Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana lamp przdnich - porada


MirekJ

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 b6 2002r.

Witam, mam pytanie, otóż chcialbym zmienic przednie lampy na nowe i dokupic przetwornice xenon zeby efekt byl jeszcze lepszy.

Co do lamp, to chcialbym mniej wiecej cos takeigo (biore pod uwage te z paskiem ledowym jak i bez niego)

http://moto.allegro.pl/lampy-reflekt...103546593.html

A przetowrnice taka

http://allegro.pl/audi-a4-b5-b6-zest...151873629.html

Teraz moje dwa pytania, czy taka lampa z wyzej wymieniona przetwoenica bedzie sprawnie dzialac i bedzie wszystko git?

Bo cos gdzies kiedys przeczytalem że jak nie ma sie spryskiwaczy na lampy to policja zbiera dowod? ile w tym prawdy to nie wiem...

Czy moze lepiejby bylo zakupic cale lampy np bi xenon i bylo by po problemie? Czy takie lampy pasowaly by do wtyczek ktore teraz posiadam?

Prosze o pomoc bo chcialbym dokonac tych modernizacji a nie chce czegos zchrzanic. Poozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie te lampy ich jakoś nie wspominając o wyglądzie pozostawia wiele do życzenia, jak chcesz hidy to możesz w ori soczewce zamontować ale temat wałkowany tyle razy, że wystarczy poszukać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze lampy chce zmienic tylko i wylacznie dlatego, ze sa juz matowe i brzydkie, robilem regeneracje lamp ale malo dalo.

Dlatego chcialbym wyminic na nowe...

To kup takie co będą dobrze wyglądać i nie będą miały beznadziejnego paska ledów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych lampach z linku te ledy pół roku ci nie wytrzymają nie mówiąć o tym, że lubią zaparowywać i soczewka ma luzy- szukaj orginalnych lamp Valeo i tam przetwornicę z żarnikiem dożuć - na pewno będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy dno. A HID o to uniwersalny chiński xenon to co ma nie działać . Podejdzie i działać będzie . ja tu widzę te lamy i HID 12.000 K Cała remiza twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze samopoziomowanie i spryski lamp przy xenonie, bo przeglądu nie przejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz te spryski i układ samopoziomowania czy nie? Inaczej zapytam, wcześniej były xenony czy chcesz je wrzucić? Jak nie było to czeka Cie rezanie spryskiwaczy lamp + układu samopoziomowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy z normalnymi żarnikami dadzą radę - nik sie nie powinien czepiać, że nie masz sprysków, samopoziomu- wszystko trzeba robić z głową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidy z normalnymi żarnikami dadzą radę - nik sie nie powinien czepiać, że nie masz sprysków, samopoziomu- wszystko trzeba robić z głową

Moglbys mi podac jakis link do tego?

Sory za moja niewiedze ale dopiero ucze sie podstaw.

Dzieki za pomoc

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

Cos znalazlem, czyli takie cos do zwyklych lamp moglbym zamontowac bez zadnych problemów ??

http://allegro.pl/zestaw-ksenon-xenon-hid-h7-h1-audi-vw-zabrze-bytom-i2116607720.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup oryginalne lampy, zamontuj dobre żarówki H7 i ciesz się jazdą bo z HIDami są wiecznie problemy. CB jak masz to na 95% będą zakłucenia zresztą inne rzeczy też nie specjalnie się z tym zgrają, na porządku dziennym są błędy spalonych żarówek. Ja odradzam jak xenon to tylko ori z wszystkimi bajerami ale to kosztuje. Policja też nie jest głupia i jak zobaczą xenon bez sprysków to zaraz sprawdzą do jakich żarówek jest przystosowana lampa i pożegnasz się z dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup oryginalne lampy, zamontuj dobre żarówki H7 i ciesz się jazdą bo z HIDami są wiecznie problemy. CB jak masz to na 95% będą zakłucenia zresztą inne rzeczy też nie specjalnie się z tym zgrają, na porządku dziennym są błędy spalonych żarówek. Ja odradzam jak xenon to tylko ori z wszystkimi bajerami ale to kosztuje. Policja też nie jest głupia i jak zobaczą xenon bez sprysków to zaraz sprawdzą do jakich żarówek jest przystosowana lampa i pożegnasz się z dowodem.

Albo jesteś pechowcem albo trochę przesadzasz - podejrzewam, że 1/3 forum ma hidy, sam posiadam i nic mi nie widomo o problemach które opisujesz ale skoro kolega wybrał ori to nie ma o czym gadać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kup oryginalne lampy, zamontuj dobre żarówki H7 i ciesz się jazdą bo z HIDami są wiecznie problemy. CB jak masz to na 95% będą zakłucenia zresztą inne rzeczy też nie specjalnie się z tym zgrają, na porządku dziennym są błędy spalonych żarówek. Ja odradzam jak xenon to tylko ori z wszystkimi bajerami ale to kosztuje. Policja też nie jest głupia i jak zobaczą xenon bez sprysków to zaraz sprawdzą do jakich żarówek jest przystosowana lampa i pożegnasz się z dowodem.

Albo jesteś pechowcem albo trochę przesadzasz - podejrzewam, że 1/3 forum ma hidy, sam posiadam i nic mi nie widomo o problemach które opisujesz ale skoro kolega wybrał ori to nie ma o czym gadać ;-)

Testowałem 3 zestawy od najtańszych za 100 do tych lepszych "podobno" i wszystkie miały ten sam problem z zakłóceniami.

Odpuściłem temat i święto. A problem nie dotyczy tylko mnie bo na forum roi się od pytań związanych z problemami po montażu HID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...