Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaaa jakie zdj no motywuja nie powiem

a no u mnie ok wedruje sobie dzis po sklepach i szukam prezentu na I komunie moja chrzesniaczka ma ;)

Opublikowano
  • Autor

Oooo i co kupujesz...? Ja mam komunię 26 maja (o ile dobrze pamiętam datę) z tym, ze u chłopca- syn kuzyna żony... Ale nie wiem co się kupuje na komunie... Pewnie jakieś czekoladki i kasę do koperty, bo co innego. Masz coś na oku?

Opublikowano

no juz kupilam trampoline ;) rozmawialam z rodzicami malej i tak nasuneli mi pomys

no ja ide w niedziele za tydz

Opublikowano
  • Autor

Super sprawa! Dzieci to uwielbiają!!! Mój Smyk też... Pomyślę nad tym prezentem na Dzień Dziecka w przyszłym roku:) Ech muszę się zbierać na miasto. Miłej niedzieli :))) !

Opublikowano

no wzajemnie pa pa trzymaj sie kochana ;)

Opublikowano
  • Autor

zalatuje nudą :decayed: co słychać ? :> są jakieś postępy?:>

Opublikowano

U mnie waga zatrzymała się na poziomie 52kg i nie chce spadać ;p

A tak poza tym nic ciekawego ;p

Pogoda ładna, majówka niedługo - wybieracie się gdzieś Dziewczęta? :wink:

Opublikowano
  • Autor

U mnie zawieje nudą, bo od wtorku do czwartku nie będzie u mnie Małego, więc zapewne sama sobie zrobię majóweczkę 1go, 2go, 3go koszyczek z delikatnym prowiantem, strój kąpielowy, ręcznik i opalanko :)))

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

zapomniałam dodać... km od domu :>

Opublikowano

a no u mnie tez sie waga zatrzymala :/

a majowka to zalezy kto co zaproponuje raczej pojde na zywiol

no Mała ja tez mam w planach opalanko :D;)

Opublikowano

Ja wczoraj siedziałam z godzinkę na schodach i pilnowałam dzieciarni, miałam czarną bluzkę z dłuższymi rękawkami i okrągłym, małym dekoltem - zaj**iście się opaliłam :grin:

Normalnie teraz wstyd do ludzi :wink:

Miałam w planach wypad na plażę - żeby się porządnie opalić,ale jakoś tak dziwnie wieje i w sumie za ciepło nie jest.. Weekend długi, mam nadzieję że zdąże i pogoda dopisze :)

Opublikowano
  • Autor

...ja opalam się toples :> pierdzielę mieć jakieś ślady od sznurków od bikini itd. :]

...u nas pogoda piękna, podobno ma się schrzanić, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle :) Dziś przeleżałam ok. 2 godziny opalając "tył" ;) ale słoneczko zachodziło za chmury co jakiś czas i tylko delikatnie złapało, natomiast na przód robię okłady z jogurtu zimnego, bo troszkę mnie spiekło po pierwszym razie (ok. 2h) i drugim (1h). Baaaardzo rzadko "schodzę" ze słońca czerwona a jak już to zazwyczaj po kilku godzinach jest OK- tym razem nie, zapewne za długo na ostrym słońcu i jak na pierwszy raz ;/ Teraz skórę dekoltu, brzuszka i piersi intensywnie kilka razy dziennie dodatkowo smaruję różnymi balsamami i kremami żeby ją bardziej odżywić. Póki co chyba przerwa, a jak już 30min-1h max.i nie codziennie...

Nie zapominajmy, że mamy jeszcze wiosnę, więc przed nami lato, a co za tym idzie -miejmy nadzieję- mnóstwo słonecznej pogody i okazji do opalania :))

Pozdrawiam!! :)

Opublikowano

no ja tez licze na sloneczna pogode ;)

opalanie toples he he to zalezy gdzie :)) kurcze grillowanie sie odzywa i trzeba uwazac na wage :/

a ja sie do fryzjera wybralam ;) jasniutkie wloski teraz mam

co do cwiczen biore sie za rolki

Malutka polecam do opalania balsam ziaja maslo kakaowe ladnie wspomaga opalanie i przyjemnie pachnie a efekty szybko widac ;)

Opublikowano
  • Autor

... a ja chyba za bieganie:P korci mnie strasznie :]

jaśniutkie, a jakie miałaś wcześniej?

Opublikowano

:slina::shock3:

:decayed:

Opublikowano

a ciemny blond a teraz taka mala zmiana ;)

no ja tez dalej biegam brakuje mi tego ;)

Mario co sie stalo ;):P

Opublikowano

zatkalo kolege :D

Opublikowano

nooo :D

kurcze jaka laska z ciebie ;)

Opublikowano
  • Autor

...a Tobie prze super jest w tych włoskach!!! :))) Pasują Ci niesamowicie i nie wyobrażam sobie Ciebie w innym kolorku :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.