Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a na wieczór chcem jeszcze tu uderzyć Klub | Hotel SPA Bazuny zaprasza - Odkryj Kaszuby na nowo

Fiu, fiu, komu lepiej :wink:

Opublikowano

łee od czasu do czasu nawet trzeba sobie na coś pozwolić bo nie długo będę jak matka polka w domu tylko z dziećmi i pranie ,sprzątanie , gotowanie :facepalm:

fajny klimacik tam nie ma żadnych małolat przewracających się albo przypalających Cię fajką :grin: ful kultura no i muzyczka lata 90-te (no nowości też lecą ):kox:

Opublikowano

no hej Rybka a ja jeszcze nie wiem o ktorej bede ale raczej predzej cos kolo 16-17 bo mlodsze rodzenstwo ze mna dzis jedzie

Opublikowano
  • Autor

Rybka, fajne plany :]]

Hmmm... No u mnie to samo co niemal każdy weekend.. jakieś spotkanie wieczorem -rutyna, ale nie narzekam :decayed:

Opublikowano

ja to raz na jakiś czas sobie mogę tylko na coś takiego pozwolić mam dwójkę dzieci i niestety jest przejebane bo nie mam ich z kim zostawić a dzisiaj zostają z mężem babski wypad robimy :naughty: jutro zmiana kolej ma męża na mecz idzie he a ja zostaje w domu z dziećmi :wink:

Opublikowano

Widzę,że weekend będzie Wam mijał leniwie i przyjemnie ;)

Ja dziś miałam nieco porąbany dzień. Coś Wam opowiem. Chodzi o mojego dziadka ;p

A więc dziadunio dziś pojechał sobie do centrum do banku po emeryturkę. Na przystanek pojechał rowerem, następnie autobusem do wspomnianego centrum. Odebrał "pieniądze", zrobił zakupy, wypił browarka i jazda do domu. Wysiadł z autobusu, odebrał rower i widząc że u nas "na wsi" na pętli autobusowej stoi policja, grzecznie prowadził rower nawet na niego nie wsiadając (nie był jakoś tam konkretnie najebany czy coś). W każdym razie radiowóz ruszył cichaczem za nim, a następnie zatrzymał do kontroli. Nie odbyło się bez sprawdzenia trzeźwości, alkomat pokazał coś ponad normę. Po 15 minutach zbadali go jeszcze raz,wynik był taki sam. Zabrali dziadulka na komisariat celem spisania jakiegoś protokołu - dziadunio się pytał czy może zapłacić mandat na miejscu,ale miła Pani policjantka stwierdziła,że nie i że sprawa trafi do sądu grodzkiego, i co najlepsze :"zatrzymaliśmy pana,bo się pan obejrzał" - tak miała niby powiedzieć.. No i dziadunio podpisał ten śmieszny protokół i dostał wezwanie na komisariat na poniedziałek w związku z popełnionym wykroczeniem. Orientujecie się może po jaką cholerę ma tam jechać? Skoro protokół podpisał, i w sumie mandat też chciał zapłacić zwłaszcza że nie jechał na tym rowerze..A nawiasem mówiąc - dziadek zajarany,że się radiowozem przejechał :facepalm:

A na koniec jeszcze moja przyjaciółka stwierdziła,że się zmieniłam,za dużo gadam o autach (taaa, jasne) no i nie chce ze mną gadać. Także miałam za***isty wręcz dzień ;)

A co tam u Was nowego? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, że w ogóle toleruje Twoje wyjścia... Ja to miałam prze.... ;/

Faceci (nie wszyscy, ale zakładam... jakieś 90% :P ) mają dziwne podejście do kobiet jakoby one miały być kurami domowymi, zajmować się dziećmi etc a jedyną przyjemnosć jakiej mogą się "dopuścić" to małżeński seks :P Lol :kox:

Na początku to ja zapomniałam jak w ogóle wygląda rynek naszego miasta:P

Do czasu aż się zbuntowałam: "Wychodzę!"- powiedziałam - "mleko jest tu, pampersy tu, to tu etc -wracam za godzinę" :P

Było mi przykro zostawić Małego, ale do cholery nie jestem więźniem. I nigdy nie będę :P Cóż... niektórzy faceci robią sobie z kobiety swoją własność... A takiego :takiego:!! :decayed:

Nie chcę -nie wychodzę, chcę -wychodzę, jak mi czegoś brakuje czego facet dać nie może :P

Amen.

