Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A8 D3 na 20" :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz sie z A8 na Viper przesiąść?

Fuj....

Umrzesz w tych plastikach po takiej przesiadce.

eee powiem ci ze nie ma tragedi ... tzn poziom a8 to nie jest ... ba nawet nie jest to poziom a3 raczej ;P ale nie o to w tym aucie chodzi ;D

jak sie przejechalem to banan na ryju caly czas :) ....

pozatym jak nie teraz to kiedy ? ;>

teraz pozostaje szukac zadbanego egzemplarza powoli i szykowac sie do sprzedazy a8 ... chociaz troche mi jej szkoda ... i caly czas bije sie z myslami :)

najwyzej wystawie i jak sie nie sprzeda to zostanie ze mna jeszcze jeden sezon ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te felgi z d*py wyglądają na topora aucie :decayed: powiedz mu ze za 2,8 sprzedam mu cal większe bo przykro patrzeć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cena za d3ke?

jeszcze nie wiem... jak bede wystawiac to najpierw przejrze po ile dokladnie chodza w pl i de ... i skalkuluje cene odpowiednio wyzej :P

ale te felgi z d*py wyglądają na topora aucie :decayed: powiedz mu ze za 2,8 sprzedam mu cal większe bo przykro patrzeć :grin:

pojedz na rothenburg i sam mu powiedz ;P niech przymierzy to sie moze chlopak nawroci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy nowe fotki z Rothenburga 2013 :)

doszedl maly mod na szybko ... 10 min przed wyjazdem okleilem tylne lampy folia czerwona ( tzn okleilem miejsce gdzie jest wsteczny ) wg mnie tak wyglada lepiej poniewaz sa teraz cale czerwone:

rothenburg3.th.jpg rothenburg2.th.jpg rothenburg1.th.jpg

obok s4 kolegi "Nowek" i jetta kolegi "topor" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod fajny niby pierdółka a moim zdaniem na duzy "+" . Jaką to konkretnie folią robiłeś ?? (jak masz gdzieś to wrzuc link z aledrogo :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod fajny niby pierdółka a moim zdaniem na duzy "+" . Jaką to konkretnie folią robiłeś ?? (jak masz gdzieś to wrzuc link z aledrogo :D )

o folii ci nie powiem bo ... kupilem ja z 2 lata temu i lezala sobie :P wiec nawet nie wiem co to za folia ;)

jakas czerwona :D

ps. ciesze sie ze sie podoba ;) ja tez zadowolony ... no pozatym ze mam czerwony wsteczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod fajny niby pierdółka a moim zdaniem na duzy "+" . Jaką to konkretnie folią robiłeś ?? (jak masz gdzieś to wrzuc link z aledrogo :D )

znalazlem folie

to ta folia:

FOLIA DO LAMP -SZYBKO, TANIO I BEZPIECZNIE- ZOBACZ (3141592141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sprzedający A_N_D_A

kolory kupilem dwa:

Czerwony

Czerwony - pomarańcz

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 08:55 ----------

Audi A8 D3 4.2 ZOBACZ OPIS I FOTKI ! FULL OPCJA ! (3247697821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <-- jesli ktos by chcial ... to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf ? why ? :wink:

poniewaz u mnie auta zawsze goszcza 1-2 lata ;) i a8 tez tak wychodzi ok poltora roku .... :)

zawsze mowie sobie ze potrzymam dluzej jakies auto ale mi sie to nie udaje ....

na co przesiadka? :wink:

bylem obejrzec jakies tam vipery i corvetty c6 ;) wiec jesli sie uda .... to jedno z tych dwoch

mam teraz porownanie vipera i corvette c6 ... i niestety w katalogach i na obrazach viper bardziej mnie jara ... ale pojezdzilem tym i tym ... to corvetta lepsza opcja na codzien :)

zwykla corvetta LS2 czyli 6.0 405KM vs Viper SRT10 8.4 504KM

roznica do setki 0.3 lepiej dla vipera w katalogu ;) 3.9 vs 4.2 ;)

roznica w masie ok 100kg lepiej dla corvetty

spalanie Corvetta pali ok 2 razy mniej niz Viper

komfort duzy + dla corvetty

wyposazenie rowniez ... bo nie trudno spotkac targe ze szklanym dachem, dwustrefowa klima, elektryka foteli, navi, wyswietlacz head-up display na szybie ...

osiagi wystarczajace ....

corvette jesli mozna tak powiedziec jest duzo bardziej rozsadna i po przejazdzce duzo zyskuje wzgledem vipera wiec raczej nastawiam sie na VETTE ;)

wersje sa LS2 405KM potem polift czyli LS3 430KM +/- potem LS7 czyli Z06 505KM i LS9 czyli ZR1 612KM ;)

masa wlasna ok 1400kg wiec calkiem spoko :)

Z06 byla by idealem poniewaz jest poszerzona w stosunku do LS2 i LS3 ... do tego fajnie jedzie :)

ale raczej cena wykracza poza budzet

30638525.jpg

10991737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeraziłeś się jakością środka po A8? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oczekuje jakosci a8 po corvettcie :) ....

ps. pozatym o dziwo corvette ma srodek calkiem fajnej jakosci ... VIPER fakt szalu nie ma ;) ale corvette jest calkiem cywilizowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczną masz tą a8:naughty: mi było by szkoda sprzedawać tak zdrową sztukę, ale odkąd jestem na tym forum, a to już ponad 4 lata będzie to zawsze miałeś mega zadbane i zdrowe auta:kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczną masz tą a8:naughty: mi było by szkoda sprzedawać tak zdrową sztukę, ale odkąd jestem na tym forum, a to już ponad 4 lata będzie to zawsze miałeś mega zadbane i zdrowe auta:kox::naughty:

kupi sie nastepne cos fajne ... :) jestem po wstepnych ogledzinach corvetty i jak szybko a8 pojdzie do zawine corvette .... ale ktora to narazie nie powiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu męskie amerykańskie auto ;) jak będziesz w PN to mnie przewieziesz ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...