Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana opon


Rekomendowane odpowiedzi

ja już zmieniłem na letnie bo szkoda mi prawie nowych zimówek.

ciekawe co powiesz (oby) po lekkiej stłuczce......

ja zmieniłem kiedyś w sceniku dokładnie 19go marca....założyłem nowe alusy i........20go mialem auto skasowane....wpadłem w poślizg o 19.00 przy temp. powietrza 7 st. a że to było z górki i na drodze expresowej to niestety prędkośc też była wieksza, 120 km/h.... dachowanie....i koniec żywota i auta i nowiutkich felg.....ech....

teraz wiem, że wolę kupić nowe gumy niż chodzić piechotą....

z obserwacji pogody uważam że optymalna data do zmiany to przełom kwietnia maja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zmieniłem na letnie bo szkoda mi prawie nowych zimówek.

ciekawe co powiesz (oby) po lekkiej stłuczce......

ja zmieniłem kiedyś w sceniku dokładnie 19go marca....założyłem nowe alusy i........20go mialem auto skasowane....wpadłem w poślizg o 19.00 przy temp. powietrza 7 st. a że to było z górki i na drodze expresowej to niestety prędkośc też była wieksza, 120 km/h.... dachowanie....i koniec żywota i auta i nowiutkich felg.....ech....

teraz wiem, że wolę kupić nowe gumy niż chodzić piechotą....

z obserwacji pogody uważam że optymalna data do zmiany to przełom kwietnia maja....

Po prostu za szybko jeździsz f050.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w sadeckim juz chłopaki powoli zmieniaja.ale ja poczekam jeszcze bo jak by spadlo chc troszke sniegu to nie dojade do dziewczyny.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stosunku do warunków pogodowych...... zapewne tak

ale wtedy jeszcze tego nie doceniłem.

wydaje mi się że opony mogły by mnie uratować, czy tak by było... nie wiem ale nie mam zamiaru ponownie próbować.

dlatego od tego momentu nie szkoda mi zimówek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez jeszcze za wczesnie, w nocy na minusue a w dzien niewiele ponad 5 st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze czekam temperatura w nocy jeszcze dziś była na -11.w kwietniu zmienię :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty cris nie zmieniaj dopuki ja ich nie sprawdze.:naughty:

spoko.jest czas ja nie jestem w gorącej wodzie kąpany i nie zmienię przed kwietniem.taki optymalny czas na zmianę to 10-20 Kwietnia.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby juz sie ciepło zrobiło.ja moze bede kupowal na nastepna zime nowe opony.te moze by jeszcze komus sprzedał????:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na TVN mówili jutro śnieg z deszczem.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema co wymieniać w marcu bo noce i poranki jeszcze na minusie. początkiem kwietnia będzie juz lepsza temperatura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Tomek.za zimno jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zmieniłem na letnie równy tydzień temu :) W Szczecinie całkiem ciepło w dzień, a w nocy rzadko jeżdżę ostatnio. Poza tym szkoda tych zimówek.. A co do śniegu to prawie codziennie słyszę od kogoś, że od jutra śnieg ma padać.. Póki co się na to nie zanosi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zmieniłem na letnie równy tydzień temu :) W Szczecinie całkiem ciepło w dzień, a w nocy rzadko jeżdżę ostatnio. Poza tym szkoda tych zimówek.. A co do śniegu to prawie codziennie słyszę od kogoś, że od jutra śnieg ma padać.. Póki co się na to nie zanosi :P

u was na północy.:whistling: a na południu hmmm jeszcze w górach śnieg leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zeby sie kolega nie zdziwił tak jak kolega co pisał troszke wyzej.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam poprzednie wątki....poprzednie lata mówią za siebie....

08-03-2009, 21:14 #52

Kowi87

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

No u mnie dzisiaj to zima pełną gębą można spokojnie sie ślizgać dobrze że sie nie napaliłem na letnie laczki jeszcze bo dzisiaj nie dało by rady jeżdzić :gwizdanie: ale to juz chyba ostatni podryg zimy :gwizdanie:

A u mnie śniegiem posypało przez noc teraz snieg z deszczem pada jakaś apokalipsa :gwizdanie:

jeszcze wczoraj pogode ogladałem to powiedziała babka że do końca marca takie akcje

26-03-2009, 22:27 #73

Kowi87

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Ja zmieniłem w sobote, a środe nie jeżdziłem paraliz kompletny był dzsiiaj no nawet nawet ale w nocy jeszcze źle od tej soboty ma juzbyć wiosna

18-03-2011, 22:51 #236

.Pablo.

Odp: [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?

Dzisiaj była akcja zima lewarek i zmiana opon z powrotem na zimowe śniegu napadało tyle że na letnich jak wracałem to było zero trakcji, hamowanie i przyśpieszanie tragedia. Lans lansem ale bezpieczeństwo i trakcja to podstawa lans może poczekać

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?54916-ALL-Kiedy-zmieniacie-na-letnie-opony/page10&highlight=zmiana+opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...