Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie da rady ... folia jest za gruba i za malo plastyczna zeby to ladnie wyszlo przy zegarach ... mozna pocwiczyc z opalarka i wtedy bedzie ladniej ale troche strach ze wzgledu na to ze mam deske w skorze ....

postaram sie trafic jakies uszkodzone dekory i zrobic albo u lakiernika albo chociaz trafic jeden dekor ( ten ktory jest przy zegarach ) i sprobowac go okleic jak jest zdjety. Bo to wlasnie ten dekor jest problemem ze wzgledu na zagiecia wokol 4 zegarow ... reszta dekorow jest prosta i plaska wiec nie bedzie problemem.

auto obnizone 25mm .... pf. i tak jest wysoko :(

obnizenie zrobione wg instrukcji rosstecha

Ross-Tech: VAG-COM: Suspension Level Control Calibration

no bo mus oklejac tylko na zdjętych dekorach inaczej nie daj rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki jak po obniżeniu jest.

img0557hl.th.jpg

DALEJ WYSOKO :(

radą na to jest takie cos:

Tieferlegung Audi A8 D3 Airmatic Luftfahrwerk ASS Koppelstangen | eBay

ceny od 100 do 200 euro i regulacja miedzy 0 a 80mm

nie wiem czy chce mi sie w to bawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie jakies blizsze zdjecie bo ciezko ocenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie cieplej i bedzie umyta to zrobie .... ale uwierzcie mi ... jest za wysoko i tak :P mimo tych 25mm w dol

tak by bylo idealnie tylko troche malo praktycznie:

DSC05528.jpg

DSC05525.jpg

a tak idealnie i w miare praktycznie:

1ceda29adc49bab2.jpg

009e45c63ebbb204.jpg

f1b5f7abea0a8246.jpg

99246a05f30a95c5.jpg

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 20:21 ----------

w ramach OT i ciekawostki....

niektorzy wiedza a niektorzy nie ze od jakiegos dluzszego czasu wzielo mnie na vipera srt10 ;)

a dlaczego na vipera? poniewaz jest to fajny samochod ktory naprawde skreca a na nurburgringu pokonal wiekszosc europejskich aut( List of Nürburgring Nordschleife lap times - Wikipedia, the free encyclopedia ), w dodatku pojemnosc 8.4 robi wrazenie, koszty eksploatacji sa do zaakceptowania a ceny w stosunku do tego co oferuje naprawde bardzo dobre. Po przeszukaniu calego youtuba i Viper Club of America oraz paru telefonach do roznych wlascieli stwierdzilem ze to udane auto a koszta utrzymania nie sa tragiczne ;). Szukalbym modelu cabrio przedliftem ( tj 506KM po lifcie ma lekko ponad 600KM ). Spalanie akceptowalne ... ale rozni wlasciciele roznie mowia. Ceny czesci akceptowalne a z dostepnoscia prawdopodobnie nie ma problemu. Silnik V10 8.4 506KM 712Nm 3.7s 0-100 i v-max 330km/h. To calkiem prosta konstrukcja... najwazniejsze zeby znalezc bezwypadka. Wczoraj bylem ogladac jedna sztuke w szczecinie ... przejechalem sie i chyba sie utwierdzilem ze pasuje mi takie auto. Robi niesamowite wrazenie na zywo, niskie szerokie, dluga maska i z tylu opony 345mm :D. Oczywiscie nie robilby takich przebiegów jak A8 ... :) Teraz musze podumać, przemyśleć, policzyć ... i wszystko zebrać do kupy i sie decydować lub nie ...

co do auta to chodzi dokladnie o tego vipera:

Oferta - Dodge Viper - Dodge Viper SRT-10 robi niesamowite wrażenie, serwisowany po dużym przeglądzie. Wysokiej klasy system muzyczny DVD, NAVIGACJA tel.

