Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Znów "wróciłam" do wyrzeczeń :P za dużo grzeszków było- nadrobiłam spokojnie kilka miesięcy :P f*ck, a tu komunia- tort, grill i inne :facepalm: Na torcik się skuszę :P Grill odpuszczę :PP Ale jak pomyślę o tych smakowitych ciastach... ;// Achhh -nie dam rady się pohamować :kwasny:

Edytko, pewne sprawy dziś się wyjaśnią... Chciałabym bardzo, bardzo... Ale niestety pojechałam tam wtedy i czułam się jak w punkcie informacyjnym. Czyli nie pojechałam tam po to, żeby się wykazać, tylko po to, żeby posłuchać ogólnikowo o zawodzie i ew. mogłam zadawać pytania :kwasny: Ale dziękuję Ci za pomoc, bo m.in. dzięki temu co mi powiedziałaś jakieś pojęcie miałam i nie udawałam że wiem, tylko sama od siebie mogłam też coś powiedzieć :)

Nie mam dobrego przeczucia... Zobaczymy :kox:

---------- Post dopisany 28-05-2012 at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 09:26 ----------

Cześć Kobietki :> Co słychać? Jak Wam idzie z ćwiczeniami, smarowaniem się itd.?? Czy któraś z Was zaczęła masaże bańkami chińskimi??

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Czeeeść ;)))

Wiecie coo, jeśli chodzi o ćwiczenia to ćwiczę w miarę systematycznie ;)

Balsamami też się smaruję, ale jak na razie odpuściłam sobie serum z Eveline, bo byłam na solarium, doprawiłam slońcem i jestem marakrycznie zjarana :grin: mam tylko nadzieję,że skóra mi nie zacznie złazić..

Dziewczyny,co myślicie o używaniu depilatora??

Opublikowano

siemka po długim czasie ale jestem dzisiaj zła cholera nic mi dzisiaj nie idzie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

donuska -nie wiem, nie używałam i jakoś mnie to "nie kręci".

Rybko, nie Ty jedna... jedyne co mi dziś wyszło to format komputera.

Opublikowano

fajnie, że dziouchy się udzielają na forum, chociaż kilka Waszych przedstawicielek czasem zabiera głos w wątkach technicznych:) Przez takie tematy jak ten, widać dopiero, że czasem jesteście aktywne, jak Wam podpasuje temat;)

Opublikowano

Aniu nie musisz miec by pisac :wink:

Opublikowano
  • Autor

A cóż ja tam mogę pisać :P

jak Ci idzie "balsamowanie" :P?

Opublikowano

a ok powiem ci ze lekkie efekty widac :)

a tak to rolki/ kijki pogoda jak najbardziej temu sprzyja :naughty:

Opublikowano

Ja to w działach technicznych piszę, jak mam problem jakiś z autem :grin:

Opublikowano

Dobrze że ten nieszczęsny tydzień dobiega już ku końcowi :facepalm:, a co u was ?

Opublikowano

no nieporozumienie mi to wszystko zaczęło się jebać od poniedziałku ,nic mi nie wychodzi jakaś tragedia normalnie :doh: tylko jedno jest dobre że się pocieszam i czekam na nowy tydzień może coś się zmieni ...

Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu wszystko co schrzaniłam tłumaczę sobie hormonami :decayed: Jak to dobrze mieć na co zwalić :]]

Opublikowano

hehe ja też :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kurffffa, mam stresa... Idę wypić gorące mleczko z miodzikiem <3 (dodatkowe kalorie na noc, nie ma co :facepalm:)

Kolorowych Dziewczynki... Pamiętajcie to co się chrzani, to nie nasza wina:P Mamy za duże stężenie hormonów odpowiedzialnych za nienaturalne zachowanie:kox: Amen :decayed:

Opublikowano

dobre :kox:

Opublikowano

Widzę,że nie tylko ja miałam popierdzielony tydzień, jak się wali to chyba wszystkim na raz ;)

Opublikowano

dziewczyny, jest weekend - odpuście sobie narzekanie i odchudzanie:)

Opublikowano
  • Autor

Racja. Dziś całkowicie oczyściłam duszę :PP Czuję się świetnie :]]:banan:

Zero nienaturalnego zachowania ;P

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:21 ----------

Heeeeeeeeeeeej :decayed: Jak tam weekend mija ? Ja nie ćwiczyłam od 2 albo 3 dni :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.