Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

owszem.

Opublikowano

Mężulek mój bardzo się zdenerwował wynikiem meczu,dlatego zwinęłam się z koleżankami i pojechałam na imprezę :decayed:

Jak tam,dziewczynki? Jakieś postępy? ;))))

Opublikowano
  • Autor

Taaaak, schudłam 1kg... ale to ze stresu ostatnio przeżywanego. Teraz próbuję nadrobić :decayed:

W ćwiczeniach się opusciłam ;/ ale za to masuję się regularnie... :))

Piszcie Dziewuszki co u Was! Pozdro i całusy!

Opublikowano

.....ale za to masuję się regularnie... :))

Przepraszam nie moj interes ale sama?????? :slina:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

hymm,chyba zmienie nick i bede regularnie sie udzielal w waszym dziale kolezanki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Łukaszu, ależ nie musisz. Zapraszamy :>

Tak, sama... :naughty:

Opublikowano

dziekuje :buziak:

Bede sledzil wasz watek i dodam ze ostatnio tez cwiczylem,jesli przerzucanie zwiru łopata mozna nazwac cwiczeniem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe, każdy wysiłek fizyczny dzięki któremu możemy wzmocnić (i rozbudować) mięśnie, ujędrnić skórę, zrzucić zbędne kg można nazwać "ćwiczeniami" :kox:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

to w takim razie ja ćwiczę przez dokręcanie kół, półosi, śrub wszelakiego rodzaju oraz jazdę na rowerze;p

Opublikowano

No Lukas rób coś rób żeby ta twoja skórka była jędrna :decayed:

Opublikowano
No Lukas rób coś rób żeby ta twoja skórka była jędrna :decayed:

dzieki bede...bede... :decayed:

Opublikowano

he he he ciekawie sie tu robi ;)

ja wystarczy ze wyjde z psem na spacer to mam bieganie zagwarantowane :decayed:

mam 8 miesiecznego alaskana i wszystko go interesuje wszedzie musi zajrzec to trzeba za nim latac mimo ze mlody to posture juz ma dosc duza i ludzie sie go boja :decayed:

dziewczyny przyznam sie z braku czasu ( koniec studiow no i weselicho :D ) zaniedbalam ostatnio cwiczenia :/ ale chociaz na basen jezdze co tydzien takze nie jest zle

a tak co u was?

Malutka i jak tam sprawa z praca?

Opublikowano

U mnie fajnie ;) zostało mi tylko 2,5kg do zrzucenia ;D także jaram się niesamowicie, w końcu to nie taka prosta rzecz schudnąć 13.5kg ;p

Ale ćwiczenia też zaniedbałam, jakoś tak mi się nie chce, pogoda mnie rozleniwia ;p

Strawberry, jak tam sukienka? Kiedy fotkę podeślesz?:decayed:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Ahaaa, najważniejsze - będziecie dziś oglądać mecz? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Edytko, nic... ;//

donuśko, nie- nie przepadam za piłką nożną ;]

BTW strawberry- właśnie, kiedy zobaczymy Twoją kiecuszkę? :>>

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

donuśka, trzymam kciuki żeby udało Ci się osiągnąć cel!!! :)))

Opublikowano

Ja ogólnie też nie lubię, ale nie mam wyjścia - mężulek ogląda więc ja też muszę ;)

Ehh, te emocje po prawdopodobnej przegranej :grin:

Dzięki za kciuki -teraz na pewno się uda :wink: ;p

Opublikowano

ha..ha..

Czesc dziewczyny,zaczynamy cwiczenia? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cześć Lukas ;> Najpierw muszę się najeść naleśników z nutellą, z powidłami, z serem- później będę to spalać :PP

Opublikowano

:polew:

no wiesz co i powiesz mi ze sama bedziesz sie objadała nalesniczkami z....:slina:

Opublikowano

uffffffffffffffffff :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.