Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie ma lipy i bez ociagania,kolezanki z klubu jak widzisz sa systematyczne !!!

Czyz nie drogie Panie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew:

tak wiec klata plecki barkie od tego....:banan:

Czytam "Nie ma lipy i bez obc.... [...]" LOL :kox: <---pozwolę sobie nie skończyć :P

Michaś poszłam spać:decayed:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

BTW, dużo się idzie Chłopcy od Was nauczyć :> :decayed: Może i ja zacznę sztangi podnosić? :D

Opublikowano

no ja wlasnei sie zbieram na trening :naughty:

Opublikowano

ja lubie wieczorami cwiczyc, moze cie to zdziwi ale wieczorem mam 3 razy wiecej checi i mocy na wszelkie wysilki np w zimie o tej godzinie przy -20 lubie sobie isc pobiegac :kox:

Opublikowano

dobra uciekam bo mnie zaraz rozszadzi nie moge wysiedziec hehe :paker::kwiatek: bede kolo 0:00 juz wszyscy beda spac pewnie

Opublikowano

dziewczyny uwaga z tymi ćwiczeniami bo

strongwoman_20330525.jpg

<br /><br />

Opublikowano

jest tu jeszcze ktos??

Opublikowano

ale np teraz od jakiegosc czasu nie ma tu nikogo :kox:

oto jak wygladaja fitnesski na mistrzostwach

Opublikowano

jak to nie ma :kox: one to jakoś tak sztucznie wyglądają :decayed:

Opublikowano

to nie modelki a fitneski wiec maja minimalna tkanke tluszczowa przy delikatniej masie nie tracac krztaltow one musza umiec robic duzo rzeczy aby sie dostac do ifbb musza byc swietne kondycyjnie ruchowo musza byc rozciagniete i miec odpowiednie wymiary

Opublikowano
  • Autor

Przecież to jest brzydkie ://////

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Tłuszczyk jest WSKAZANY :kox: -jednak :>

Opublikowano

co ty tak z rana na forum?? :naughty:

one sa odwodnione prrzed zawodami poza sezonem wygladaja calkiem normalnie

Opublikowano
co ty tak z rana na forum?? :naughty:

one sa odwodnione prrzed zawodami poza sezonem wygladaja calkiem normalnie

Widziałem kiedyś Olę Kobielak (też niby fitneska) na żywo na targach fitness w Poznaniu, prawdę mówiąc nie podobała mi się (nie chodzi o urodę, lecz o budowę ciała i masę mięśniową). Ale to moja prywatna opinia.

2:07 na tym filmiku "z najlepszymi pakerami" wygląda na fake. Ile on tam wyciska ? 30 kg ? :grin:

Opublikowano
co ty tak z rana na forum?? :naughty:

one sa odwodnione prrzed zawodami poza sezonem wygladaja calkiem normalnie

Widziałem kiedyś Olę Kobielak (też niby fitneska) na żywo na targach fitness w Poznaniu, prawdę mówiąc nie podobała mi się (nie chodzi o urodę, lecz o budowę ciała i masę mięśniową). Ale to moja prywatna opinia.

2:07 na tym filmiku "z najlepszymi pakerami" wygląda na fake. Ile on tam wyciska ? 30 kg ? :grin:

wiem tez widzialem jedna z fitnessek polskich mieli sesje na silowni niedaleko mnie. mnie tez sie nie podobaja te kobity ja lubie kobiece krztalty he

Opublikowano

ja tez i wzajemie :wink:

Opublikowano

Dla mnie takie "napakowane" babki to coś.. hmmm.. no... okropnego po prostu ;p a tfu! :grin:

Ale co kto lubi,to ma ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.