Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Buba link dla Ciebie i dla tych co mowia ze nowe a8 brzydkie,pare zmian tuningowych i miazga a ten srodek :slina:

Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się nie podoba linia nadwozia i światła przód i tył ale o gustach się nie rozmawia. środek w obu modelach jest wyjeba.ny w kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba link dla Ciebie i dla tych co mowia ze nowe a8 brzydkie,pare zmian tuningowych i miazga a ten srodek :slina:

Audi A8 4.2 FSI 22Zoll*W12 Optik*ACC*DVD*Sthzg*Kamera jako Limuzyna w Eggersdorf

Trochę Lexusem mi zalatuje, ale jest wyq...iście za***ista :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu to limo klasy premium więc większy wypas to już rzadko spotykany do 1 mln zł

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

Felgi VOSSEN CV3 9x20 10,5x20 5x112 5x114,3 5x120 (2643528036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

do tej fury :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dramat, będę płacił 3zł za LPG zamiast 6zł za PB:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chwile jakies newsy o podwyzkach a narazie za duzo z nich sie nie sprawdzilo :) bo wiekszosc to spekulacje ...

beda podwyzki .. trudno ;) i tak trzeba bedzie tankowac i tak.

ps. bylem dzis na wadze .... i wyszlo 1990kg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga auta na pusto praktycznie i w dodatku w zbiorniku paliwa bylo przypuscmy 1/4 a gazu tez nieduzo :) jakbym dotankowal to by bylo 2 z przodu spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem bo dawno nie jeździłem na PB ale jak dobrze wyregulujesz to nie powinno. u mnie na lpg jest 10KM więcej niż na PB ale troche mniej Nm. Tylko to było na niewyregulowanym lpg bo nowy soft wrzuciłem. Teraz może być troszeczkę inaczej. W poprzednim 1.8T też miałem 10 kucy więcej na podtlenku:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec odebralem zestaw od kolegi

- do opon:

Meguiars Endurance tire gel

- wosk:

Collinite 476

- do skór:

Colourlock - zestaw do pielegnacji skórzanej tapicerki samochodowej

- do plastików:

Poorboy-s world natural look satynowy efekt

- od Mutiego ( ale nie wiem jaki )

- glinka

no i jakies tam aplikatory, gąbeczki, mikrofibry itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buba a gazu to nie pali wiecej niz benzyny ?

włąsnie ile ci to łyka przy masie 2t?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 13-17 gazu

( 13 jazda do 140km/h )

( 17 jazda do 220km/h ) ( wiadomo ze nie caly czas )

srednio na trasie mam 15L gazu i to jest jazda tak do 160km/h

miasto od 20 do 28L gazu w zaleznosci od mojej nogi i korkow oraz tego czy jest duzo swiatel.

pomijam miasto jak niektorzy mowia ale tak naprawde jest to obwodnica i rondo ewentualnie co jakis czas ... i jazda 90-100km/h takim miastem to wychodzi 12-14L gazu :) ....

---------- Post dopisany 29-09-2012 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 16:26 ----------

Auto umyte i nawoskowane nowymi preparatami ....

kosmetyki polecam :)

...

na koncu 2 3 fotki z dzis i filmik .... na ktorym widac juz scieme szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek specjalnie dla Ciebie postaram sie jak najszybciej je zmienic .... :)

mnie tez ten wzor 19" nie zachwyca ... ale one od poczatku mialy byc przejsciowe :P

a tak serio to szukam juz od jakiegos czasu 20" ... tylko trafic w dobrej cenie nie moge.

a jak byly z nowymi oponami 7mm 275/35R20 dunlop i felgi w perfekcyjnym stanie za 3 tys to nie wzialem :( w dodatku mialem po nie 90km

tych szukam:

20120818140941.jpg

201208181410041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki peter22

akurat tej aukcji nie widzialem

jutro zadzwonie spytam w jakim stanie sa te opony, czy nie sa wyząbkowane, czy nie sa gdzies popekane

oraz czy felgi nie byly prostowane, spawane, w jakim sa stanie, czy trzeba malowac czy cos ... i co o nich wie wlasciciel

no i porozmawiam o cenie ... bo koniec sezonu wiec to czas na negocjacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...