Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak jakichkolwiek oznaczeń na tylnej klapie bagażnika


seevin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy to jest podejrzane, że Audi A4 sedan z 1999 po lifcie (silnik 2.4) nie ma kompletnie żadnych oznaczeń na tylnej klapie, nawet znaczka Audi? Czy może można było taką wersję kupić i nie jest to nic złego?

Przeglądając mobile. eu natknąłem się na kilka takich właśnie egzemplarzy, ale to wciąż tylko kilka wśród całego mnóstwa modeli z co najmniej znaczkiem marki.

Czekam na odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie nie mam oznaczeń pojemności silnika i modelu ale jakoś normalne mi się to wydaje, wiele a4 widziałem takich. No a co do braku znaczka OOOO no to trochę podejżane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zdjął, a może tył był rozwalony i malowany i nikt się nie pofatygował żeby przykleić nowy znaczek. Generalnie chcę dojść do tego, czy były wypuszczane z salonu modele bez znaczka Audi z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, nie ma znaczka:OMG:

Nawet jeśli klapa była malowana i dlatego nie ma znaczka to co, nie kupisz auta? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie zrezygnowałbym z samochodu tylko ze względu na znaczek. Ale doszukując się takich szczegółów będę miał lepszy obraz samochodu, zgadza się?

Czyli generalnie znaczka nie ma bo go ktoś usunął, tak? Nie ma opcji że taki został kupiony wieki temu w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek jest symbolem firmy, kupujesz audi i chcesz żeby ludzie widzieli że masz audi. He, nie nie ma takiej opcji żeby wychodziły z fabryki bez logo na tylniej klapie bądź grillu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwość zamówienia auta bez oznaczenia typy A4 i model silnika (do sprawdzenia w kodach auta) ale znaczek Audi jest zawsze :cool1:

Albo ktoś zerwał bo tak mu sie bardziej podobało lub była malowana klapa i nie został naklejony.

To tyle w tym temacie panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo panowie ktos go rabnal z parkingu i tyle:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...