Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Padł silnik - czy to wina virusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kolega był w Durasofcie zrobić program, po dwóch tygodniach korba wyszła bokiem, czy to wina softu? Możecie zobaczyć na wykres?

Modyfikacje auta: Seat Ibiza 6L ATD bylo zamontowane AL+Turbo z ARL + Fmic

Wykres:

jzb0vm.jpg

Bardzo proszę o opinie, czy to źle napisany spowodował zniszczenie silnika?

Pozdrawiam

Opublikowano

takie modyfikacje raczej nie maja wpływu na rozpad silnika.

co to jest 160 Km i 340 nm. lajtowy setup na BRD AL I FMIC

moze jeszcze niech kolega powie w jakim momencie korba poszła. moze dawał za duzo w podłoge z niskich obrotów?

Opublikowano

Czy ATD to jest silnik 100ps w serii?? Może od jakiegoś czasu szły słabsze , bo widziałem ATD na chyba 220 ps i wszystko smigało. Może jakieś oszczedności i korby dali "plastikowe".pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Korba poszła przy predkosci 50km/h na 3biegu.

Opublikowano

silnik silnikowi nie równy, nie wiadomo jak poprzedni właściciel użytkował auto ani po jakich było przejściach, w każdym razie to nie wina przeprowadzonych modyfikacji.

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

PS: przed tym auto nie było ostro pałowane ? może olej złapał za wysoką tempraturę i przez to nie było wystarczającego smarowania ?

Opublikowano

to raczej nie wina setupu a złego uzytkowania jak kolega wyzej pewnie dawał gaz w podloge zamiast stopniowo a i byc moze silnik bym po przejsciach

Opublikowano

ja slyszalem ze 166koni to lajtowy setup dla mojego avfa bez zadnych innych modow gdybym dal turbo brd i fmic to smialo moge robic 188 koni wiec raczej nie to jest powodem moze poprzedni wlasciciel cos namodzil w samochodzie o ile nie masz go od nowosci w golfie sie tak stalo bo namodzili mechanicy poprzedniego wlasciciela i poszlo

Opublikowano

Przebieg? Ktoś długo, może za długo jeździł na LL... Może kiedyś był przegrzany...

Opublikowano

moja szklana kula mówi że korba wyszła przez złą pogodę....

A na prawdę nie można powiedzieć czemu silnik padł, żeby takie coś zdiagnozować trzeba silnik rozebrać.........

Opublikowano

Nie porownujcie ATD do AWX-a ktory ma kute korby

trafilem juz 3 czy 4 silniki ATD gdzie po virusie cos sie zes...ralo

przyrosty wielkosci 60% to nic dobrego dla silnika w przypadku gdzie nie poddano modyfikacji

bebechow

sorry Kolego ale to nie wina virusa, ktory nota bene przyspieszyl zgon pacjenta

teraz szukaj ASZ, moze uda sie znalesc ARL albo BPX-a

Opublikowano

no słabe bebechy i nie wytrzymalo ;] co ma innego arl od bpx? tylko program?

Opublikowano

Soft jest bardzo ładny, rozłożenie momentu w normie więc pan Niuton korby nie urwał.(Z autopsji) Program na 160 koni wytrzymuje passat b4 z oryginalnym nalotem 560 000. Albo kolega pałował na zimnym , albo miał stary olej bez parametrów fabrycznych... Jest jeszcze możliwość że poprzedni właściciel go przytarł i nic nie powiedział. Pewnie przebieg na blacie 190 tysięcy na diesla przystało... Softu niema co winić jest jak najbardziej ok .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.