wrzucam fotki z aukcji ( poniewaz niedlugo zapewne wygasnie ) oraz te które zostały zrobione przy oglądaniu:

zdjciekopiowanie.th.jpg img0568kopiowanie.th.jpg img0565kopiowanie.th.jpg img0564kopiowanie.th.jpg image2kopiowanie.th.jpg

imagekopiowanie.th.jpg c271784595kopiowanie.th.jpg c271784594kopiowanie.th.jpg c271784593kopiowanie.th.jpg c271784592kopiowanie.th.jpg c271784591kopiowanie.th.jpg

czy kupie ? narazie nie wiem ... mam nadzieje ze tak. narazie rozsadek sie u mnie bije z fascynacja tym autem.

na koniec lekki spam filmami z yt ktore w najfaniejszy sposob pokazuje te auto:

m.in wyscig z murceilago, f430 i 911 turbo

Gran Turismo Polonia 2009 Viper Burnout - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak:d poczekaj poczekaj, a jettka stanie w sobote na show & shine:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to cie troszeczkę poniosło z tym viperem:decayed:

dasz sie przejechać ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostka

zdjecie z mojego auta ten maly okragly przycisk obok tych dwoch glownych z "chromami" to wlasnie masaz

a od lewej wyglada to tak:

1. przycisk ktory reguluje dlugosc siedziska

2. przycisk 4kierunkowy ktory reguluje wysokosc przodu siedziska oraz wysokosc tylu siedziska oraz przesuwa fotel przod i tyl

3. nastepnie wlasnie masaz

4. przycisk ktory reguluje pochylenie oparcia oraz jak sie go podniesie w gore lub opusci reguluje wysokosc zaglowka

5. przycisk ktory reguluje kąt łamania oparcia w połowie

6. regulacja podparcia ledzwiowego ( tj dolu plecow ) dzieki temu przyciskowi cofamy podnosimy lub opszuczamy i przyblizamy "poduszke" ktora podpiera nam dol plecow

7. regulacja wysokosci pasow bezpieczenstwa

* wentylacje i podgrzewanie uruchamia sie na panelu klimatronika

dsc02583wz.jpg

ad pkt 5. tu widac od tylu miejsce lamania fotela w polowie

dsc02572h.jpg

tutaj film prezentujacy m.in

domykanie drzwi

el. otwieranie i zamykanie klapy

el. skladanie i rozkladanie lusterek

el. otiweranie i zamykanie rolety tylnej

otwieranie i zamykanie monitora "MMI"

funkcje el regulacji fotela przedniego pasazera

opuszczenie pneumatyki z pozycji lift do pozycji dynamic

no i takie tam ... przejazdem przed kamera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fajnie paru latach dowiedzieć się jak się reguluje wysokość zagłówka :) dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm fajnie paru latach dowiedzieć się jak się reguluje wysokość zagłówka :) dzieki :)

haha a prosze bardzo ;)

rozumiem ze tez masz d3 ;> ? moze ja przedstawisz w tym dziale :) ?

i pare fotek z poniedzialku w tym dwie z topora a6 :) :

img1330kopiowanie.th.jpg img1328kopiowanie.th.jpg img1312kopiowanie.th.jpg img0602kopiowanie.th.jpg img0582kopiowanie.th.jpg img0579kopiowanie.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: wez za rok tak miej ochote na sprzedaz :wink: bylbym zainteresowany :jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jazdy w kontrolowanym i niekontrolowanym poślizgu :decayed:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

ja już znam te numery, jak nowak wrzuca nowe fotki, filmy i opisy, znaczy że sie aukcja na allegro szykuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej focie jakaś ta a6 sie taka wielka wydaje w porównaniu do d3 a powinno być na odwrót chyba:decayed:

img0579kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej focie jakaś ta a6 sie taka wielka wydaje w porównaniu do d3 a powinno być na odwrót chyba:decayed:

http://img254.imageshack.us/img254/3476/img0579kopiowanie.jpg

tu masz na odwrot :P

img0582kopiowanie.jpg

a gdzie filmik slowmotion i jazda na wstecznym?

nie ma :(

a z jazdy w kontrolowanym i niekontrolowanym poślizgu :decayed:

ja już znam te numery, jak nowak wrzuca nowe fotki, filmy i opisy, znaczy że sie aukcja na allegro szykuje :wink:

hahahahah nie nie akurat to nie byl ten zamiar :P aczkolwiek pewnie niedlugo sie pojawi aukcja bo viper mnie mocno meczy caly czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...