Opublikowano
Fajnie, że w ogóle toleruje Twoje wyjścia... Ja to miałam prze.... ;/

Faceci (nie wszyscy, ale zakładam... jakieś 90% :P ) mają dziwne podejście do kobiet jakoby one miały być kurami domowymi, zajmować się dziećmi etc a jedyną przyjemnosć jakiej mogą się "dopuścić" to małżeński seks :P Lol :kox:

Na początku to ja zapomniałam jak w ogóle wygląda rynek naszego miasta:P

Do czasu aż się zbuntowałam: "Wychodzę!"- powiedziałam - "mleko jest tu, pampersy tu, to tu etc -wracam za godzinę" :P

Było mi przykro zostawić Małego, ale do cholery nie jestem więźniem. I nigdy nie będę :P Cóż... niektórzy faceci robią sobie z kobiety swoją własność... A takiego :takiego:!! :decayed:

Nie chcę -nie wychodzę, chcę -wychodzę, jak mi czegoś brakuje czego facet dać nie może :P

Amen.

Oj Malutka, skąd ja to znam ;p

Ja przez dłuższy czas nie mogłam NIGDZIE wychodzić,ani do koleżanki, ani z koleżanką o jakiejś imprezce nie wspomnę. Nawet na zakupy nie mogłam sama wyjść. Ale się postawiłam i teraz jak mam ochotę to idę. Oczywiście bez przesady - nie mówię,że zostawiam córę codziennie i latam na imprezy czy po koleżankach. Nie ma takiej opcji ;) ale jak jest potrzeba,albo ktoś w potrzebie to wiesz.. I nie wiem,czy mężulek się z tym pogodził, czy po prostu dobrze się kryje ze swoimi emocjami :)

Opublikowano
  • Autor

donuśka... nie wiem po jaką cholerę Go wezwali.. Może po prostu takie są procedury??

A u mnie... A wesolutko :] d*pa mi odżyła i wrócił dobry nastrój :P Aż zaraz się zwijam z domu :]]

Też coś opowiem :D

Mianowicie:

Dałam dziś Oskiemu (zdrobnienie od imienia Oskar jakby ktoś nie wiedział-często mnie pytają "co to Oski?" :facepalm::grin: -tak poza tym Oski to mój pierworodny jedyny Syn) kluchy śląskie. Matka mówi- pomaść mu trochę. Ok. Pomaściłam delikatnie samym tłuszczykiem.. Mamuni się nie spodobało - a czemu nie pomaściłaś? Gdzie są skwarki? Dałaś mu tego tyle jakby się odchudzał... [:kox:] Powiedziałam [grzecznie- wyjątkowo ;)] że tyle ma być... :P Usłyszałam, że jestem chamska :doh: A ojciec jeszcze dodał.. "psychol":decayed: :grin:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

donuśka... mężczyźni zazwyczaj się kryją... A mnie to tak wq****!

Ale bardzo dobrze, trzeba się stawiać..

Tzn. to dotyczy tylko kobiet :decayed::decayed::decayed: [ w szczególnych sytuacjach facetów też... :naughty:]

Opublikowano

No dlaczego skwareczek nie dałaś, jak mogłaś :decayed:

A co do facetów... Nie mogą się stawIać ;p :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czwarty dzień bez żadnego wpisu? :> Co jest dziewuszki? :P

Jak ćwiczenia? U mnie póki co jest.... regularnie od tygodnia :kox:

Głowa mi pęka, bo nawdychałam się terpentyny.. Bleee.

A... zjadłam dziś 3 placuszki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem <3

Pójdzie w cycki... Prawda? :decayed:

Opublikowano

pójdzie w cycki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

mlody- dobrze wiedzieć, ze można na Ciebie liczyć :decayed:

Opublikowano
Czwarty dzień bez żadnego wpisu? :> Co jest dziewuszki? :P

Jak ćwiczenia? U mnie póki co jest.... regularnie od tygodnia :kox:

Głowa mi pęka, bo nawdychałam się terpentyny.. Bleee.

A... zjadłam dziś 3 placuszki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem <3

Pójdzie w cycki... Prawda? :decayed:

No właśnie też się tak zastanawiałam, co się dzieje,że jakoś tak żadnego życia tutaj ;p

Ja na razie mam urlop od ćwiczeń, zwyczajnie mi się nie chce :)

A co do Twoich placków - oczywiście że pójdzie w cycki,nie ma innej opcji :grin:

Opublikowano
mlody- dobrze wiedzieć, ze można na Ciebie liczyć :decayed:

Do usług :hi::decayed:

Opublikowano

no ja dziewczynki znikam na jakis czas musze ogrnac studia do konca sesja juz prawie za mna teraz jeszcze tylko prace oddac pare dni moze mnie nie byc

Mała na pewno pojdzie w cycki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Edytko, powodzenia!!! :)

donuska, w taką pogodę nic się nie chce :kwasny: ;>

BTW, dzięki za wsparcie, już widzę, że "cycki" mi urosły :PP :decayed::grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka weekend nad morzem super :kox:tylko w sobotę miałam pecha zostawiłam na ławce w Brzeźnie aparat fotograficzny :facepalm:

zaczynam ćwiczyć od dzisiaj bo przybyło mi 3kg :whistling:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

hmm nasz stadion robi wrażenie :kox:

DSCF2716.jpg

<br /><br />

zdjęcie już tylko teraz z siostry aparatu :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.