Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

Opublikowano

Jak najbardziej wiek to tylko liczba a dalej to sie juz nie wypowiadam (znowu nasza wina hi..hi..:grin:)

Opublikowano

ja też nie byłam wczoraj nawet na rowerze coś h.jowo się czuję ale dzisiaj postaram się wypić grzańca wieczorkiem hehe

Opublikowano
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

Tak, dokładnie. Tylko facetom ;p

Opublikowano
Jak najbardziej wiek to tylko liczba a dalej to sie juz nie wypowiadam (znowu nasza wina hi..hi..:grin:)

a czyja chyba nie nasza matek polek no chyba że jesteśmy naprawdę zbyt wymagające :kox:

Opublikowano

"Kurcze znow n8ie cwicze ale robie przy aucie i macham kluczami wiec jakis tam wisilem odczowam"

Zależy jak ciężkie masz te klucze, zawsze można podpiąć te Twoje ćwiczenia pod siłownię :grin:

Opublikowano
ja też nie byłam wczoraj nawet na rowerze coś h.jowo się czuję ale dzisiaj postaram się wypić grzańca wieczorkiem hehe

koniecznie :wink:

Opublikowano
ja też nie byłam wczoraj nawet na rowerze coś h.jowo się czuję ale dzisiaj postaram się wypić grzańca wieczorkiem hehe

Ja nawet jakbym chciała pójść na rower to nie za bardzo, znowu kurde pada!:kwasny:

Matki polki - dobre :grin:

Opublikowano
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

Tak, dokładnie. Tylko facetom ;p

no prosze prosze coz za koalicja damska :grin:

Opublikowano
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

nie żałujesz że jesteś po ślubie? nie żal ci tych młodych lat?

między wami jest 15 lat różnicy ??

postaw przed nim 16-kę z dobrymi walorami zobaczymy czy ożyje :decayed:

Opublikowano

Dobra, ja spadam, jako przykładna matka polka i dobra żona idę obiad robić :decayed:

Opublikowano
"Kurcze znow n8ie cwicze ale robie przy aucie i macham kluczami wiec jakis tam wisilem odczowam"

Zależy jak ciężkie masz te klucze, zawsze można podpiąć te Twoje ćwiczenia pod siłownię :grin:

Czyli w sumie masz racje to teraz ide wyciskac na klate bo kola musze zalozyc a to moje 4 18 w moim samochodzie :kox:

jeju jak tyle wycisne bede kilerem :polew:

Opublikowano
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

Tak, dokładnie. Tylko facetom ;p

no prosze prosze coz za koalicja damska :grin:

A jaaak ;)

A co do żałowania.. Moim zdaniem, jeśli jest się z facetem, którego się kocha i ma się z nim udane dzieci, to nie ma czego żałować.. Ślub tu niczego nie zmienia..

a w razie czego zawsze jest jeszcze rozwód :polew:

---------- Post dopisany at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

"Kurcze znow n8ie cwicze ale robie przy aucie i macham kluczami wiec jakis tam wisilem odczowam"

Zależy jak ciężkie masz te klucze, zawsze można podpiąć te Twoje ćwiczenia pod siłownię :grin:

Czyli w sumie masz racje to teraz ide wyciskac na klate bo kola musze zalozyc a to moje 4 18 w moim samochodzie :kox:

jeju jak tyle wycisne bede kilerem :polew:

Ty uważaj po tym wyciskaniu..

Bo ja będziesz się do kogoś przytulał,żebyś nie zadusił :grin:

Opublikowano

juz starczy za cwiczenia mi sie brac

see you do uslyszenia :hi: lub moje ulubione buziaczki papa :grin:

Opublikowano
wiek jest bez znaczenia bo mój ma 38 lat wystarczy po prostu chęci aby coś zmienić...

tylko myślę że ten patent to nie nam potrzebny tylko naszym facetom :decayed:

nie żałujesz że jesteś po ślubie? nie żal ci tych młodych lat?

między wami jest 15 lat różnicy ??

postaw przed nim 16-kę z dobrymi walorami zobaczymy czy ożyje :decayed:

hmm nie żałuje tego co mam

(dwie wspaniałe córeczki ) i pocieszam się że zawsze mogło być gorzej

Opublikowano

hmm nie żałuje tego co mam

(dwie wspaniałe córeczki ) i pocieszam się że zawsze mogło być gorzej

czyli jak zawsze jest pewny niedosyt i tęsknota za tym co było i jak było, ważne że dzieci dają radość z życia :wink:

Opublikowano

witam

kurcze jaka powazna tu dyskusja ;)

co do kapieli w jeziorze polecam woda super pierwszy momen zimno ale pozniej bajka :D

a najlepiej to isc tak kolo23:naughty:

jaaaa jakie wy juz macie starze malzenskie

ja jeszcze przed ;) troche czasu jeszcze mam :P

Lukas4334

tak to mialam byc ja niestety przez studia nie dalam rady :/

ale ladna reprezentacja byla z pomorza :wink: repinski dal rade scania niezla

a teraz to czekam na manie no i miss scani na pomorzu

Opublikowano

Czesc Edyta.

Szkoda ze sie nie udalo przyjachac,coz moze nastepnym razem. Maszyny robily wrazenie.

Opublikowano

no w to nie watpie ba obowiazkowo musze byc za rok

kurcze zazdroszcze ci ze byles :P

kiedys znajomy jezdzil swoim dafem bolid z kubica ale nie wiem czy byl teraz

niestety teraz musze czekac rok daleko mam ale warto odwiedzic

Opublikowano
no w to nie watpie ba obowiazkowo musze byc za rok

kurcze zazdroszcze ci ze byles :P

kiedys znajomy jezdzil swoim dafem bolid z kubica ale nie wiem czy byl teraz

niestety teraz musze czekac rok daleko mam ale warto odwiedzic

A ja czekalem na Ciebie :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.