Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

miron :grin: jeszcze mniejsze mogles zrobic to "ps" :grin: takie ze trzeba by w przegladarce powiekszac :naughty:

Nowak a nie myslales zeby isc w shadow line ??

http://www.audi-forums.com/attachments/audi-a8-s8-forum/6611d1304932345-making-chrome-black-a8-rs8tcschwarz_02.jpg

cudnie............jeszcze bym lampy zrobił jak w moim B7 miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron :grin: jeszcze mniejsze mogles zrobic to "ps" :grin: takie ze trzeba by w przegladarce powiekszac :naughty:

Nowak a nie myslales zeby isc w shadow line ??

http://www.audi-forums.com/attachments/audi-a8-s8-forum/6611d1304932345-making-chrome-black-a8-rs8tcschwarz_02.jpg

david

widzialem te zdjecie jest kozacka ... jedna z najladniejszych d3 jakie widzialem ale tylko na tym zdjeciu .... bo wnetrze i tyl to jakas pomylka :)

zderzak s8 z ostatniego lifta i felga 22" robia duza robote... ale jakos nie mam ochoty usuwac wszystkich chromow ( a troche ich w sumie na a8 jest ) i malowac ...

to jest dupowoz na codzien ... ma wygladac jak dobra seria :)

tutaj jest caly temat o tej a8: Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne - Zobacz temat - Audi RS8 TC Concepts

tyl juz taki piekny nie jest, wnetrze wg mnie tragiczne w dodatku slabo wyposazona a silnik zwykle 4.2 takie jak u mnie ;)

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

gaz do takiego auta :facepalm:

20 cali do tak dużego auta :facepalm: w dodatku na lato :facepalm:

4.2 wolny ssak do takiego czołgu :facepalm: da się tym z świateł w ogóle ruszyć :co:

ciemny lakier i ciemne wnętrze :facepalm:

jedyne co na plus - to że to audi :thumbup1: a nie coś francuskiego czy koreańskiego

ps. śliczny model, zewnętrznie daje radę o wypasie nie ma co dyskutować - co A8 to A8 - wzór felg mimo starości modelu - nadal jedne z lepiej się prezentujących...................piękność sama w sobie - szkoda tylko że tyle koni zabitych przez masę:wink:

swieta prawda :) hehe niestety 4.2 w takim aucie z tamtego okresu przeciagu nie robi ... bo do 100km/h podobnie jedzie wiekszosc nowych hot hatchy ;)... ale autostradowo jezdzi sie calkiem przyjemnie. :)

ps. jechalem dzis trase 50km + 5km wyjazd i + 5km wjazd do miasta ( wlasnie wrocilem .... nikogo nie wyprzedzilem, nikt mi nie zajechal drogi, ani razu nie zbutowalem, nie musialem hamowac, cala trase zrobilem na tempomacie i predkosci 100km/h :D i srednie spalanie na FIS`ie 9.0L ) przeeejaja ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup plasti dipa i pomaluj caly chrom na czarno,jak Ci sie nie spodoba zerwiesz gume ale najpierw zrob sobie foto przed i po,mowie Ci ze bez chromu wygladaloby w hu..j lepiej :naughty: i do tego fele moze w grafit :kox: duze koszta to nie sa ale zmiany beda konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ten samochód nie jest do zapierdalania tylko do wygodnego toczenia, wszyscy myślą że jak 4,2 to od razu musi gnieść w fotel.

typowy samochód dla emeryta z parkinsonem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie "doczłapałeś" do ligi o której już dawno myślałeś - dopiero zobaczyłem wątek. Kiedyś BMW serii 7 chodziło Ci po głowie, więc cały czas zmierzałeś do tej klasy autka :thumbup1: fura konkret, gratuluję :wink: 20'' tak jak mówicie optymalne, 21 już by robiło trochę :wink: 17 na zimę, no w sumie rozumiem... sam na 17 będę zimą pomykał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak będziesz sprzedawał :whistling:

:decayed:

wlasnie on czesto zmienia auta wiec moze juz nie dlugo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze a8 zagosci dluzej ( a8 to jest to co chcialem od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolony i nie widze kandydata na ktorego moglbym sobie pozwolic finansowo ktory by mnie zaspokoil tak jak robi to a8 ... )

ps. tutaj jeszcze obiecane fotki dwoch ;) troche nie aktualne bo a8 jeszcze na 19"

s6 c6 i a8 d3

s6 juz sprzedana :)

img00309201209121257.th.jpg img00308201209121257.th.jpg

wiecej fotek s6 tutaj:

