Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 D3 na 20" :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł na czarne dekory.

Opublikowano
  • Autor

ciesze sie ze pomysl na czarne dekory sie podoba :)

male wyjasnienie: co do folii na dekory jeszcze czekam na info czy jest ta folia do oklejenia ... tak samo czekam z gleba bo sypnelo mega grubo sniegu a ja na 20" letnich ... wiec narazie smigam punto`lotem ;) i czekam az snieg stopnieje

z ciekawostek to zakupilem oponki Yokohamy 2011r 265/35R20 czyli ori rozmiar z S8 d3 ( wczesniej mialem ori rozmiar z a8 d3 po ostatnim lifcie czyli 275/35R20 )

Opublikowano

skąd ta folie bierzesz?

też bym nabył :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Mój kolega sie zajmuje obklejanim aut folia , i na dekorykładł tą samą folie

Opublikowano

efekt taki jak po lakierowaniu? też miałem malować ale jak jest folia to zastanawiam się czy nie lepiej

Opublikowano

Buba, widzialem na zywo folie czarny polysk na dekorach w B6... ciezko odroznic od zwyklego lakieru.

Opublikowano

on okładał akurat w a6 c6 dekory białym karbonem

Opublikowano
Buba, widzialem na zywo folie czarny polysk na dekorach w B6... ciezko odroznic od zwyklego lakieru.

nom, tak w moim b5 okleiłem parę miechów temu

dekory_piano.jpg

Opublikowano
  • Autor

paput skad brales folie ? i jaka to folia ?

peter22 dzieki za info

Opublikowano
paput skad brales folie ? i jaka to folia ?

peter22 dzieki za info

folia Czarny Połysk z najnowszej serii 3M Scotchprint do Car Wrappingu 1080080

FOLIA CZARNY POŁYSK 3M 1080 ZMIANA KOLORU szer 152 (2916304026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

paput dzieki wielkie

jesli kolega nie bedzie miec folii do konca tygodnia to na weekend zamowie ta co ty masz :)

jak wyglada sprawa rysowania sie tej folii ?

Opublikowano

nie oklejaj tylko tylko maluj

Opublikowano
  • Autor

wole okleic w razie co moge powrocic do ori lub przyszly wlasciciel ... a zmalowaniem duzo roboty.

Opublikowano
wole okleic w razie co moge powrocic do ori lub przyszly wlasciciel ... a zmalowaniem duzo roboty.

Dokładnie :hi:

Opublikowano

miałem oklejone, teraz mam polakierowane, różnica jest ogromna....... nigdy więcej folii

Opublikowano
  • Autor

dystanse zalozone 15mm na strone :)

i zmienione opony na ori s8 Yokohama Advan Sport 265/35R20

jutro jestem umowiony na VCDSowanie = glebe :D

Opublikowano

ile da się bezpiecznie zejść w dół?

Opublikowano
  • Autor

jutro dokladnie wszystko wyjdzie ... wiem ze ograniczeniem jest komputer ktory nie pozwala zejsc ponizej pewnej wartosci ... ale mysle ze -20 / -30 bez problemu a czy wiecej to sie jutro okaze :) ja i tak chce tak zrobic ok -30 bo wiecej nie ma sensu skoro tym autem poruszam sie na codzien :)

Opublikowano

kiedyś malik pisał ile się da ale nie pamiętam. miał to samo robić u siebie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.