Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak to jest z taka kierownica w b5 z 96r gdzie chyba nie mam wieloklina ? czy mam ?

da sie zaadaptowac ?

Taka kiera chyba śmiesznie wyglądałaby w B5.Moim zdaniem ta kiera jest zbyt futurystyczna do wnętrza B5.

Opublikowano

Malikowi i Łukaszowi udało się zaprogramować kiere :) wszystko działa..dotykałem ją i sie bawiłem..kox :kox::decayed:

Opublikowano

Malikowi i Łukaszowi udało się zaprogramować kiere :) wszystko działa..dotykałem ją i sie bawiłem..kox :kox::decayed:

Jaka jest w dotyku ? Jak aksamit ?? :naughty:

Opublikowano

jak dupeczka niemowlęcia..aż strach dotykać :embarrassed: malik już ryse zrobił na klawiszu :wallbash: mówiłem już..oddaj po co Ci taka ładna kiera..zaraz zniszczysz..i o nie minęły 2 dni a już porysowana... :gwizdanie:

Opublikowano

Malik ma zapuszczone długie paznokcie?? Pomalowane może jeszcze? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

kiera prawie jak w samolocie :decayed::kox:

Opublikowano

2 fota KOKS :th:

Opublikowano

2 fota KOKS :th:

Nasz przyszły prezydent Kononowicz prowadził w swoim sweterku :kox:

na 3 zdjęciu ręce które leczą :decayed::kox:

Opublikowano

2 fota KOKS :th:

Fajnie się prowadzi - aż przyjemnie było prowadzić autko z taką kierownicą - kuszący mod :th:

Najlepszy był jednak mój wniosek: "Malik, Ty wiesz, że z tą wiedzą co mamy teraz, montaż zająłby nam nie kilka dni, ale jakieś 30 minut ..." :polew:

Nasz przyszły prezydent Kononowicz prowadził w swoim sweterku :kox:

Od jakiegoś czasu w tym sweterku dobrze mi się grzebie przy autku :polew:

na 3 zdjęciu ręce które leczą :decayed::kox:

Jasne, chyba które obśliniły z wrażenia kierownicę :polew:

Opublikowano

Malik i Lukaszr wielki szacun za robotę, wygląd mówi sam za siebie :notworthy:

Opublikowano

Też bym se po dotykał :naughty: Efekt powala :zemdlal: Jest jeszcze coś z wyposażenia czego nie masz :mysli:

Opublikowano

super... wiem kto następny będzie miał taki gadżet... :evil:

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze coś z wyposażenia czego nie masz?

Jeszcze Was zaskoczę :wink4:

Opublikowano

Recaro? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hehe.. nie chcę zapeszać :)

Opublikowano

Jest jeszcze coś z wyposażenia czego nie masz?

Jeszcze Was zaskoczę :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Recaro? :naughty:

Szkoda kasy na zwykłe recaro :naughty: , ja bym zakładał stołki od rs4 b7 :th:

Opublikowano
  • Autor

Recaro z S4 pasuja do B6 bez zadnych modyfikacji i wystepuja coraz czesciej na aukcjach. Recaro z RS4 trzeba juz niezle rezac i nie widzialem jeszcze nigdy na serwisach aukcyjnych.

Opublikowano

wtedy to juz bylby mega koxx :kox: :kox: :kox: :kox: :evil:

Opublikowano

Po Recaro już trzeba będzie tylko QUATTRO dorezać i bryczka będzie FULL WYPAS :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.