Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ktoś pomoże?:

A4 AFN po lifcie już - hcce założyć tempomat- ktoś zna numer części jakie trzeba kupić? pls pls

Opublikowano

443 971 635 - kostka (oprawka) wchodząca do manetki tempomatu

000 979 117 - kpl. przewodów wiązki elektrycznej tempomatu (wystarczą 3, bo i tak w połowie je przecinasz i masz z tego 6)

Ponadto wiadomo - sama manetka.

Opublikowano

ok, a podobno to tego rocznika jakieś węże, membrany srututu majtki zdrutu? że w tym silniku to pokomplikowany montaż, czy ktoś się jednak mylił i namieszał mi w głowie, silnik AFN rocznik 97 lipiec albo sierpień - 1,9 TDI 110 koni. dzieki za pomoc

Opublikowano

Jeśli to jest juz po I lifcie, to jedziesz wg. opisu amokk'a. Jeśli źle podłączysz to co najwyżej, tak jak u mnie, przy włączonym silniku wyjmiesz kluczyk i nie zgaśnie :kox: Poprawisz i będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

ok, a podobno to tego rocznika jakieś węże, membrany srututu majtki zdrutu? że w tym silniku to pokomplikowany montaż, czy ktoś się jednak mylił i namieszał mi w głowie, silnik AFN rocznik 97 lipiec albo sierpień - 1,9 TDI 110 koni. dzieki za pomoc

w TDI niema problema

srututu majtki zdrutu są w gaźnikach :polew:

Opublikowano

chyba troche drogo..

Opublikowano

no w salonie 526 zł za komplecik - i chyba wezme w salonie - walić niemca

Opublikowano

ale jestem trąba - jak ja szukałem ze nie znalazłem

powiedz mi prosze wtakim razie co ja jeszcze potrzebuje?

kable - ok - 10 zł z wsuwkami w salonie

kostka - 16 w salonei

coś jeszcze mi potrzebne?

Opublikowano

Lutownica, żeby to wszystko złożyć w całość. Na koniec vag, żeby aktywować i sprawdzić czy działa.

Nie jestem pewien, ale coś mi zaświtało, że manetki tempomatu się różnią, w zależności od roku, wtyczką 3-pinową na kierunkowskazy... :mysli:

Opublikowano

hmmm - no zobaczymy - kupiłem tą z allegro powyżej

wg etki są 2 rodzaje - A i C w symbolach na końcu - ta jest C

jak sie okaże że wtopa to pozostanie kupienie w ASO pewnieka za 500 brutto

pewnie w weekend uda się zmontować coś to dam znać i zrobie fotki

dzieku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do a4 nie będzie pasowało, nie ma przełącznika świateł mijania.

Opublikowano

Witam,

A ja mam problem z tempomatem, bo podłączyłem go i nie działa :confused4:

Kable na 100% podłączone dobrze 4 razy sprawdzałem i na wagu w grupie 6 pokazuje wartości gdy wciskam poszczególne przyciski na tempomacie tak jakby działał, a w rzeczywistości nie dział :shocked:

Nie mam pojęcia o co chodzi, wszystkim działa a u m nie nie chce.

Ma ktoś jakieś sugestie???

Opublikowano

A czy jak wciskasz jakieś przyciski to ile na vagu pokazuje się jedynek? Powinny być przynajmniej dwie (trzy jak wciśniesz fix)

Opublikowano

Panowie mam pytanie o samą manetkę do B5 AJM .. .. czy jest różnica między silnikiem diesla a benzyny... chodzi o to że mam możliwość kupienia z benzyny manetki do b5 .. noi dodatkowo sedana .. ..

ja mam u siebie diesla i kombi .. czy jest różnica .. ..

auta są z tego samego roku .. 2000r..

i jeszcze jedno .. ..

czy manetka w b5 była razem z kierunkowskazami .. ?

czy jest osobno jak b6 .. ?

Opublikowano

Lewa strona jest taka sama nieważne czy benzyna, diesel, sedan czy kombi ;) W B5 tempomat jest zintegrowany z manetką kierunkowskazów.

Opublikowano

czyli wszytsko juz wiadomo .. biore sie za zakup .. i montaz .. dodatkowo odrazu zrobie licznik z fisem .. :hi:

Opublikowano

A czy jak wciskasz jakieś przyciski to ile na vagu pokazuje się jedynek? Powinny być przynajmniej dwie (trzy jak wciśniesz fix)

Szczerze nie pamiętam ale zgodnie z opisem sprawdzania tempomatu na vagu jakie jest w tym temacie to wszystko pokazywało prawidłowo a jak trzymałem nogę na pedale gazu tak trzymam :gwizdanie:

Nikt nie am jakiegoś pomysłu??

Może vagiem trzeba coś jeszcze przestawić???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.