Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem dlaczego nie mam zasilania.Podlaczylem 5pin do Plusa.Ale dziala tylko pozycja fix i aufn.W grupie 6 nie ma dwoch ostatnich jedynek.Czyli jakby byl ciagle wylaczony co to moze byc.Dodam ze jest blad 671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vauxhall95 możesz mieć uwalony przełącznik (błąd na to wskazuje) lub w najlepszym przypadku coś źle połączyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stawiam na zle podlaczenie.Jak piaty pin byl podpiety do 59 w ecu.Wogole zero reakcji.Jak podpialem pod aku,cos zaczelo dzialac.Dodam ze mam manetke z polifta do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej stawiam na zle podlaczenie.Jak piaty pin byl podpiety do 59 w ecu.Wogole zero reakcji.Jak podpialem pod aku,cos zaczelo dzialac.Dodam ze mam manetke z polifta do przedlifta

już raz pisałem że 5 pin z manetki to zasilanie i nie musicie tego podpinać pod ecu, podepnij pod bezpieczniki, pod listwę zasilającą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale u mnie dziala tylko fix i aufn,nie ma roznicy czy ein czy aux.Jeszcze po podlaczeniu do AKU wyskakuje blad 671.Ale na zaplonie trzeba sprawdzac tempomat czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671- oznacza mniej więcej : niezdefiniowaną pozycje przełącznika i obstawiam ze ma to związek z tym ze na vagu nie możesz spr działania poszczególnych przycisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.Niewiem czy dobrze robie ale wszystko na zaplonie sprawdzam.Ani razu podczas tego sprawdzania nie odpalilem go.Na czym to sie sprawdza.Ten blad powstaje kiedy na chama podlacze go pod akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyniek napisz jakiej długości przewdy trzeba przygotować od manetki do białej kostki, bo nie mam prądu w garażu i muszę polutować w domu. Mam oryginalne piny z ASO do kostki manetki i do białej kostki, nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizell

długość ok 1 metra

nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

wlutowujesz sie w kable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest roznica w podlaczeniu manetki z polifta do przedlifta?

będziesz musiał kierunkowskazy przepiąć do tej kostki 3 pinowej w manetce gdzieś o tym pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A schemat wyjscia od tempomatu taki sam??Bo podlaczylem i mi nie dziala.Jak podlacze 5pin pod aku dopiero jakis sygnal jest na FIX i AUFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podlaczylem manetke aktywacja komputerem w aso i hula ladnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie beda pasowac.To jest od A6/A3 czyli swiatla sie wlacza w ,,pokretle'' a nie w manetce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj od A8, czasem można taniej wyrwać, a manetka identyczna jak w A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy manetka od sedana podejdzie do avanta rok do 98(bez tej kostki trzypinowej)Gdzies na forum sie doczytalem ze wystarczy usunac tylko jakis ogranicznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinnej walce, tempomacik śmiga :gwizdanie:

Ale żeby wyjąć tą białą kostkę, to się troche nabluzgałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...