Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędne wskazania poziomu paliwa


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie pomocy wymieniłem licznik bo poprzednik padł podobno o tych samych numerach tak mnie zapewniał sprzedający :) ale do rzeczy po tej wymianie wskaznik od poziomu paliwa dziwnie działa tzn rezerwa włącza sie juz od od tej pierwszej białej kreski przed czerwonymi kreskami rezerwy i na tej rezerwie przejezdzam góra 50km na starym liczniku było wszystko ok. Robiłem test zegarów vagiem i wskazówki od obrotościomierza, wskażnika temperatury i paliwa stoją pionowo lecz przesuniete o 1 mm w prawa strone natomiast wskazówka od predkościomierza zatrzymuje sie na 100km. Na staarym liczniku jak miałem na 5biegu 90km/h to wskazówka obrotościomierza była na 2tys obrotów teraz przy tej predkośc jest 1do 2 mm powyżej 2tys obrotów. O co tu chodzi głównie chodzi mi o ten wskaznik poziomu paliwa. Prosze o pomoc bo juz 3 razy wyjezdziłem ON :(

Pozdrawiam

aha auto to audi a4 :)1.9tdi 1z 1995 rok

miQCF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam możesz vagiem zmienić przy ilu litrach ma zapalić się rezerwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim padł obrotościomierz i prędkosciomierz raz działało a raz nie tragedia. To musze poszukać jak vagiem zmienić ta rezerwę tylko chocaż to nie zmieni probemu bo paliwa jest koniec jak wskazówka jest jeszcze przed czerwonymi kreskami. Tak jak by ta wskazówka była zdjęta i żle załozona a moze własnie tak jest?????? moze na włączonym zapłonie bym ją zdjął ustawił jak powinna być ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierasz zegary, robisz test wskazówek, małe mają stanąć dęba, ustawiasz idealnie w pionie, kręcąc zawsze w LEWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz ide ustawic wskazówki tylko jeszcze jedno pytane czy wskazówka prędkościomierza też ma stać pionowo czyli na 110km/h???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...