Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powiem Wam coś... :P

Wczoraj wieczorem byłam na chwilę na dole u rodziców...

Matka na mnie spojrzała i mówi: wyglądasz jakbyś była w ciąży (:facepalm:)

- Jaa??

Podniosłam lekko bluzeczkę, pokazując mój brzuszek i mówię: no faktycznie... jak myślisz który to miesiąc? Zresztą widać, ze 9-ty. No no, (i tu do ojca) tata Ty lepiej dziś nie śpij, bo kto wie, czy nie będziesz musiał mnie zawieźć na porodówkę ;)) :naughty:

:grin:

Opublikowano

:polew:

No rzeczywiście, końcówka 9 miesiąca!

:polew:

Opublikowano
tata Ty lepiej dziś nie śpij, bo kto wie, czy nie będziesz musiał mnie zawieźć na porodówkę ;)) :naughty:

:grin:

haha dobre tata się pewnie zdziwił :nabijasie:

Opublikowano

Ehh, ci nasi ojcowie... Mój stwierdził,że mam anoreksję buhahaha :polew:

Jeszcze sporo mi brakuje do anorektyczki :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

donuska, moi rodzice mi to powtarzają codziennie :PP ("ale jesteś chuda, kości Ci widać"(mają na myśli obojczyki lol;) )

...mówią też, że bańkami chińskimi wyssałam sobie mózg (w domyśle, że w ogóle się masuję, że ćwiczę itp.)

...a w ogóle to jestem dziwna i nienormalna ;]]

...a jak do kąpieli zapalam tea lighty- łooo Matko o mało mnie nie linczują :decayed:

Nie ma to jak wsparcie :kox:

ale... "oj tam, oj tam" albo "a idze, idze" i po sprawie ;)))

Opublikowano

Malutka dzięki za PW :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze do usług :decayed:

Co wybierasz- allegro czy spacer po mieście ?

Opublikowano

w poniedziałek się przejdę po mieście hehe :wink:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

kurcze jutro mam komunie u siostry i jak zawsze mam ten sam problem ,,co ubrać '' :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Opublikowano
  • Autor

hahaha, śmiem wnioskować, że to "kobieca przypadłość", od mężczyzny jeszcze tego nie usłyszałam... :P

...zacznij dziś grzebać w szafie, może do jutra znajdziesz coś odpowiedniego :PP

ja, jak mam trochę czasu, to dzień wcześniej staram sobie przygotować jakieś szmatki :>

Opublikowano

no hehe dzieci już przygotowane , mąż też tylko oczywiście ja zostaje ale zaraz zacznę prasowanko żeby jutro tylko wstać zjeść śniadanko i wyruszyć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Życzę udanej "imprezki komunijnej" ;) Ja się będę bawić 26-go maja na komunii. Tylko... "co ubrać" :doh::grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano

no chwile mnie tu nie bylo :/

czesc kochane co tam u was i jak postanowienia u mnie masakra ehhh brak słów 2 kg na + brak czasu i nieregularny tryb dnia zrobil swoje porazka :facepalm:

a jak u was?

Rybka i jak po imprezie

Mala jak ty jestes w ciazy to ja to juz wogole :grin:

ehh wy macie problem z sukienka na komunie a ja szukam slubnej to jest dopiero problem ale co nie co mam juz na oku :wink::naughty:

pozdrawiam :*

Opublikowano

siemka a po imprezce ok chociaż nie lubię takich przyjęć tylko się siedzi i je masakra :grin:

a propos ślubu to gratulacje :naughty: masz już termin ustalony ?

Opublikowano
  • Autor

strawberry, jak to jakieś "kiecuszki" z neta, to daj link. Z chęcią obadamy :D

z ćwiczeniami ostatnio cienko... wczoraj tylko na brzuszek, zeby trochę odreagować... Nie mam siły... Chyba zrobię sobie rpzerwę kilkudniową, bo ostatnio przez stres brak mi energii ;/

Opublikowano

no niestety nie z neta a nie moge znales nigdzie zdj zeby pokazac ale jak gdzies cos znajde to odrazu wam pokaze:decayed:

Opublikowano
  • Autor

okk :>

a ja dziś się rozwiodłam.... zaczynam szukać pracy w Krakowie, z czasem mieszkania. Wyniosę się w końcu z tej nory.

Opublikowano
okk :>

a ja dziś się rozwiodłam.... .

żarcik ?

Opublikowano
  • Autor

...z takich spraw się nie żartuje... tak jak z ludzi, z uczuć...

Opublikowano

łłooojj to nie ciekawie :kwasny: ale trzeba sobie tylko zdać z życia sprawę i iść dalej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.