Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
fajnie :))

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Dziewuszki, miałyście jakąś "przygodę" z siłownią ??

miałyście ale przerwałyście :] nie było czasu chadzać ale zaopatrzyłam się już w kartę członkowską i niedługo zamierzam uderzyć po dłuższej przerwie, na ćwiczenia w domu....brak mi samozaparcia :] a dobrze dobrany program treningowy się sprawdza

Opublikowano

dokladnie Magda w domu trzeba duzo checi

no ja narazie z braku czasu nie wybieram sie chodz coraz bardziej mnie kusi ;)

Opublikowano
  • Autor

Cześć, i jak, dalej trwacie w swoich postanowieniach?

Opublikowano

Jeżeli chodzi o mnie to nadal dietka,ŻP też ;p a ćwiczenia wtedy,kiedy mi się chce :grin:

Kolejny kg w dół ;D

Jeszcze 3 i będzie spoko ;))))

A jak tam Twoje postanowienia, Malutka? ;)

Opublikowano
  • Autor

Idą dalej do przodu :> bez diety ale nie opycham się, Nutka już dawno mi się skończyła, więc nie mam co podjadać :PP

Doszłam do wniosku, że na razie nie będę zapisywać się na siłownię, bo być może dojdą mi nowe obowiązki i nie będę miała czasu ;/

Niestety w ostatnich dniach nerwy dają mi w kość i jadam 50%ŻP ;) Dobrze, że nie mam Nutki, bo prawdopodobnie cały średni słoik poszedłby "na raz" ;))

Dziś chyba włączę sobie pilates, bo nie mam siły na moje ćwiczenia... Zawsze to coś:) -na YT jest cała seryjka w kilku filmikach- polecam :)

Opublikowano

Wiesz co, jeśli chodzi o moje ćwiczenia.. Po ostatniej "3 dniowej" chorobie tak nic mi się nie chce,że masakra.. Nawet do brzuszków muszę się zmuszać :grin:

Teraz to narobiłaś mi ochoty na Nutellę,ale fakt u mnie tak samo jak się dorwę to pół słoika nie ma, w ogóle jak człowiek ma nerwy :/

Opublikowano

ha ha to widze ze nie jestem sama w tej chorobie zwanej nutelka :D

no u mnie tez ostatnio ciezko z cwiczeniami :/ ehh brak czasu no i siedze nad pracami z wykladow ehh

Opublikowano

Brak czasu i chęci pewnie ;p

Opublikowano

no niestety taka prawda wygodniej jest siedzieć d*pą w fotelu przed lapkiem lub tv , a jak już się znajdą chęci to się troszkę wysilić ale troszkę hehe

Opublikowano

he he ale mialam dzis czasu troszke to rowerek naprawilam i przygotowalam sobie do jazdy ;)

jutro co najmniej pol godziny obowiazkowo :)

Opublikowano
no niestety taka prawda wygodniej jest siedzieć d*pą w fotelu przed lapkiem lub tv , a jak już się znajdą chęci to się troszkę wysilić ale troszkę hehe

Ha ha skąd ja to znam :grin:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

he he ale mialam dzis czasu troszke to rowerek naprawilam i przygotowalam sobie do jazdy ;)

jutro co najmniej pol godziny obowiazkowo :)

Szkoda,że nie mieszkasz bliżej razem byśmy sobie pojeździły ;p

Tak samej jeździć to lipa.. jakoś weny nie mam :grin:

Opublikowano

no wiem wiem ehh do gdyni troszke mam :/ razem zawsze razniej by bylo ;)

Opublikowano

zawsze możesz się do mnie karnąć na rowerku hee

Opublikowano

no to juz blizej :)

Opublikowano

siemka żyjecie coś nowego dla mobilizacji http://szafa.pl/c10039375-cwiczyc-cwiczyc.html?i=7

fajnie pisze dziewczyna :)

Opublikowano

Taa, dobrze pisze ;D

Po obejrzeniu fotek - pełna mobilizacja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na dziś mam dość ćwiczeń :P w ogóle dziś mam dość wszystkiego -paaadam...

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2012 at 22:43 ----------

Co słychać? :) Ja właśnie skończyłam ćwiczyć... Nudny weekend. A jak Wasz?:)

Opublikowano

w niedziele to się leży tyłkiem do góry a nie ćwiczy he ...chociaż taka ładna pogoda to planuję wyskoczyć na rower :)

Opublikowano

Ja to wczoraj byłam na impresssce :decayed:

A dziś totalnie objazdowo. Zakupy,plaża i jeszcze musiałam podjechać z rodzicami w kilka miejsc.. Padam na pysk z niewyspania :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.