Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moją audi A4 b5 1.6 1995 r

Wyposarzenie

-Elektryczne lusterka

-Elektryczne przednie szyby

-climatronic

-podgrzewane fotele

-podgrzewane lusterka

-szyperdach

-składane tylnie siedzienia ( bo nie we wszystkich to jest a ja uważam że się przydaje )

-ABS

-wspomaganie

-cen. zamek ( domykanie z kluczyka )

-4xAir Bag

-Car audio całkiem dobre ( tuba basowa 600 Wat oraz 4 głośniki 2 z przodu i 2 z tyłu a wzmacnia to wzmacniacz 1800 wat BLAUPUNKT ) oraz radio alpine

-immo

-orginalny hak

-instalacja lpg

Wprowadzone modyfikacje

-Przyciemnione szyby

-alufelgi 17'

-pokrowce w kolorze czerwonym

Modyfikacje na przyszłość

-Zmiana przednich świateł na xenony

-zmiana tylnich świateł

-zmiana lusterek bocznych na chromowane

-zamontowanie srebrnych listw dookoła szyb

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b1fd157441be052b.html

Opublikowano

np. okienko ze zdjęciem Insert Image -> wyskakuje okienko i wklejasz np. link bezpośredni z serwera Image Shack. Tam rejestrujesz się i wklejasz zdjęcie ze swojego pc.

Opublikowano

ale z tymi cenami to chwalisz sie czy zalisz? :facepalm:

a moze chcesz podniesc wartosc auta :facepalm:

prowadz ją w dobrym kierunku, bo sportowe dywaniki i pokrowce:facepalm:

no nie wiem...może kwestia gustu, ale ja bym zmienil na serie :naughty:

(nie myśl że się napinam czy coś,mam inne rzeczy na głowie, bo od tego jest forum- pozytywy i negatywy)

Powodzenia w modach :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ciekawią mnie te sportowe pokrowce i dywaniki :naughty: daj jakieś foto, a to co Cię ile kosztowało to chyba średnio kogoś interesuje :cool1:

Opublikowano

"sportowe pokrowce w kolorze czerwonym" :nabijasie:

Opublikowano

daj swoją strzałe na glebe, conajmniej -4 jak masz możliwości i bedzie wygladało jakoś, bo póki co koza, a może baran nawet. A będzie :thumbup1:

Opublikowano

Prześwit jak w off-road :naughty: ...sprowadź ją na ziemie...i wyjeb sportowe dywany i pokrowce :facepalm:

Kolega chyba z ciągotkami do tuningu w złą stronę :suicide_anim:

A co do cen...to na przyszłość zachowaj je dla siebie....

Opublikowano
  • Autor

A wy się nie macie czego czepiac tylko tych cen ;/ Żal jak nie pasuje to nie musicie patrzeć ...

Opublikowano

Bo jak chcesz szpanować to goń furą pod biedronkę... A tak na marginesie, car audio za 2k to żadne car audio...

Pokazałeś auto...opisałeś...i dziwisz się, że ludzie wyrażają swoją opinie :doh: A pakowanie CZERWONYCH pokrowców do audi to profanacja...festyn :facepalm:

A jak moje opinie, jak i kolegów nie leżą...to zapraszam na poboczem.pl :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nie mów że żadne car audio nie słuchałes to nie wiesz he . I jestem przekonany że zdziwił byś się jak byś to usłyszał bo bez sensu wywalać kase w błoto bo jak ktoś wie i się zna na tym to za byle kase może wyczynić cuda z muzyką :) he

Opublikowano

Masz jakieś doświadczenie w budowie CA że zabraniasz mi mówić? :whistling: Napisz co tam konkretnie siedzi... Peiying czy jakiś inny VoiceKraft? :whistling:

Podejrzewam, że tak jak w serii tyle że bas chuczy...

Opublikowano
  • Autor

Ja nie ale mój znajomy ma warsztat i on to robił :) a tak na marginesie to nie zabraniałem ci mówić :)

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

Wszystko jest z blaupunkta tylko radio alpine .

Opublikowano

A modele znasz...? Teraz już nie pytam z upierdliwości tylko z ciekawości :decayed:

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

Alpine spoko...zależy jeszcze który model... ale Blaupunkta bym w zyciu nie wsadził do auta...

Opublikowano

Hehe tuba nie gra, tuba buczy... Tego wynalazku to ja za darmo bym nie wziął, i mówię tu całkiem serio. Prawdziwe car audio opiera się na skrzyniach, a nie tubach... Siedziałem swego czasu w tym i tak na prawdę za 2tysiaki to Ty możesz sam głośniczek kupić... Mówimy tu o poważnych pieniądzach i sprzęcie, a i auto też musi być odpowiednio przygotowane... Pozdro.

Opublikowano
A wy się nie macie czego czepiac tylko tych cen ;/ Żal jak nie pasuje to nie musicie patrzeć ...

Żal to mi ciebie :facepalm:

Opublikowano

Weź po prostu usuń te ceny, bo po oczach rażą.:thumbdown: Może chłopaki przestaną drwić (mają rację) :grin:

Opublikowano

Fura spoko tylko mi się nie widzą te alusy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.