Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Audi a4


xXxBlondynekxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe tuba nie gra, tuba buczy... Tego wynalazku to ja za darmo bym nie wziął, i mówię tu całkiem serio. Prawdziwe car audio opiera się na skrzyniach, a nie tubach... Siedziałem swego czasu w tym i tak na prawdę za 2tysiaki to Ty możesz sam głośniczek kupić... Mówimy tu o poważnych pieniądzach i sprzęcie, a i auto też musi być odpowiednio przygotowane... Pozdro.

Widzę, że kolega mnie rozumie... właściciel chce mieć takie audio to niech ma... ale po co się tym tak afiszować?! Ludzie wożą sprzęty po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysi i nawet nie wspomną slowem, że tam coś jest...

Usuń ceny i temat się skończy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie wspomną bo nie chcą żeby ktoś im ten sprzęt ukradł... A i szpanować nie trzeba bo nie każdy to lubi. Wiadomo czemu. Ja sam zostałem okradziony, ale jak nigdy policja się popisała i sprzęt znalazła... he he Ale to taka ciekawostka, nie zagłębiajmy się w ten temat bo robię :offtopic: tak że myślę niech sobie autor wątku weźmie to do serca i niech się nie obraża bo nie ma o co. Trzeba umieć przyjąć to na klatę :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...