Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Komputer spalania do auta, zegarek, termometr a4 b5


patrykk133

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaciekawiła mnie aukcja oto bezpośredni link http://moto.allegro.pl/komputer-spalania-do-auta-zegarek-termometr-hit-i2170858096.html

Moje pytanie brzmi czy sprawdza się to w modelach a4 b5 rocznik 95 silnik benzyna 1.6 no i czy ktoś to montował z was już może w innych modelach ? bo chiał bym to zakupić ale nie wiem czy warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali. Na moje to ten wynalazek nawet by nie pokazywał przyblizonego spalania. Moze w temp. by sie chociaz nie mylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet ta zabawka jedyny problem może być z poskładaniem tego do kupy i popodłanczaniem wszystkich "czujników" Jeżeli byś się na to zdecydował to proszę zrób fotostory z montażu, instrukcje co i jak podłączałeś. Zawsze jest to jakaś alternatywa dla FIS'a. A powiem że gdyby wszytko działało tak jak trzeba to czemu nie, można montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to też w zeszłym tygodniu i jest fota co do a 4 b 5 za duzo zachodu lepiej jednak zegary zmienic chyba... kombinacje jakieś alpejskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaciekawiła mnie aukcja oto bezpośredni link Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje pytanie brzmi czy sprawdza się to w modelach a4 b5 rocznik 95 silnik benzyna 1.6 no i czy ktoś to montował z was już może w innych modelach ? bo chiał bym to zakupić ale nie wiem czy warto ?

Kolego zamontowales ten komputer u siebie bo też nim jestem zaiteresowany i szukam opini. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...