Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w dziale z tymi niby pieknymi ktos napisal...z pieknej miski sie...

Opublikowano

ok w porządku może to mnie trochę poniosło :decayed:

ale jak widzę te napisy pod zd : bzykną bym ją czy coś podobnego to :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

w dziale z tymi niby pieknymi ktos napisal...z pieknej miski sie...

i dokładnie święta prawda :grin:

Opublikowano

coz moge powiedziec.....bez komentarza.

Opublikowano
tylko te babeczki - dupeczki to wiesz .. . ja nie chciałabym się tam znaleźć ,co -niektóre mają w tych swoich głowach żeby wstawiać na fejsa albo nk zdjęcia swoimi tyłkami :doh:według mnie to są jakieś strasznie potrzebujące :facepalm:

Oj, miałam napisać "zaszczytnym" he he

Jak babeczki mają potrzeby, to pokazują dupeczki, a niektórzy koledzy z forum nieźle się jarają niektórymi fotkami - masz rację, na niektóre komentarze i emotki (:jerk:) nie da się patrzeć bez przymrużenia oka :decayed:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Zasłuzenie, nie ma sie co czaic :decayed:

I do reszty pieknych Pan Klubowiczek i wasze fotki winny znalesc sie w gronie pieknych kobiet :thumbup1:

pięknych, hi hi, niekoniecznie kopiowanych z fb czy nk ;D

Ale to chyba lepiej,że nie ma takiego wątku z fotkami :wink:

Opublikowano

Pięknych, hi hi, niekoniecznie kopiowanych z fb czy nk ;D

Ale to chyba lepiej,że nie ma takiego wątku z fotkami :wink:

Ojeju jeju troszke wiary w siebie :wink:

Opublikowano

no właśnie donusia a może my wcale takie brzydkie nie jesteśmy tylko tak siebie same osądzamy :grin:

Opublikowano
Pięknych, hi hi, niekoniecznie kopiowanych z fb czy nk ;D

Ale to chyba lepiej,że nie ma takiego wątku z fotkami :wink:

Ojeju jeju troszke wiary w siebie :wink:

Nie wiem, czy byłoby fajnie czytać jakieś dziwne komentarze pod takimi zdjęciami ;p

A więc lepiej,że ich nie ma ;p

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

no właśnie donusia a może my wcale takie brzydkie nie jesteśmy tylko tak siebie same osądzamy :grin:

No oczywiście,że nie jesteśmy :decayed:

Ale mimo wszystko nie chciałabym czytać oceniających nas komentarzy :wink:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Ryba, będziesz wieczorem? Bo ja teraz muszę uciekać, Młoda wyciąga mnie na spacer ;)

Opublikowano

Bylby to dzial samych klubowiczow bez zbednych komentarzy...:whistling:

Ale juz niewarzne. :wink:

Opublikowano

donusia dokładne jak mówisz :kox:

Opublikowano
Bylby to dzial samych klubowiczow bez zbednych komentarzy...:whistling:

Ale juz niewarzne. :wink:

No chyba,że bez komentarzy. Wtedy można by było dopiero się zastanowić ;p

Ja uciekam, do wieczorka :wink:

Opublikowano
Bylby to dzial samych klubowiczow bez zbednych komentarzy...:whistling:

Ale juz niewarzne. :wink:

ależ czemu nie co się tak od razu poddajesz :grin:

kto chce niech wstawi swoje zdjęcie a kto nie to nie w końcu świat do odważnych należy :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Rybko -nie czuję się upodlona :P To nie wątek dla ku.. i dzi... więc ja osobiście się z tym jakoś źle nie czuję;)) Tym bardziej, ze nikt nie napisał pod moim zdjęciem niczego "chamskiego".

Co u Was?:) Jakieś plany weekendowe? :D

Opublikowano

no w sumie nie :naughty: i pewnie Pablo zapytał się jeszcze Ciebie czy nie będziesz zał :wink:

Opublikowano

Ino się pytoł cosik :decayed:

Opublikowano

noo nalezalo sie taka piekna kolezanke mamy ;)

Opublikowano

Gdzie Ty Kobieto ironię widzisz ;p :wink:

Co do planów weekendowych - u mnie wygląda to w taki sposób,że mam wolne od córy i mężulka, jestem u mamy i idę do szkoły w weekend :decayed:

A jak u Was?

Opublikowano

Edyta jutro około 20-stej będę :kox:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a na wieczór chcem jeszcze tu uderzyć Klub | Hotel SPA Bazuny zaprasza - Odkryj Kaszuby na nowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.