Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Słabnie i kopci na niebiesko-czarno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

od pewnego czasu mam problemy z autem silnik 1z

zdaza sie to nie czesto lecz jest uciazliwe

kiedy jade w trasie i silnik na wyzszym biegu ma niskie obroty (nie zbyt niskie) silnik dostaje czkawki, nie moze sie wkrecic wyzej a z wydechu wydobywa sie chmura czrno niebieskiego dymu

kiedy zredukuje na nizszy bieg i wkrece na obroty objawy ustepują i moge jechac dalej

dodam ze posiadam nieszczelnosc w układzie chłodzenia, ale to raczej nie w tym problem

prosze o pomoc

Opublikowano

podepnij VAG , sprawdz dolot

Opublikowano
  • Autor

vag nic nie wykrywa poza czujnikiem temperatury płynu chłodniczego

Opublikowano

zrób logi z bloku 000 w BS i log dynamiczy i BS z bloku 4

Opublikowano

Może EGR się przywiesza. Zaślep go i zobacz czy jest poprawa.

Opublikowano

skoro dym niebieski i traci moc, spodzewam sie problemow z wtryskami lub pompa wtryskowa.

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj miałem tą przygode dwa razy i po przytrzymaniu go troche zaduszonego dym wydostawał sie w duzych ilosciach ale kolor był szary

prosze o jakas podpowiedz jak wykonac poszczegolne logi bo dzisiaj sie do tego zabieram

Opublikowano

podłącze się pod temat,czy może być przyczyna kopcenia intercooler

prawdo podobnie jest małe pęknięcie

Opublikowano
dzisiaj miałem tą przygode dwa razy i po przytrzymaniu go troche zaduszonego dym wydostawał sie w duzych ilosciach ale kolor był szary

prosze o jakas podpowiedz jak wykonac poszczegolne logi bo dzisiaj sie do tego zabieram

Piszesz że ci "trochę zaduszonego" czy to oznacza że zaczął dziwnie pracować? ciężej było mu wejść na obroty? Jeśli tak to podpiera ci zawory a to oznacza że pompa olejowa robi za wysokie ciśnienie stąd ten dym szary. Walczę z tym. Jestem po wymianie pompy na nową MEYLE i dalej podpiera ale to wina pompy bo w środku ma jakieś paprocie które nawet zatkały mi kanał olejowy od wakum pompy. Czekam na inną nową i zakładam.

Opublikowano
  • Autor

bardziej chodziło mi o przytrzymałem go trochę, zaduszonego

nie wchodzi wogóle na obroty, dopiero jak zdredukuje to złapie obroty i jedzie dalej

Opublikowano

mi sie wydaje ze moze masz juz zdechła pompe oleju jak dziej sie takie cos na zimnym silniku czeste sa tego skutki i hydraulika sie zawiesza lecz nie jestem pewien ale miałem kiedys takie takie cos w AFN i jak jechałem i na nie rozgrzanym silniku dostał gazy na maxa to sie przydusił puścił chmurę jakis odgłos poszedł ze szklanek i zaraz bylo oki

Opublikowano
  • Autor

witam ponownie

po kilku jazdach stwierdziłem ze silnik nie ma zadyszki nigdy na zadnym biegu, ciagnie równo do konca. Problem pojawia sie gdy odpuszcze gaz bez sprzegła, kiedy uzyje sprzegła jest oki moge puscic i jechac dalej lecz gdy odpuszcze sam gaz silnik juz nie wkreci sie na obroty tak jakbysie cos blokowało zalewało ??

dodatkowo dzisiaj po powrocie z jazdy zgasiłem silnik i kiedy za pol godz chciałem jechac silnik odpalił lecz nie mogł wogole wkrecic sie na obroty do tego poteznie dymił jazda była nie mozliwa właczałem i wyłączałem silnik kilka razy i dalej to samo. zostawiłem go na godzinke i po ponownej próbie odpalał i działał jak w zegarku

jak to mozliwe ?? cuda sie dzieją z tym samochodem

prosze o pomoc

Opublikowano

jaki ma przebieg??

Opublikowano
  • Autor

a co ja wróżka??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.