Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie jest takie kogo stać na taki samochód to tez go stać na paliwo a wrażenie z jazdy bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze sciemniam ?

Nadinterpretujesz. Weź dwa głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.

Miłego i bezawaryjnego użytkowania autka życzę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie opcję na 10L widzę tyle przy jeździe 100km/h i to na autostradzie bez żadnych gwałtownych przyśpieszeń, innej opcji nie ma na mniej niż 10L a przy takich 130-140km/h 11.5L lekko by było, więc jeśli 4.2 pali 10L to rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze sciemniam ?

Nadinterpretujesz. Weź dwa głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.

Miłego i bezawaryjnego użytkowania autka życzę :thumbup1:

malik nie nadinterpetuje a jesli tak to sorki, ale wiem jak ludzie nieraz podchodza do tego co ktos pisze o spalaniu. .... nigdy nie mialem zapedow zeby pisac bajki co do spalania...

wrecz przeciwnie przewaznie moje auta byly w gornej granicy spalania podawanego na forach ;) tym bardziej bylem zaskoczony widzac na fisie 10.0 po tej trasie ( tak w ramach przypomnienia ... gumy obecne na aucie to 235/55R17 zima ... podejrzewam ze po zmianie na 255/265/275 ... spalanie minimalne na trasie wzrosnie )

S6 tez robila wlasnie takie wyniki aczkolwiek malo mialem okazji takich tras... normalna jazda s6 po trasie u mnie zawsze potem byla 11L-15L benzyny ( 13L-17L gazu ) +/- w zaleznosci od tego jak bardzo mi sie spieszylo.

ja u siebie opcję na 10L widzę tyle przy jeździe 100km/h i to na autostradzie bez żadnych gwałtownych przyśpieszeń, innej opcji nie ma na mniej niż 10L a przy takich 130-140km/h 11.5L lekko by było, więc jeśli 4.2 pali 10L to rewelacja

czytalem wlasnie u ciebie w watku o tym spalaniu ale nie chcialem juz go tam poruszac zeby nie zrobic jakiegos syfu w temacie. ;)

ile katalogowo wazy a6 c6 3.0tfsi?

w ramach OT i jako ciekawostka:

s8 d4 4.0tfsi 520KM spalanie na 4 odlaczanych cylindrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne auto, wykonczenie na najwyzszym poziomie, przyjemne do jazdy i wogole kosmos :D ale powiedz mi ile w dowodzie masz miejsc 5 czy 4? bo 3 osoba na tylnej kanapie w srodku to za kare chyba by musiala siedziec :D szerokosci i bezawaryjnosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladne auto, wykonczenie na najwyzszym poziomie, przyjemne do jazdy i wogole kosmos :D ale powiedz mi ile w dowodzie masz miejsc 5 czy 4? bo 3 osoba na tylnej kanapie w srodku to za kare chyba by musiala siedziec :D szerokosci i bezawaryjnosci!

wszystkie a8 d3 majace z tylu kanape maja 5 miejsc w dowodzie. Chyba ze sa ta wersje long majace 4 oddzielne fotele to wtedy sa 4 miejsca ....

ps. kanapa jest wygodna dla 3 osob ( oczywiscie jesli w ogole mozna mowic o wygodzie 3 osob z tylu w jakimkolwiek aucie ) ;) moze tylko tak wyglada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 5 jak 6 zapomniałeś o miejscu dla teściowej w bagażniku:naughty:, piękna fura:kox:, na dzień dobry ja bym jej zapodał taki zabieg jak on zrobił:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8921&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 5 jak 6 zapomniałeś o miejscu dla teściowej w bagażniku:naughty:, piękna fura:kox:, na dzień dobry ja bym jej zapodał taki zabieg jak on zrobił:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8921&start=0

a no rzeczywiscie ... 6 miejsc ;D

widzialem wszystkie a8 na forum kosmetykiaut ;) jestem pod wrazeniem tego co robia ludzie ...

zamierzam kupic teraz troche dobrych kosmetykow aczkolwiek napewno drugi makki ze mnie nie bedzie ;)

nie mam po prostu miejsca ani czasu ... a w dodatku jakbym juz tak mega bardzo ja umyl to podejrzwam ze jakbym jechal potem gdzies w trasie to bym plakal ze sie brudzi hehe :(

dodalem 5 fotek: tylna kanapa / zamykanie klapy / kierownica i zegary / fotel pasazera / ekran mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje Audi to a8 tylko pewnie przedlift cały czas sie zastanawiam jak ja sie mieszcze w tej małej A4 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem 5 fotek: tylna kanapa / zamykanie klapy / kierownica i zegary / fotel pasazera / ekran mmi

3ramienne kierownice nie maja podgrzewania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem 5 fotek: tylna kanapa / zamykanie klapy / kierownica i zegary / fotel pasazera / ekran mmi

3ramienne kierownice nie maja podgrzewania ;-)

tez tak myslalem ;)

ja mam ;) wrzucilem fotke ... podgrzewania kierownicy

grzanie dziala ;) kiera ori

nie wiem czemu tak jest ale cieszy mnie to niezmiernie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha-przecież to jest sterowanie elektrycznej regulacji kierownicy a nie podgrzewania :-)

Ten większy to regulator położenia, a ten mały guzik to wł/wyl automatycznego podnoszenia przy wysiadaniu :-) Wlacznik grzania jest na lewym dolnym ramieniu 4ramiennej kierownicy.

Wiem, bo mam to u siebie ;-)

A to ze czujesz ciepło w dłonie to może efekt podniecenia nowym autem? ;-)

Włączenie grzania jest sygnalizował na FISie info "sterring wheel heating on" a przy wyłączeniu jest takie samo info z "off"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha-przecież to jest sterowanie elektrycznej regulacji kierownicy a nie podgrzewania :-)

Ten większy to regulator położenia, a ten mały guzik to wł/wyl automatycznego podnoszenia przy wysiadaniu :-) Wlacznik grzania jest na lewym dolnym ramieniu 4ramiennej kierownicy.

Wiem, bo mam to u siebie ;-)

A to ze czujesz ciepło w dłonie to może efekt podniecenia nowym autem? ;-)

Włączenie grzania jest sygnalizował na FISie info "sterring wheel heating on" a przy wyłączeniu jest takie samo info z "off"

hahahahaha ;D o kurde a ja naprawde czulem ze ona grzeje :/ ale wtopa :(

myslalem ze grzenie jest po prostu delikatne tak samo jak mialem w s6 tylko ze tam grzanie wlaczalo sie przy wlaczeniu podgrzewania fotela kierowcy.... a slyszalem ze w d3 przycisk jest na kolumnie kierownicy wiec myslalem ze to ten :P na chwile wlaczylem i po chwili go odkliknalem ;)

dobra juz nie wazne ... nich nikt nie podejmuje tego tematu bo mi glupio

usunalem to z listy wyposazenia ;D

swoja droga mala ciekawostka jest ze po stronie pasazera jest w schowku drzwi pamiec fotela .... a po stronie kierwocy nie ma ;) przez chwile jak wracalem mialem styka ze kupilem angola ;P ale po chwili przypomnialo mi sie ze jesli auto ma keyless go z czytnikiem linii papilarnych to wszystkie ustawienia sa zapietywane w zaleznosci od tego ktory wlasciciel wsiadzie i kogo palec bedzie przylozony :) i pod to sie wtedy wszystko ustawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...