Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Zmiana silnika na 2.7 bit


darcio123

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko znależć A6 C5 2.7biturbo bez quattro ale były takie wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki!!widze poradzic musze sobie sam!!narty:thumbdown:

musisz sobie radzic sam poniewaz nikt nie odwazył sie do teraz :

-wkładać motor z Q do auta pod FWD które ma inna bude

-odłączać tył w Q co jest kompletnym idiotyzmem i

-300KM w ośce to tez jest nieporozumienie.

Jezdziłeś kiedys eską ??? to nie jest motor który sie zbiera od 3000rpm tylko od 1700 i gdy popada to bedziesz palił kapcia do 3-4 biegu niezależnie czy bedziesz tego chciał czy nie.

Ogólnie dla mnie projekt kompletnie idiotyczny i bezsensowny wiec nikt Ci nie pomaga tylko sie stuka w czoło.

pozdrawiam.

Załóz temat na www.racingforum.pl , tam ci pomogą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd na tył w audi ? to by się już wcale nie chciało prowadzić przy tak wysuniętym silniku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd na tył w audi ? to by się już wcale nie chciało prowadzić przy tak wysuniętym silniku....

widziałem filmiki z RWD i ładnie bokiem latały wiec prowadzenie nie jest tragiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z marzeniami, silnik od esy na ośke :polew:

zobacz ile osób pisze o wadach, nazbierało się chyba więcej niż zalet :naughty:

pozatym esa to esa, Q to Q! To jak dymać bez kut.... :polew:

Ale pewnie kolega chciałby się takim przejechać, ja osobiście jestem za modzeniem przy sam. jak ktoś ma trochę pomyślunku, dużo kapusty i wolnego czasu to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie kolega chciałby się takim przejechać, ja osobiście jestem za modzeniem przy sam. jak ktoś ma trochę pomyślunku, dużo kapusty i wolnego czasu to czemu nie.

kórwa , ale w esie liczy sie start i trakcja , puszcza sprzegło i idziesz jak z katapulty a on chce kastrować auto zeby mielić przednimi kołami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj silnika z A6 FWD i wsadzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo eska to eska, ale ludzie robią moce w TDI z napędem na przód i jakoś nie narzekają na brak trakcji, może jemu bardziej chodzi o przyśpieszanie powyżej 100km/h, a nie o starty ze świateł, więc wtedy FWD mu starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zal mi was wszystkich chlopak chce w a4 silnik z a6 230 kucy i to tylko na przod. co w tym dziwnego? przeciez seryjnie a6 tak wychodzily wiec co macie za problem. kolega woli tak miec w a4 a ze nie bylo to przeszczep. logiczne chyba nie? osobiscie to wolal bym odrazu kupic a6 i nie bawic sie w zamianke silniczkiem. ale a4 to a4 niby sport niby limuzyna a a6 to juz tylko limuzyna moim skromnym zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myslisz ze 230 koni na przednia os to duzo???:shock3:

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

zal mi was wszystkich chlopak chce w a4 silnik z a6 230 kucy i to tylko na przod. co w tym dziwnego? przeciez seryjnie a6 tak wychodzily wiec co macie za problem. kolega woli tak miec w a4 a ze nie bylo to przeszczep. logiczne chyba nie? osobiscie to wolal bym odrazu kupic a6 i nie bawic sie w zamianke silniczkiem. ale a4 to a4 niby sport niby limuzyna a a6 to juz tylko limuzyna moim skromnym zdaniem

myslalem nad kupieniem a6 kolego:))) lecz te 230 koni nie bedzie sie spisywalo tak jak po swapie do a4.....a6 to juz wieksze auto bardziej rodzinne a ja jestem tylko z zonka we dwoch wiec styka mi a4 :)) posiadam ladna i zadbana swoja niunie i jeszcze z innych powodow musze ja zostawic..ale to sprawy prywatne...wiec szukam angola!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie uspokujcie sie heh :) naprawde momentami mozna sie posmiac. co do swapu. wydaje mi sie ze spokojnie mozesz dorwac silnik z s4..najwazniejszy jest sterownik silnika i tu szukasz sobie sterownika z a6 2.7fwd..jest taki sam jak w a4.. proponuje kompletny motor z s4 z lapami p&p i sterownik a6 chodz niekoniecznie..sam mialem s3 8l apy(209km) z komputerem z oznaczeniem 8n0(bam225 audi tt) silnik sie roznil srednica tlokow oraz zmiennymi fazami rozrzadu a komputer chodzi. kwestia kto to wszystko pozniej programuje..(bledow na vagu brak)

tu masz vin auta z allegro 2.7t fwd manual - po winie bedziesz mial oznaczenie motoru oraz numer sterownika silnika co ulatwi sprawe:

VIN: WAUZZZ4BZYN117652

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie uspokujcie sie heh :) naprawde momentami mozna sie posmiac. co do swapu. wydaje mi sie ze spokojnie mozesz dorwac silnik z s4..najwazniejszy jest sterownik silnika i tu szukasz sobie sterownika z a6 2.7fwd..jest taki sam jak w a4.. proponuje kompletny motor z s4 z lapami p&p i sterownik a6 chodz niekoniecznie..sam mialem s3 8l apy(209km) z komputerem z oznaczeniem 8n0(bam225 audi tt) silnik sie roznil srednica tlokow oraz zmiennymi fazami rozrzadu a komputer chodzi. kwestia kto to wszystko pozniej programuje..(bledow na vagu brak)

tu masz vin auta z allegro 2.7t fwd manual - po winie bedziesz mial oznaczenie motoru oraz numer sterownika silnika co ulatwi sprawe:

VIN: WAUZZZ4BZYN117652

dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tez za takim modem:decayed: Ogolnie nauczyc sie tym jezdzic, to by bylo cos. A na pewno idzie, przeciez nie takie monstra świat widizał. Jakby co to darcio dziel sie spostrzezeniami:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tez za takim modem:decayed: Ogolnie nauczyc sie tym jezdzic, to by bylo cos. A na pewno idzie, przeciez nie takie monstra świat widizał. Jakby co to darcio dziel sie spostrzezeniami:naughty:

ok nie ma problemu:)):wink: szukam angola:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...