Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis rano -13 :|

Opublikowano

Zmienione na letnie w sobotę:kox:

Opublikowano
ja już zmieniłem na letnie bo szkoda mi prawie nowych zimówek.

ciekawe co powiesz (oby) po lekkiej stłuczce......

ja zmieniłem kiedyś w sceniku dokładnie 19go marca....założyłem nowe alusy i........20go mialem auto skasowane....wpadłem w poślizg o 19.00 przy temp. powietrza 7 st. a że to było z górki i na drodze expresowej to niestety prędkośc też była wieksza, 120 km/h.... dachowanie....i koniec żywota i auta i nowiutkich felg.....ech....

teraz wiem, że wolę kupić nowe gumy niż chodzić piechotą....

z obserwacji pogody uważam że optymalna data do zmiany to przełom kwietnia maja....

Opublikowano
ja już zmieniłem na letnie bo szkoda mi prawie nowych zimówek.

ciekawe co powiesz (oby) po lekkiej stłuczce......

ja zmieniłem kiedyś w sceniku dokładnie 19go marca....założyłem nowe alusy i........20go mialem auto skasowane....wpadłem w poślizg o 19.00 przy temp. powietrza 7 st. a że to było z górki i na drodze expresowej to niestety prędkośc też była wieksza, 120 km/h.... dachowanie....i koniec żywota i auta i nowiutkich felg.....ech....

teraz wiem, że wolę kupić nowe gumy niż chodzić piechotą....

z obserwacji pogody uważam że optymalna data do zmiany to przełom kwietnia maja....

Po prostu za szybko jeździsz f050.gif

Opublikowano

u nas w sadeckim juz chłopaki powoli zmieniaja.ale ja poczekam jeszcze bo jak by spadlo chc troszke sniegu to nie dojade do dziewczyny.:kox:

Opublikowano

w stosunku do warunków pogodowych...... zapewne tak

ale wtedy jeszcze tego nie doceniłem.

wydaje mi się że opony mogły by mnie uratować, czy tak by było... nie wiem ale nie mam zamiaru ponownie próbować.

dlatego od tego momentu nie szkoda mi zimówek....

Opublikowano

przeciez jeszcze za wczesnie, w nocy na minusue a w dzien niewiele ponad 5 st

Opublikowano

lepiej nie ryzykowac.:kawa:

Opublikowano

ja jeszcze czekam temperatura w nocy jeszcze dziś była na -11.w kwietniu zmienię :banan:

Opublikowano

ty cris nie zmieniaj dopuki ja ich nie sprawdze.:naughty:

Opublikowano
ty cris nie zmieniaj dopuki ja ich nie sprawdze.:naughty:

spoko.jest czas ja nie jestem w gorącej wodzie kąpany i nie zmienię przed kwietniem.taki optymalny czas na zmianę to 10-20 Kwietnia.:banan:

Opublikowano

oby juz sie ciepło zrobiło.ja moze bede kupowal na nastepna zime nowe opony.te moze by jeszcze komus sprzedał????:eusathink:

Opublikowano

teraz na TVN mówili jutro śnieg z deszczem.:wallbash:

Opublikowano

niema co wymieniać w marcu bo noce i poranki jeszcze na minusie. początkiem kwietnia będzie juz lepsza temperatura

Opublikowano

dokładnie Tomek.za zimno jeszcze.

Opublikowano

Ja tam zmieniłem na letnie równy tydzień temu :) W Szczecinie całkiem ciepło w dzień, a w nocy rzadko jeżdżę ostatnio. Poza tym szkoda tych zimówek.. A co do śniegu to prawie codziennie słyszę od kogoś, że od jutra śnieg ma padać.. Póki co się na to nie zanosi :P

Opublikowano
Ja tam zmieniłem na letnie równy tydzień temu :) W Szczecinie całkiem ciepło w dzień, a w nocy rzadko jeżdżę ostatnio. Poza tym szkoda tych zimówek.. A co do śniegu to prawie codziennie słyszę od kogoś, że od jutra śnieg ma padać.. Póki co się na to nie zanosi :P

u was na północy.:whistling: a na południu hmmm jeszcze w górach śnieg leży.

Opublikowano

no zeby sie kolega nie zdziwił tak jak kolega co pisał troszke wyzej.:kox:

Opublikowano

polecam poprzednie wątki....poprzednie lata mówią za siebie....

08-03-2009, 21:14 #52

Kowi87

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

No u mnie dzisiaj to zima pełną gębą można spokojnie sie ślizgać dobrze że sie nie napaliłem na letnie laczki jeszcze bo dzisiaj nie dało by rady jeżdzić :gwizdanie: ale to juz chyba ostatni podryg zimy :gwizdanie:

A u mnie śniegiem posypało przez noc teraz snieg z deszczem pada jakaś apokalipsa :gwizdanie:

jeszcze wczoraj pogode ogladałem to powiedziała babka że do końca marca takie akcje

26-03-2009, 22:27 #73

Kowi87

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Ja zmieniłem w sobote, a środe nie jeżdziłem paraliz kompletny był dzsiiaj no nawet nawet ale w nocy jeszcze źle od tej soboty ma juzbyć wiosna

18-03-2011, 22:51 #236

.Pablo.

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Dzisiaj była akcja zima lewarek i zmiana opon z powrotem na zimowe śniegu napadało tyle że na letnich jak wracałem to było zero trakcji, hamowanie i przyśpieszanie tragedia. Lans lansem ale bezpieczeństwo i trakcja to podstawa lans może poczekać

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?54916-ALL-Kiedy-zmieniacie-na-letnie-opony/page10&highlight=zmiana+opon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.