Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze tak mi sie wspomnialo ze ktoras z klubowiczek miala byc na zlocie Master Truck i wypadlo mi z glowy :facepalm:

Opublikowano

to pewnie Edyta

Opublikowano
a idac dalej tym tropem z lekkim humorem tak:

..no w tym tygodniu opuscilem sie troszke w cwiczeniach zjadlem za duzo poszlo mi w bioderka i nie bylo czasu tego spalic ...

hello dziweczyny to jest wasz watek a jakos nic sie tu nie dzieje !! WAY !!!!

:polew: leżę :polew:

Opublikowano

no gość z za***istym poczuciem humoru :grin: chociaż wydawać by się mogło że kpi sobie z nas ale tak to napisał że nie można się obrazić hehe

Opublikowano

Ryba, Ty już się w jeziorku kąpałaś?

Ja próbuję mojego namówić na jakiś wypad ale niestety bezskutecznie..

Wiecznie mu za zimno jest ;p

Ostatnio przy oknie termometr pokazywał 40 (!) stopni a on mówi że mnie porąbało i że na kąpiele jest za zimno :grin:

A za chwile jęczy że mu za ciepłoo.. Sam się zdecydować nie może, maruda jeden. Urlop ma a najchętniej by zaległ z browarem na kanapie.. Koniem go nie zaciągnę nad jezioro,o plaży nie wspominając. Co za facet.Może macie jakiś sprawdzony patencik na wyciągnięcie lenia z domu?

Ponarzekałam i od razu mi lepiej :decayed:

Opublikowano

heh ja już trzy razy w tym roku się kąpałam :decayed: mówię trzeba korzystać bo w zeszłym roku to ani razu nie pływałam w jeziorze tylko na basen musiałam jeździć :wink: a na męża to ciężko coś powiedzieć to musi być jakiś odmienny gatunek :kox: jak mój nie chce to sama jadę ale jak już naprawdę chcę żeby jechał ze mną o ubieram się w kostium kąpielowy , poprawiam włosy i pytam czy ładne hehe wtedy zawsze mówi a gdzie moje kąpielówki i pierwszy w aucie siedzi :naughty:

Opublikowano

No proszę, ja chyba też będę musiała się sama z Młodą wybrać ;)

A Twój patencik całkiem niezły, he he muszę wypróbować :naughty:

Miałam w planach dziś go namówić,a jak nie to jechać z Aniką ale d*pa. Pada. :kwasny:

Opublikowano

pada ? u nas słońce jeszcze świeci ale pewnie za nie długo tez będzie padać ...nie nie co za pogoda ani się opalić nie da :kwasny:

Opublikowano

Padało i to konkretnie ale tylko przez chwilę ;). Teraz grzmi, więc pewnie będzie burza i dalej będzie padać.

Zajedwabisty lipiec mamy, nie ma co.:kwasny:

Opublikowano

i sierpień tez pewnie taki będzie :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ehh,szkoda słów :facepalm:

Opublikowano

....jak mój nie chce to sama jadę ale jak już naprawdę chcę żeby jechał ze mną o ubieram się w kostium kąpielowy , poprawiam włosy i pytam czy ładne hehe wtedy zawsze mówi a gdzie moje kąpielówki i pierwszy w aucie siedzi :naughty:

:polew: ja tez tak chce,gdzie takie fajne kobitki sie pochowaly.

ja to bym juz na jego miejscu nie w aucie a na plazy z kremem w rekach czekal i z jezykiem na wierzchu:naughty:

Opublikowano

eehh na plaży mówisz z kremem i językiem na wierzchu nnoo takie rzeczy to były ale dawno temu i przed ślubem :whistling:

Opublikowano

Dobrze,że ten patent działa i chociaż do samochodu możesz go zaciągnąć ;p

A ile lat jesteście po ślubie?

Opublikowano

sorki za OT ale Karolina ty masz 23 lata??

...takie rzeczy to były ale dawno temu...shit chyba mnie w tym momencie dopadl syndrom starosci!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

"shit chyba mnie w tym momencie dopadl syndrom starosci!!!!!!!!!!!!!!!!"

:polew:

Opublikowano

hmm w październiku będzie siódma rocznica ślubu :doh:

i ostatnio zauważyłam że straszna monotonia wpierdala się do naszego związku :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

jakiś patent na to ?

Opublikowano

No to ja ze swoim jestem 7 lat ogólnie (w sierpniu) i 5 lat po ślubie (w październiku) ;)

He he monotonia, skąd ja to znam... Mój ma 27 lat a czasem się zachowuje jak stary dziad, bez kitu..:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Nie znam żadnego patentu, sama go szukam :decayed:

Opublikowano

Czyli bardzo wczesnie wyszlas za maz,co nie robi roznicy ale pomyslalas co moze (podkreslam nie ma reguly) byc za kolejne 7lat.

ja nie jestm znawca tematu ale cosik tam wiem jak czlowiek wczesnie sie pozna ...itd. Moja byla poznalem jak mialem 16lat i 10 bylismy razem,kurcze nie wierzylem jak mozna sie zmienic i przestas sie dogadywac .......dluga historia.Ale to juz odbiegamy od tematu.Kurcze znow n8ie cwicze ale robie przy aucie i macham kluczami wiec jakis tam wisilem odczowam :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.