Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana zderzaka


Gość nigga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostalem ostatio klapsa od skutera tak ze zderzak poszedl. I teraz pytanie. Zakwaliwikowano go do wymiany wraz z malowaniem. Kosztorys 830 zl. Uwazam ze to stanowczo za malo ! Ile to wedlug Was bedzie kosztowac ???? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że za zderzak nowy właśnie koło 500 zetów trzeba dać no i do tego malowanie. Myślę że 830 nie jest tak bardzo źle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wchodzisz na allegro i kupujesz piękny zderzak od S-ki :naughty:http://moto.allegro.pl/item346519235_audi_s4_zderzak_tyl.html malowanko i będzie jak ta lala :th: W kasie chyba się wyrobisz :gwizdanie:

Jest też srebrny troszkę podniszczony :tongue4: ale tylko trochę :wink4:http://moto.allegro.pl/item342941796_audi_a4_s4_zderzak_tyl_combi_avant.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz z ubezpieczenia pokryć koszty, wg mnie nie kombinuj jedz do ASO i będzie bezproblemowo, bo jak jest z innymi zakładami wszyscy wiemy - różnie, z mojego doswiadczenia wynika że całkowicie bezsęsowne jest kombinowanie żeby na siłę zarobić kilka złotych - ale to moje zdanie.

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwaliwikowano go do wymiany wraz z malowaniem. Kosztorys 830 zl. Uwazam ze to stanowczo za malo ! Ile to wedlug Was bedzie kosztowac ???? :hi:

ja tez dostalem calusa w tyl i mialem lekko porysowany zderzak - kosztorys w pzu - 1041 zl :rolleyes:

widocznie zderzaki do sedan'ow wyzej stoja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ASO to nie jest az tak fajnie jak pisza i mowia. Mam uszkodzony samochod i gdy pojechalem do ASO i pytalem o mozliwosci naprawy bezgotowkowej to okazalo sie ze nie naprawia bo samochod nie jest juz na gwarancji i ubezpieczyciele biora pod uwage czesci tylko zamienniki, a nie oryginalne. A w ASO pracuja tylko na czesciach oryginalnych. Moge to zrobic w ASO ale tylko za gotowke a wtedy na pewno nie wyrobie sie w kosztorycie sporzadzonym przez ich bieglego. Poza tym, jak chcialem aby mi zrobili wycene naprawy, zeby dac to do ubezpieczalni w celu zrobienia na rachunek to powiedzieli mi ze moga zrobic taka wycene tylko i wylacznie jesli u nich bedzie juz robione. A Ubezpieczyciel moze nie przyjac kosztorysu serwisu. Kolo sie zamyka. W moim przypadku najlepszym wyjsciem jest odwolanie i powolanie sie na opinni bieglego sadowego rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

983 zlote !!! :D

983zl? To chyba nie jest cena z ASO. Do mojej A4 AVANT z 96r za zderzak ASO powiedzialo mi

- 1760 samochod z hakiem ( taki mam )

- 1560 bez haka

Plus malunek i robota, czyli ponad 2000zl. Tyle ze oni nie chce wystawic "wyceny" , bo robia to tylko jak zostawisz u nich auto do naprawy. A do reki tego Ci nie dadza. Tez sam to chce jakos obejsc , ale nie wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

983zl? To chyba nie jest cena z ASO. Do mojej A4 AVANT z 96r za zderzak ASO powiedzialo mi

- 1760 samochod z hakiem ( taki mam )

- 1560 bez haka

Plus malunek i robota, czyli ponad 2000zl. Tyle ze oni nie chce wystawic "wyceny" , bo robia to tylko jak zostawisz u nich auto do naprawy. A do reki tego Ci nie dadza. Tez sam to chce jakos obejsc , ale nie wiem jak.

Nie da się tego obejść. W ASO mówią jasno: nie naprawiamy samochodów powyżej 3 lat bezgotówkowo, bo jest problem zeby pozniej ubezpieczalnia kase zwrociła. Dla fanów napraw samochodów w ASO pozostaje wyłożenie kilku tysięcy na naprawe z góry i otrzymanie fakturki z wyceną po zakończeniu naprawy. A na koniec bój z ubezpieczalnią i pewnie sąd - bo jesli mamy autka (mówie o B5-kach) których wartosc rynkowa to od 15 do 20 tysiecy zł, a naprawiamy w ASO błotnik i drzwi za 5 tysięcy, gdy równie dobrze moglibysmy to zrobic w zakładzie u miecia za 1500zł to coś tu nie gra. Naprawa w ASO jest dobra dla samochodow maxymalnie 3-letnich. W innych przypadkach warto pokusić sie o części z ASO ale samą naprawę zlecić zwykłemu warszatowi - wtedy jest duża szansa, że nie dołożymy do biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...