Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

juz nie jeden kozaka udawał i zmieniał juz w lutym:naughty: a potem zalował

Opublikowano

Aha jeszcze takie pytanie mam do was czy ma jakiś wpływ jazdy ze jedna opona jest np. z 2005 a druga 2010 roku mowa tu o dwóch takiej samej firmy

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

w lutym to przesada

Opublikowano

Generalnie data produkcji nie ma żadnego wpływu,liczy się sposób przechowywania opon bądź kompletów kół.

Opublikowano

po co męczyć się w śniegu na letnich kapciach jak można poczekać? Fakt że od poniedziałku ma być ciepło, ale nigdy nic nie wiadomo jak to w marcu :whistling:

Opublikowano

Dziś rano -12 zmiana dopiero po 1-wszym kwietnia;

Opublikowano

dziś rano -8 masakra przez dzień wyszło na plus ale w słonku.

Opublikowano

Ja planuję zmieniać u siebie po 1 kwietnia chyba że się już ładnie wypogodzi to może trochę wcześniej.

Opublikowano

wczoraj na pomorzu po 5-ej rano było -11, dzisiaj jest koło 0-ra napadało śniegu pare cm, a wu to o zmienie opon na letnie piszecie :P

kwiecień, nie prędzej...

Opublikowano

Witam,

Kolego jakie masz opony na tych felgach...? kupiłem takie fele od S-line 7,5x17 E43 i zastanawiam się jakie gumy kupic..?

katalog mówi 215x45x17R znajomy doradza mi 205x50x17R...

Proszę o radę...

Pozdrawiam!

Opublikowano
Witam,

Kolego jakie masz opony na tych felgach...? kupiłem takie fele od S-line 7,5x17 E43 i zastanawiam się jakie gumy kupic..?

katalog mówi 215x45x17R znajomy doradza mi 205x50x17R...

Proszę o radę...

Pozdrawiam!

225/45 bedą najlepsze do 17"

Opublikowano

no u nas sniezek zawital ponownie :)

Opublikowano

dziś u mnie tak delikatnie posypało :whistling:

Opublikowano

rok w rok na wiosne i jesień zakładany jest dokładnie taki sam wątek w którym to każdy tylko pisze: "zmieniacie już koła", "ja już założyłem", "ja jeszcze nie zakładam", "ja wogóle nie zmieniam", itd., itp:facepalm:

nie wystarczy jeden taki wątek?

Opublikowano
rok w rok na wiosne i jesień zakładany jest dokładnie taki sam wątek w którym to każdy tylko pisze: "zmieniacie już koła", "ja już założyłem", "ja jeszcze nie zakładam", "ja wogóle nie zmieniam", itd., itp:facepalm:

nie wystarczy jeden taki wątek?

Bo co rok jest inny rok i070.gif

Opublikowano

ale stłuczki takie same....

Opublikowano

niedługo bedzie nowy watek.

Kiedy zmieniacie opony na zimowe/.. :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja już ze 2 tygodnie na letnich latam :naughty:

Opublikowano

bo u was wiosna wczesniej.:polew:

Opublikowano

zmieniać oponki zmieniać bo wiosna idzie

Opublikowano
zmieniać oponki zmieniać bo wiosna idzie

szczególnie dziś wiosenna pogoda.:polew:deszcz i zimno :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.