Audi S6 - 5.2 435KM lepsze niz RS4, RS6, M5, AMG ! (2587871624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie zostałeś przy s6? obstawiam że z powodu braku możiwości lpg

bylo kilka powodow w tym jeden ktory wymieniles

1. nigdy nie mialem cisnienia na bude c6 tak jak na bude d3

2. silnik 5.2 fsi super ale jesli juz bym mial miec "S" to s8 d3

3. niestety niby super ... ale brak mozliwosci zamontowania lpg wyklucza tez s8 d3

4. wykonanie a6 c6 i a8 d3 ..... to troche inne polka co widac na pierwszy rzut oka.

5. z wygladu duzo bardziej podoba mi sie d3 niz c6

6. jesli juz jakims cudem mialbym brac c6 to i tak tylko kombi a nie sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu nie kupiłeś kombi D3 :decayed::decayed::decayed:

Mówisz że wielka różnica w środku między nimi, rozwiń jak możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no D3 i C6 to faktycznie spora przepaść. jak się przesiadłem z mojego gruchota to szok :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no D3 i C6 to faktycznie spora przepaść. jak się przesiadłem z mojego gruchota to szok :grin:

ja też bym chciał się przesiąść do d3:confused4: moze ktoś mi zasponsoruje?:decayed:

a tak serio to duża różnica w komforcie jazdy miedzy c6 a d3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak panowie....

jesli chodzi o materialy i wykonczenie to naprawde widac ta roznice na pierwszy rzut oka. W d3 wszystkie detale sa naprawde na bardzo wysokim poziomie, samo sterowanie fotela gdzie przelaczniki sa lekko pochromowane czy akurat u mnie cale wnetrze obszyte skórą robią bardzo duże wrażenie jesli ktos lubi detale

co do c6 to wnetrze jest fajnie wykonczone i wszystko by bylo super gdybym wczesniej nie przyzwyczail sie do wykonczenia jakie jest w d3

co do komfortu nie wiem jak w seryjnych a6 ( bo jezdzilem tylko moja s6 c6 ktora jest dosc sztywna i ta c6 która jest na fotkach obok mojej a8 na 20" ... i ta c6 tez jest akurat obnizona i dosyc sztywna )

roznica jest taka ze u mnie na 20" jest bardzo komfortowo .... chociazby tez ze wzgledu na opone 275/35R20 natomiast w s6 c6 jest duzo sztywniej, czuc duzo wiecej nierownosci itd...

no i a8 d3 ma w serii pneumatyczne zawieszenie natomiast w c6 wystepowalo ono za doplata ( niestety nie jezdzilem wiec nie wiem czy na pneumacie w c6 jest tak samo komfortowo jak na pneumacie w d3 )

moge jeszcze napisac ze w a8 d3 wystepowalo zaiweszenie komfortowe i sportowe ( ja mam komfortowe ) .... jezdzilem na sportowym i auto kladzie sie nizej aczkolwiek jest duzo sztywniejsze i duzo traci sie na komforcie co wg mnie mija sie troche z celem przy aucie typu a8 )

a8 d3 na 18" i zawieszeniu sportowym bylo mniej komfortowe i gorzej wybieralo dziury niz moja na 20" i zawieszeniu komfortowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A d*pa C6 to wypas:wink: w głowie Ci się zawraca po przejściu z S6 C5 na D3 A8 . Mój znajomy też tak mówi po zmianie Eskorta 1993 r na A3 1996r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ja to napisalem calkiem obiektywnie ;) nie mowie ze c6 jest zle wykonane czy cos ... po prostu widac roznice golym okiem. Dodatkowo widac ja jeszcze bardziej przez to ze mam a8 mocno doposazone w pakiet skóra I i skóra II oraz alcantare na podsufitce

tak samo jak widac roznice miedzy a4 a a6 tak samo jest roznica miedzy a6 a a8....

nie mowie ze c6 jest zle ... ale jesli juz to tylko kombi i napewno nie z silnikiem ktory bedzie mnie kosztowac 150zl+ na 100km.

No i moze gdybym sie przesiadl z c5 na c6 to by byla podnieta c6 ... a potem d3 ... ale jest d3 i ciezko jest zejsc mimo wszystko klase w dol. Aczkolwiek kombi czasami mi sie marzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...