Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

chce podziekowac tutaj każdemu za pomoc i pomysły w celu znalezienia usterki bo znalazłem wkońcu usterke , jest to ECU , założyłem od innego auta o tych samych parametrach i numerach ecu i wszystko było ok, zamówiłem używke i czekam, może znacie kogoś kto by naparwił ten mój stary lepiej mieć dwa haha, jescze raz dzieki, w wtorek sie odezwe i napisze czy działa wszysko dobrze , adaptacja sterownika z immobilaizerem tez przeszla pomyślnie , pozdrawiam wszyskich. [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 20:38_________________________________________________odnośnie wpinania sie w ECU to mam wpiąć sie w wolne miejsce czy podpiąć sie w te kolorowe kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz się wpiąć w wolne mijsca tam kabelków nie będziesz miał tylko policz dokładnie piny i się nie pomyl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo

:shocked:

no może ja miałem odmieńca i musiałem się sam wpinać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tam kabelki w wszyskich opisanych miejscach identyczne z opisu takie same kolory wiec chyba należy się w nie wpiąć? a odnośnie litery G TO U MNIE NIC TAKIEGO NIE MA są tylko zera[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 13:42_________________________________________________napiszcie gdzie szukać tą litere G po aktywcji tempomatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwierasz vagcom

dajesz 01

i tam w prawym okienku pojawi Ci sie G ktorego wczesniej nie bylo

male g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

ja mam tam kabelki w wszyskich opisanych miejscach identyczne z opisu takie same kolory wiec chyba należy się w nie wpiąć? a odnośnie litery G TO U MNIE NIC TAKIEGO NIE MA są tylko zera

tak wepnij się w te kabelki i jak się już wepniesz to sprawdź czy wszystko śmiga sprawdź gupie 6 ostatnie pole wciskaj manetkę pedał i będziesz widział jak się zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlutowałem sie w przewody od ECU ( wszystkie miałem wpięte do kompa chociaż nie miałem tempomatu) i aktywowłem, tempomat śmiga jak złoto, dziekuje za udzieloną pomoc :)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejd00017 weź przeczytaj ten temat bo dalej widzę że idziecie na łatwiznę [a potem są tego opłakane efekty]

było już pisane parę razy o tempomacie do benzyniaka(gaz na lince)

chcesz montować cały układ podciśnienia z pompką, zaworkami itd ??? moim zdaniem się nie opłaci, ale Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prometeo

Witam. Mój znajomy ma w audi B4 1.9 TD 93r przełączniki takie jak w linku (link był podawany w tym temacie dużo wcześniej, gdy ktoś pytał jak uruchomić tempomat):

http://www.postimage.org/image.php?v=aV1vOAFA

I moje pytanie jest takie, czy możliwe że jego B4 ma tempomat? Bo znajomy chyba nigdy nie sprawdzał działania tych przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój znajomy ma w audi B4 1.9 TD 93r przełączniki takie jak w linku (link był podawany w tym temacie dużo wcześniej, gdy ktoś pytał jak uruchomić tempomat):

http://www.postimage.org/image.php?v=aV1vOAFA

I moje pytanie jest takie, czy możliwe że jego B4 ma tempomat? Bo znajomy chyba nigdy nie sprawdzał działania tych przycisków.

jeżeli posiada taką jak pokazałeś na rysunku manetkę to może mieć tempomat musi sprawdzić. Jest też taka opcja że wcześniejsza manetka się popsuła i ktoś założył taką od picu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie znajomy mówi że nic się nie dzieje gdy to włącza, sprawdzał wczoraj.

Jest też taka opcja że wcześniejsza manetka się popsuła i ktoś założył taką od picu

Być może. Po prostu zaciekawiło mnie to czemu ma taką właśnie manetkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja dzisiaj dorezałem ten bajer :)

sprawdzałem na vagu i wszystko według schematu do AFN'a pasuje.

pojawił mi się tylko problem w postaci braku kierunkowskazów i nie wiem co gdzie źle wpiąłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja dzisiaj dorezałem ten bajer :)

sprawdzałem na vagu i wszystko według schematu do AFN'a pasuje.

pojawił mi się tylko problem w postaci braku kierunkowskazów i nie wiem co gdzie źle wpiąłem :mysli:

nie wiem jak jest w twoim roczniku ale ja kupiłem manetke w której były dwie kostki jedna do tempomatu a druga trzy pinowa z wejściem do kierunków tu masz co i jak

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t55363.0.html;highlight=grippen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisałem tam już swój problem właśnie: :notworthy:

założyłem dzisiaj manetkę i wpiąłem się tak jak się to powinno zrobić w ECU :good:

tempomacik działa idealnie z tym że pojawił się u mnie też problem z kierunkami...

domyślam się że chodzi też o tą wtyczkę..

u mnie problem taki że ja w starej manetce tą wtyczkę (miejsce na wtyczkę) miałem a w nowej już nie mam i nie wiem gdzie się teraz z tymi kabelkami wpiąć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...