Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B5 głośniki w drzwiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio w prawych przednich dzwiach zaczal trzeszczec mi glosnik. Czeka mnie zmiana i nie wiem co wybrac. Budzet jaki chce przeznaczyc to okolo 150 zl... Wiadomo ze z zalozenia nie bedzie to gralo rewelacyjnie... Wystarczy zeby nie bylo gorzej niz oryginal przed uszkodzeniem. Znalazlem trzy opcje...

http://allegro.pl/glos-hertz-dcx-130-wysylka-gratis-sklep-w-wa-i2193524291.html

http://allegro.pl/alpine-sxe-1350s-2-drozne-250w-max-130mm-gw24m-i2167870158.html

http://allegro.pl/helix-b-5x-wymarzona-muzyka-zimowa-cena-krakow-i2186321861.html

Chyba ze macie swoje propozycje w tych pieniadzach, a no i domyślam sie ze potrzebuje dokupic jeszcze takei cos:

http://allegro.pl/ramka-glosnikowa-dystanse-na-glosniki-audi-a4-d401-i2159962204.html

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie montuj odrazu 16 cm, w dziale warsztat jest opisanie jak zrobić, będzie 100x bardziej zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, montuj 16 i będzie o niebo lepiej. Oczywiście nie zapomnij o wygłuszeniu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obejrzalem ten temat i nie chce mi sie z tym babrać... Wracamy do tematu... Z trzech przeze mnie wymienionych par glosnikow dwie maja tweetery na srodku a tylko alpine maja osobno... Skoro w b5 tweeter jest wyzej niz ten glosnik 13 cm to czy jak dam glosnik z drugim tweeterem nie bedzie za bardzo syczec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam myśle wymienić przednie głośniki zastanawiam się nad 16 lub 13 napędem jest sony MEX-5di i wzmacniacz Alpine V12 4x60W co trzeba kupić do głosników 13cm a co do 16cm nie chcę aby np: szyba sie nie odsuwała do końca albo wycinać dziury na nowe maskownice pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj w dziale warsztat co trzeba zrobic zeby 16 sie zmiescily. glosniki musza byc dosyc plaskie zeby szyba nie zaczepiala i maksymalnie nisko osadzone. co do twiterow osobno trzeba dac i tu i tu zeby bylo rowno slychac. jesli chcesz kupic glosniki 13 to kup sobie alpine i nie musisz dawac tych syczkow mozesz podlutowac i na starych jechac bo napewno nie maja takiej mocy te alpine co ori. oczywiscie dystanse co pokazales musisz jak najbardziej kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko przykleiłem do kolegi tematu bo nie chcę zaśmiecać chcę wsadzić coś na przód aby dobrze grało bo nie suba ani tuby ,nie ma możliwości kupienia jakiegoś panela albo MDF do opsadzenia 16mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś na allegro byly do kupienia panele pod 16 do A4. Poszukaj dobrze to może jeszcze znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie na przód pujdą Power Bass 13cm a na tył w pułkę co polecacie przypominam że napęd to sony MeX-5di i wzmacniacz alpine V12 4x60W co kupić na tył w cenie do 500zł aby był ładny bas pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej doradza ci w sklepie z glosnikami posluchaj paru glosnikow i wybierz najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale macie jakieś doświatczenia , ktoś montował coś na tył to pewnie wie co jest dobre a co się nie sprawdza prosze napisać jakie głośniki 16cm brać pod uwagę

---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

u nas w sklepie nie ma nic ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...