Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Byłam byłam :P jutro wstawię linki z fotami. Idę spać, bo padam dziś, przez tą deszczową aurę odpadam wcześniej :) Miłych snów Dziewuszki :)))

Opublikowano

no dobranoc pa pa

ja tez zaraz lece lulu

trzymajcie sie dziewczynki do jutra :D

Opublikowano

Powkurzam Was, dziewczyny - słodyczy sobie prawie nigdy nie odmawiam, a wagę trzymam prawie cały czas równą:D

Opublikowano

zadne wkurzanie ;) poprostu masz dobra przemiane materii i tu masz lepiej

ale troche spotu nikomu nei zaszkodzi ;) trzeba na wakacje miec prezencje :D:P

Opublikowano

Edyta a ty byłaś już na jakimś zlocie - spocie bo M.Brunetke już chyba znalazłam hmm no tak mi się wydaje że to może być ona

https://picasaweb.google.com/chudineze/ZlotBukowinaTatrzanska2012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLvhqo3NjsC_Tw&feat=directlink#5724142212774172210

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

taka figura a ona tu zakłada wątek o niedoskonałościach hehe ale fajnie przynajmniej można troszku po plotkować ...

Opublikowano

Dziewczyny ale pokażcie efekt waszych wysiłków :naughty::decayed:

Opublikowano

ale Ty musiałbyś pierwszy się wysilić i nam pokazać bo my jesteśmy nie śmiałe hehe

Opublikowano

ja leń jestem :doh:

Opublikowano

heh pech ...

Opublikowano
o tak zapraszamy zapraszamy noo Malutka w koncu wyzdrowialam ;) takze czas wziasc sie znow za bieganie :) zeby nie bylo 1kg mniej :)

Oooo, no to gratuluję zrzuconego kilograma ;))

Ty wyzdrowiałaś, a mnie zaczyna jakieś paskudne grypisko trzepać.. Masakra, chyba umieram ;p

Opublikowano

trzymaj sie dasz rade ;) trzymam kciuki :)

zgadzam sie z Rybka

Marcin musisz najpierw ty sie zaprezentowac bo my niesmiale jestemy :D

Rybka ja to raczej jestem bywalcem mani i okolicznych spotow ;)

w niedziele wybieram sie do chojnic :)

a tak to tam gdzie bedzie okazja

noo ale nie mamy daleko do siebie co nie ;)

Opublikowano

a propos mani to w zeszłym roku nie byłam bo ta impreza stała się już jakimś spędem narąbanych małolatów , straszny bajzel tam :(

a my do siebie to jakieś ze 50km mamy ale jak będziesz w Kościerzynie to daj znać może się spotkamy :)

Opublikowano

no ja na manie ze stala ekipa z bytowa jezdze i jestesmy w naszym gronie a co do malolatow to racja ehh no ale jest okazja by sie razem gdzies wybrac to lecimy na manie z moimi

a no dzis bede w gks jade z bratem na basen ;)

do chojnic na spota lecisz? my spotykamy sie cos kolo8 w kornym z kilkoma samochodami z gks w kornym i lecimy razem ;)( ja tam tylko na chwile pozniej lece do gd na zjazd :/ ehh)

Opublikowano

nie no ja to odpadam mam męża i dwójkę dzieci więc wiesz już naprawdę musi być okazja na wyrwanie się z domu heh

ale na basen to raz w tygodniu staram się wpadać z córką to może kiedyś się zobaczymy ...

Opublikowano

no ja tez mam partnera a weselicho za .... jakis czas :D

ale razem jezdzimy :)

no na pewno sie spotkamy nie raz

Opublikowano

Ja z niecierpliwością czekam na jakiegoś spota w Gdyni, bo do Gdańska to tak jakoś.. Nie jestem przekonana :grin:

Opublikowano

w gdyni to tak okazjonalnie bywam w porcie i tamte okolice - sprawy firmowe

aaa wiecie jak fajnie po basenie przez chorobe mialam przerwe ale dzis to nadrobilam jaki relaks mmmm ;)

Opublikowano
  • Autor

..ja się wybieram i wybrać nie mogę :P ostatnio kumpel z Krk mnie zapraszał, ale ciężko jest mi się zebrać... na miejscu basen mamy z tym, że tutaj nie mam z kim się pluskać :/ pływanie samotnie mi się nie uśmiecha...

Opublikowano

no no rozumiem cie mnie po malu tez zaczyna to draznic a siostra nie chce ze mna jezdzic :/

Opublikowano

ja to nie mam z tym problemu zawsze biorę córkę ze sobą i mam z kim pływać hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.