Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Ocena FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcę kupic taki FMIC

Czy ktoś może go ocenić po zdjęciach i czy taki rdzęń jest dobry???

fmict.jpg

fmicrdze.jpg

Opublikowano

do jakiego auta?

Opublikowano
  • Autor

To jest intercooler dedykowany do a4 b6 1.8t

Opublikowano

będzie dobry

Opublikowano

tak z ciekawości ile taki zestaw? a wymiary rdzenia jakie zwłaszcza grubość?

Opublikowano
  • Autor

http://www.xspoweruk.com/audi-a4-b6-1-8t-2001-2005-intercooler.aspx

Tu jest strona z tym zestawem

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

Rozmiary są takie: 30"(760mm) 9.5"(420mm) 2"(50mm)

Cena 399funa +40f wysyłka do Irlandi. Ale wytargowałem z przesyłką 450euro + zamiast tych niebieskich silikonów dadzą mi czerwone samco, a sprzedają tylko z tymi niebieskimi

Opublikowano

zakładałem taki do BEXa i był mały problem ze zderzakiem, bo dosyć spory jest IC, ale dało radę bez cięcia belki

Opublikowano

Nie widać jak wygląda przekrój, a to akurat najważniejsze. Biorąc pod uwagę cenę wybrałbym inny. Nie pytaj jaki bo ja moje pudełko zamienię na chinola za 15% tej ceny, ale za tą kasę zapewne można wyrwać lepszy towar.

Czerwone silikony...??? nieeee.

Opublikowano
  • Autor

Dominik ja złożyłem zderzak s4, w którym jest więcej miejsca, więc myślę że nie będzie problemu z upchnieciem

Opublikowano

będziesz musiał poluzować złączki i dopiero wtedy zakładać zderzak-trochę roboty jest, ale lepsze to, niż wkurzanie się, ze znów coś nie pasuje

Opublikowano
  • Autor
będziesz musiał poluzować złączki i dopiero wtedy zakładać zderzak-trochę roboty jest, ale lepsze to, niż wkurzanie się, ze znów coś nie pasuje

Jakie złączli??:eusathink:

Opublikowano

siliconowe na rurkach do IC :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko damy rade :naughty:

Opublikowano

Wygląda jak zwykły chińczyk. Za tą cenę pospawasz custom'a na porządnym rdzeniu nessens'a u chłopaków http://sport-tig.blogspot.com/

Opublikowano
Wygląda jak zwykły chińczyk. Za tą cenę pospawasz custom'a na porządnym rdzeniu nessens'a u chłopaków http://sport-tig.blogspot.com/

+1

lepszy porządny rdzeń od nissensa który wygląda np tak:

b3043803b40d2cd6med.jpg

Opublikowano

Dobrzy tunerzy powiadają: "dobry chinol, nie jest zły" :decayed: W Sierrce mam chinola i bardzo dobrze się sprawuje.

Porównanie rdzeni, po prawej chinol a po lewej coś markowego:

89-848-thickbox.jpg

Opublikowano
  • Autor

I tak będzie lepszy niż ten mały piździk, 300-400Km nie robie, więc styknie

Opublikowano

robiliśmy BEXa na 280 i styka mu spokojnie :wink4: tu masz fotki, jak to wygląda

381a34e095447572.jpg

8f9512d0e093b93d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dominik za fotki:thumbup1: i jak auto zareagowało na tym intercoolerze? Jest różnica:naughty:

Opublikowano

no śmiga , jak wściekłe :wink4: choć Tuner powiedział, ze na taką moc-przydał by się większy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.