Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak bardzo dobra decyzja z tym LPG, widze ze masz przemyslane wszystko od A do Z , gratki fajnej fury z oszczednym spalaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujesz się może ile W12 6.0 wciąga wachy przy normalnej jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko ponad miesiac temu doszla sciema szyb ;) ... poraz dwunasty :P

fotek nie wrzucalem bo nie mam zadnych sensownych ... pozatym dalej seria...

powoli szukam 20" na nastepny sezon i ewentualnie lamp po ostatnim lifcie jak sie trafia w dobrej cenie...

o tych:

hfa84e_20_d3_led_tails_04andon_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te oferty sa juz dlugo ... taka cena to zadna laska ;)

a ja czekam az sie pojawia takie w cenie promocyjnej od jakiegos nieswiadomka .. i ja wtedy odrazu klikam kup teraz :)

za 2500zl mam takie 20km od domu... ( o te: AUDI A8 D3 LIFT LAMPA LAMPY TYŁ KOMPLET LAMP (2597499567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. )

na tej a8 sa jeszcze z ciekawostek lusterka s8, ori karbony ( niestety troche pokiereszowane ) i felgi 5x130 z q7 21" zalozone :).

ps. z nowosci to jeszcze wylaczyl mi kolega pikanie jak sie ma niezapiete pasy ;D najlepszy mod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego myślałem że masz tdi. spalanie lpg jest sensowne i realne do osiągnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest ładniejsze niż kolejny model. jakoś mi te lampy przednie leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ledy DRL kiedy kolega zamierza zalozyć? :wink:

Kurcze, czas leci, ale D3 nadal trzyma fason

powiem ci ze nie mam jakiegos szczegolnego parcia na te drl`y ;) jakby sie trafily w jakiejs mega promocji to moze bym wzial... ale tak to jakos specjalnie mnie nie kreca :).

priorytet to 20" jak sie trafia w dobrej cenie i ... tylne lampy. body s8 na 99% nie bedzie ze wzgledu na to ze w czarnym kolorze ono troche niknie .... a drugi powod to taki ze nie wydam ponad 20 tys zeby auto wygladalo jak s8 :P

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ----------

jak dla mnie to jest ładniejsze niż kolejny model. jakoś mi te lampy przednie leżą.

buba które lampy ? w d3 czy d4 ?

bo jakos nie moge ogarnac o co chodzilo :P

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

nie wiem dlaczego myślałem że masz tdi. spalanie lpg jest sensowne i realne do osiągnięcia

nie no do tdi raczej nie planuje powrotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o samochód. bardziej mi się podoba D3 niż D4. bryła D4 na czele z lampami jakoś mi nie leży

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

a S8 D3 to już poezja. szkoda że nieosiągalne dla szarego człowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze nie mam jakiegos szczegolnego parcia na te drl`y ;) jakby sie trafily w jakiejs mega promocji to moze bym wzial... ale tak to jakos specjalnie mnie nie kreca :)

mi tam się podobają :)

body s8 na 99% nie bedzie ze wzgledu na to ze w czarnym kolorze ono troche niknie .... a drugi powod to taki ze nie wydam ponad 20 tys zeby auto wygladalo jak s8 :P

te ledy w DRL nie tylko w S8 byly. mi bardziej sie podoba look W12 niż S8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze nie mam jakiegos szczegolnego parcia na te drl`y ;) jakby sie trafily w jakiejs mega promocji to moze bym wzial... ale tak to jakos specjalnie mnie nie kreca :)

mi tam się podobają :)

body s8 na 99% nie bedzie ze wzgledu na to ze w czarnym kolorze ono troche niknie .... a drugi powod to taki ze nie wydam ponad 20 tys zeby auto wygladalo jak s8 :P

te ledy w DRL nie tylko w S8 byly. mi bardziej sie podoba look W12 niż S8.

wiem wiem :) byly tez w w12 od poczatku ... i potem w ostatnich poliftach tez montowali drly chyba ;P no i w s8

nie mowie ze mi sie nie podobaja ... bo podobaja mi sie bardziej niz moje lampy co jest oczywiste.... ale jakiegos szczegolnego parcia na nie nie mam :P

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

chodzi mi o samochód. bardziej mi się podoba D3 niż D4. bryła D4 na czele z lampami jakoś mi nie leży

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

a S8 D3 to już poezja. szkoda że nieosiągalne dla szarego człowieka

tak myslalem ze o to ci chodzi... no fakt buda d4 nie jest juz taka harmonijna ...aczkolwiek wnetrze to inna bajka ... a do karoserii pewnie z czasem sie wszyscy przyzwyczaja.

a co do s8 d3 .... fakt samochod fajny ale ten silnik mam w s6 c6 i .... nie brzmi rewelacyjnie na seryjnym wydechu ;)

ja jednak wole dzwiek v8 niz v10 ...

aczkolwiek reakcja na gaz, przyspieszenie wszystko na +

poza spalaniem :)

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

I jak się sprawuje A8, ile już nalatałeś :wink:

sprawuje sie bezproblemowo :)

ostatnio byla nawet autem slubnym i niedlugo znowu leci do slubu ... :)

a ja narazie zrobilem 10 tys km :) wiec gaz juz sie zwrocil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...