Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisze tak że na fajną sylwetkę najlepszy według mnie najlepszy jest sex i to tyczy się i kobiet i męszczyzn.

Potwierdzone badaniami .

Badacze ze Szkocji stwierdzili, że pary, które uprawiają seks trzy lub więcej razy w tygodniu, wyglądają o 10 lat młodziej - i tak też się czują i co za tym idzie ich sylwetka jest bardziej jędrna. Zebrali oni dane o ponad 3500 osobach, które twierdziły, że czują się lub wyglądają młodo jak na swój wiek. Okazało się, że duży wpływ na to miała częstość uprawiania seksu.Prowadzący badanie dr David Weeks z Royal Edinburgh Hospital dowiodło, że im częściej uczestnik badania uprawiał seks, tym młodziej wyglądał. Już trzy stosunki w ciągu tygodnia wydają się "odmładzać" badanych. Jak twierdzi Weeks w trakcie stosunku następuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększone wydzielanie endorfin w mózgu- substancji podobnych do narkotyków - działających przeciwbólowo i poprawiających nastrój. Częste pobudzanie ich wydzielania prawdopodobnie jest przyczyną dobrego samopoczucia badanych.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Weeksa, wpływ genów stanowi tylko 25% wszystkich czynników decydujących o wyglądzie. Pozostałe 75% to czynniki behawioralne, czyli styl życia i zachowanie się człowieka.

Namiętny pocałunek to wydatek energetyczny około 20 kalorii i zaangażowanie do pracy aż 34 mięśni. Ponadto nadmierna produkcja śliny podczas takiego pocałunku znacznie ułatwia trawienie. A już 20-minutowa gra wstępna kosztuje organizm utratę około 100 kalorii. Natomiast sam akt seksualny - w zależności od jego intensywności - to już 200-450 spalonych kalorii! Jeśli nawet nie jesteśmy zwolennikami szczególnie intensywnego uprawiania seksu, to tracąc choćby 200 kalorii w ciągu doby, szybko osiągniemy wymarzoną sylwetkę. Ponadto zrobimy to w dużo bardziej przyjemny sposób, niż gdybyśmy biegali na bieżni w fitness clubie. Należy też pamiętać, że seks znakomicie wpływa na poprawę przemiany materii, a przy okazji spełnieni kochankowie tracą ochotę na bardzo kaloryczne słodkości.

Okazuje się, że podczas 15 minut seksu oralnego spalić można kalorie spożyte w jednym kieliszku wina. Od dawna wiadomo, że seks ma dobroczynny wpływ na sylwetkę, samopoczucie, ogólną kondycję fizyczną, a sex oralny poczucie pełni i zadowolenia. Jeden naukowiec badał energetyczną wartość różnych zachowań seksualnych i odkrył, że 26-minutowa sesja miłości, zakończona orgazmem, równa się spaleniu... połowy pizzy. Nie poinformował tylko, czy chodzi o typową margeritę, quattro staggioni czy też skomponowaną wg własnego uznania. Innym świetnym sposobem na niechciane kalorie są zaawansowane pieszczoty, przy pomocy których można spalić wysokokaloryczny posiłek z McDonaldsa, ale dopiero po upływie 53 minut. Jak jeszcze możemy się gimnastykować? Próbując ustami rozpiąć partnerce biustonosz. Ta karkołomna operacja kosztować nas będzie utratę już 87 kalorii. Zatem... do dzieła :sexinbed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: No no, nieźle... Tylko jeszcze trzeba mieć z kim bzykać się 3 razy w tygodniu :decayed:

Jeżeli to jest twoje zdjęcie w profilu na avatarze to raczej nie powinnaś mieć z tym problemu :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: No no, nieźle... Tylko jeszcze trzeba mieć z kim bzykać się 3 razy w tygodniu :decayed:

No nie gadaj, że nie ma chętnych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty temat dla lasek...A w temacie 99 % facetów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ankiecie tez same kobiety brały udział :kox::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może jakieś dane ile mamy tych "lasek" w klubie , Prezes na pewno wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strawberry- dokładnie :> sex-układy mają swoje plusy, ale minusy również.

Tukanie- męskie forum, chciałam "zrzeszyć" kobietki, ale jak widać... mężczyźni swój udział też mają. No cóż... Ja nie mam nic przeciwko, jeśli tylko wniosą w temat coś pożytecznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he masz racje z kobitek jak narazie to tylko my dwie ;)

no ale panowie dotrzymują nam towarzystwa :)

No to musimy się umówić żeby panowie wpuścili swoje panie za klawiaturę :naughty: i wtedy sobie popiszecie o tych swoich babskich sprawach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strawberry, jeśli tylko mają coś mądrego to powiedzenia, to mogą się udzielać- nie widzę żadnego problemu :)))

No to musimy się umówić żeby panowie wpuścili swoje panie za klawiaturę :naughty: i wtedy sobie popiszecie o tych swoich babskich sprawach :wink:

oj tak :>> może powinnam jakąś prośbę ukierunkować do mężczyzn, aby nas- kobiet tu przybyło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i pięknie- zlot w BT mnie rozleniwił, choć w sobotę rano poćwiczyłam chwilkę. Jednak dziś kompletnie nie mam ochoty nawet ruszyć się z miejsca;/ Jutro mycie okien, mam nadzieję, że mnie to trochę "rozrusza" i sprawi, że z wielką ochotą dalej będę brnąć do celu. Jak widać mój upór w tym przypadku załamał się przez zbyt wielkie weekendowe lenistwo :> Pozdrawiam i życzę, aby każdy wytrwał w swoim postanowieniu jakie by ono nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...