Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I z okazji wakacji oraz tego,ze chorobę mam w głębokim poważaniu trzepnęłam sobie tatuażyk. A co. :naughty:

;p

Opublikowano

Pokaż :naughty:

Opublikowano

To tylko stopa tylko ;p

ale co tam.

1340997135895.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Nie jestem fanem kolorowych tatuaży ale ten ma jeden plus

nie widać go w skarpetkach :bag:

Opublikowano

zdjęcie robione oczywiście podręcznym kalkulatorem ;p

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

He he zależy w jakich skarpetkach :grin: i nie jest cały kolorowy... Tylko kwiat. Bo jakby był czarny to by wyglądał h**owo.. Też nie byłam przekonana co do kolorowych,ale.. Jak zanalazłam ten wzór to tak jakoś się przekonałam ;)

I nie marudź :decayed:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Bo ja zazwyczaj nie noszę skarpetek powyżej kostek i nie mam zamiaru go zakrywać :grin:

Oj co za maruda :decayed:

Opublikowano
:grin::grin: Żartuje, git kwiat, tylko w zime będzie zimno jak byś go chciała 'wyeksponować' :decayed:
Opublikowano

Lato się jeszcze porządnie nie zaczęło,a Ty już o zimie...

Spoooko, do zimy daleko :decayed:

Opublikowano

donuska gdzie robiłaś dziarę ?

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

ale to fajne hehe jakie ciałka wyrzeźbione :slina:

The Hottest @Abercrombie & Fitch Guys, "Call Me Maybe" by Carly Rae Jepsen - YouTube

Opublikowano

3 city ink | Facebook

3 City Ink w Gdyni :)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Aż cholerka takie jakieś sztuczne te kaloryfery :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

hej dziewczyny co slychac??

Opublikowano

właśnie,co słychać?;)

Opublikowano
  • Autor
donuska gdzie robiłaś dziarę ?

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

ale to fajne hehe jakie ciałka wyrzeźbione :slina:

The Hottest @Abercrombie & Fitch Guys, "Call Me Maybe" by Carly Rae Jepsen - YouTube

Pozwolę sobie na szczerość... <rzygi> Jejku, ja jestem jakaś inna... mnie takie wyrzeźbione męskie ciałka nie kręcą, a wręcz przeciwnie- odpychają...

Właśnie, co tam?:)

Muszę się przyznać.. Nie ćwiczyłam... z kilka długich dni ;P Ale spoko, reaktywacja już rozpoczęta. Od... wczoraj :)

BTW, donuska tatoo ładny, ale sama nie przepadam za dziarami, kolczykowaniem się etc :> Bolało?? ;>>

Opublikowano

Juz cicho tam :grin:

dziewczyny juz spia

Opublikowano

w sumie mloda godzina wiec :banan:

Opublikowano
MalutkaBrunetka kiedy znow sie pojawisz u nas na spocie ?? :wink:
Opublikowano

Malutka- ja za to wręcz przeciwnie,lubię takie rzeczy,to mój drugi tatuaż i na pewno nie ostatni ;) co do kolczykowania.. też lubię,ale poprzestałam na języku,pępku i nosie ;p

Ja wczoraj skończyłam "ćwiczeniowy urlop" i zabrałam się do roboty,były brzuszki u nawet pobiegałam trochę ;p

A dziś w nagrodę idę do fryzjera. zaszaleję. a co. :D

Opublikowano

ahaa,mialam napisac czy bolało.. w niektórych miejscach tak,ale da się przeżyć ;)

Opublikowano
  • Autor

michail trudno powiedzieć :> ale postaram się jeszcze kiedyś wpaść :))

donuska, podobno (jest to udowodnione.. niby :P) kobiety są bardziej odporne na ból :PP

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

...od mężczyzn :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.