Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Centralny zamek - nie otwiera za 1 razem


krzysiek_f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam w swojej A4 centralny zamek w scyzoryku. Problem polega na tym, że w drzwiach od strony kierowcy nie otwierają się drzwi. Po otwarciu pilotem i pociągnięciu za klamkę drzwi otwierają się dopiero za 2 pociągnięciem klamki. Przy pierwszym pociągnięciu są jakby zamknięte. Nie wiem o co chodzi. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam w swojej A4 centralny zamek w scyzoryku. Problem polega na tym, że w drzwiach od strony kierowcy nie otwierają się drzwi. Po otwarciu pilotem i pociągnięciu za klamkę drzwi otwierają się dopiero za 2 pociągnięciem klamki. Przy pierwszym pociągnięciu są jakby zamknięte. Nie wiem o co chodzi. Macie jakieś pomysły?

Możesz sprawdzić czy drzwi po stronie pasażera zachowują się tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie zachowuje na otwarcie zamkow tradycyjnie kluczykiem?

jezeli otworza sie od razu, wyglada na zimny lut, lub zasniedziale polaczenie zlaczki zamka. ruch klamka powoduje delikatne poruszenie stykami i odzyskanie kontaktu. jezeli druga strona zachowuje sie prawidlowo, sugerowalbym zdjecie tapicerki, odpiecie spryskanie zlaczki kontaktem. zlaczenie i sprawdzenie ponowne.

i jeszcze prosba o jakim aucie mowimy, a4 sa rozne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o B5 z 2000r. Drzwi od strony pasażera otwierają się normalnie, nie ma tego problemu. Jeśli chodzi o otwieranie drzwi kluczykiem - nie ma różnicy czy otwieram z pilota czy kluczykiem i tak drzwi od strony kierowcy otwierają się za 2 pociągnięciem klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalbym przelozyc zamek drzwi ktory wiedomo ze jest sprawny.

jakies bledy sie pojawiaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalbym przelozyc zamek drzwi ktory wiedomo ze jest sprawny.

jakies bledy sie pojawiaja?

Błędy? Nie podłączałem do komputera. Zacznę od tego co radzisz, zdejmę tapicerkę i przejrzę styki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...