Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka żarówka świateł mijania?


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Witam

Pytanie trywialne ale nie mam pojęcia. Nie pali mi się lewe światło mijania, napiszcie mi proszę jaką żarówkę mam szukać (w szukajce nie znalazłem nic do B5). Ile kosztuje? Łatwo mogę to sam wymienić bez wyjmowania reflektora?

Pozdrawiam i proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak bys miał 60 lat to bym cię zrozumieł ale ma 18 i chyba jestes leniwy. Maska do góry, odczep wtyczki i zdejmij klapkę - wymontuj żarówkę ... daj sprzedawcy i kup dwie (najlepiej Philpisa lub Osram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste jak budowa cepa :wink: napisz mi tylko jakie reflektory (zespolone razem z kierunkowskazami, czy osobno reflektor i osobno kierunkowskaz)

smiem sądzic a raczej jestem pewien ze to są zarowki H4 a reflektory valeo. Zwykle zarowki kupisz na stacji za 6 zl sztuka ale to badziewie. Lepiej dać, a miec :mrgreen: Ja ostatnio kupilem do swojej niuni zarowki PHILIPS power2night (power2night swiecą zwyklym bialym swiatłem a w reflektorze dają niebieską poswiate tak jakbys mial niebieskie postojowki, fajnie wyglada i dobrze swieci, a przy tym jest w 100% legalne bo te zarowki spelniaja najwyzsze europejskie normy. Nastepne ktore moge polecic to PHILIPS bluevision bluevision swiecą bardzo jaskrawym bialym swiatlem podobnym do ksenonowego.

Reasumując oba modele są ok. Nie ma co ukrywac są drogie ale naprawde swietne (na allegro z przesylką i tak wychodzi taniej niz w sklepie) Jesli nie chcesz inwestowac tak wielkiej kasy w zarowki to jedynym slusznym rozwiązaniem zostają Ci najzwyklejsze zarokiw firmy osram OSRAM H4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapa bosch to H7 wlasnie dzisiaj wymienialem koszt 19zl pewnie byly gdzies tanie ale kupilem w pierwszym lepszym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...