Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ładne tylko jak jest et 33 to fela wejdzie do srodka czy bardziej na zewnątrz porownujac do et np 45??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w moim a6 chyba by już była rowna z blotnikiem :decayed:. ciekawe jak ta fela by wygladała w A6 C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia od felg ... nie odbiera

sprobuje jutro

ps. jak ktos chce sobie cos pozmieniac w aucie to polecam strone

mr-fix.pl

:) przyda sie i do a4 i do nowszych audi ... i do innych marek :)

---------- Post dopisany 01-10-2012 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 19:09 ----------

A wiec tak .... felgi zakupione i juz sa na aucie

peter22 dzieki ;)

img1236m.jpg

img1235ga.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super a jaki stan???? widze ze gdzieś w twojej okolicy mieszka sprzedający, bo tak szybko felunie wylądowały na aucie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Cię zmobilizowałem :polew::decayed:

Uwielbiam ta felgę. Niby prosta a robi robotę :banan:

Poprzednie nawet na zimówki do takiego auta się nie nadawały:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawa dwie C5 jedna C6 polift tylko te dwa VW i BMW :naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Chwila ta C6 polift ma lampy tył niechalo i zderzak . Eee lipa :naughty: powiedz sąsiadowi że bita w d*pę albo jeszcze bardziej w przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne te felgi Panie Nowak

dzieki :)

---------- Post dopisany at 02:06 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

super a jaki stan???? widze ze gdzieś w twojej okolicy mieszka sprzedający, bo tak szybko felunie wylądowały na aucie :kox:

90 km w jedna strone mialem .... zadzwonilem :) ugadalem cene ze moje + doplate z mojej strony i nie bylo nad czym sie zastanawiac.

Felgi niespawane, stan bdb, bez bicia, pomalowane bez wiekszych odpryskow. Opony srednio slabe ok 4mm ale na sezon starcza.

jeszcze raz dzieki :)

---------- Post dopisany at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany at 02:06 ----------

20'' robi robote :wink:

wyglada ok ... ale duza wcale sie nie wydaje :)

Ot dobra seria ;)

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ----------

Dobrze, że Cię zmobilizowałem :polew::decayed:

Uwielbiam ta felgę. Niby prosta a robi robotę :banan:

Poprzednie nawet na zimówki do takiego auta się nie nadawały:wink:

taaa :) wszystko dzieki tobie :D hehe

oj tam czepiasz sie poprzednich .... :P

---------- Post dopisany at 02:09 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ----------

Jak obstawa dwie C5 jedna C6 polift tylko te dwa VW i BMW :naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Chwila ta C6 polift ma lampy tył niechalo i zderzak . Eee lipa :naughty: powiedz sąsiadowi że bita w d*pę albo jeszcze bardziej w przód :wink:

obstawa to akurat przypadek ....

a na temat c6 juz nowek odpowiedzial :)

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

teraz jest git.

dzieki, najpierw byly zamowione ( juz jakis czas temu ) takie 20" jak ty masz ale .... ta felga bardzo pasuje do a5 za to do a8 wg mnie w ogole .... i nareszcie udalo sie znalezc stary sprawdzony i troche juz opatrzony wzor, ktory za to wg mnie do sylwetki a8 pasuje idealnie.

---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 02:10 ----------

Fela genialnie wygląda na aucie naprawdę :D

Młody, masz racje, była bita w przód :P

ta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee:thumbdown: 22" dopiero wygląda w tej budzie:naughty:

na zywo widzialem 2 sztuki i wg mnie na 22" juz wyglada zle ... bo juz taka koza sie robi

ideal chyba jest 21" ( pod zg stoi taka rozwalona w czarnym macie na 21" z q7 + dystanse zmieniajce rozstaw z 5x130 na 5x112 )

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

Wg mnie na 20" jest optymalnie :thumbup1:

dokladnie 20" opytamlne tym bardziej ze o dziwo komfort taki sam jak na 19"

20: 275/35, 19: 255/40 )

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

fajnie, fajnie :good: a jakie koła na zimę? też 20"? :decayed:

nie nie :P na zime mam mega .... ori 17" na 235/55R17 ;D

( fotki sa w 1 poscie na 1 stronie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz do takiego auta :facepalm:

20 cali do tak dużego auta :facepalm: w dodatku na lato :facepalm:

4.2 wolny ssak do takiego czołgu :facepalm: da się tym z świateł w ogóle ruszyć :co:

ciemny lakier i ciemne wnętrze :facepalm:

jedyne co na plus - to że to audi :thumbup1: a nie coś francuskiego czy koreańskiego

ps. śliczny model, zewnętrznie daje radę o wypasie nie ma co dyskutować - co A8 to A8 - wzór felg mimo starości modelu - nadal jedne z lepiej się prezentujących...................piękność sama w sobie - szkoda tylko że tyle koni zabitych przez masę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron :grin: jeszcze mniejsze mogles zrobic to "ps" :grin: takie ze trzeba by w przegladarce powiekszac :naughty:

Nowak a nie myslales zeby isc w shadow line ??

6611d1304932345-making-chrome-black-a8-rs8tcschwarz_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...