Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>

Ćwiczenia wykonuję: 560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś tak czuję,że Polacy prze*ebią ten mecz :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

I jak tam, emocje "meczowe" są? :grin:

Opublikowano

emocje- jak to tak można nazwać to są:kox: bardziej straszne nerwy hmm

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

jest jest :kox:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Malutka no to zdrówko hehe

601197_454392401239340_1621646493_n.jpg

<br /><br />

fajna to fotka jest :naughty:

Opublikowano

Ha! I mamy gola :decayed: ciekawe, jak dalej pójdzie..

Ale ta fotka zajebioza. Kubek też ;p

Opublikowano
  • Autor

O f*ck, Dziewuszki i Mężczyzno, aleście mi zapewnili lekturkę ho ho :))) :wink:

Dzięki:decayed: kiedyś miałam ochotę na martini no i ochrzciłam Kubeczek Klubowy :jerk:

Wszyscy oglądacie meczyk ? :>

Opublikowano

pewnie wszyscy no prócz Ciebie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kurczę, muszę jutro wstać przed 6 :kwasny:

Ech kładę się...

Życzę Wam spokojnej nocy, buźźź :* :)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Rybko, pewnie tak :decayed::grin:

Opublikowano

He he, ochrzciłaś, dobre ;p

Ja to jednym okiem oglądam nie mam wyjścia, bo mężulek kibicuje ;)

W tej chwili same k***y, h**e,gnoje,debile itd. latają po pokoju :polew:

Rozumiem emocje,ale bez przesady :grin:

Czasem walnie taki tekst,że zwijam się ze śmiechu he he ;)

Malutka - wiem,że nie lubisz meczów, ale tego też nie oglądasz? ;)

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Czyli nie oglądasz ;)

No to przyjemnej nocki życzę :wink:

Opublikowano

W tej chwili same k***y, h**e,gnoje,debile itd. latają po pokoju :polew:

Rozumiem emocje,ale bez przesady :grin:

Czasem walnie taki tekst,że zwijam się ze śmiechu he he ;)

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, nie oglądam :D Ok, zwijam się byłam jeszcze ciekawa co tam napiszecie -jutro poczytam:))

Bye :)

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

donuśka- ach ci mężczyźni- a nam mówią, że przesadzamy z emocjami ;]]]

[przynajmniej tak jest u mnie :facepalm:]

Opublikowano

Ja też tylko dotrwam do końca meczu,bo przez te latające "h**e i debile" i tak nie zasnę :decayed:

Także mecz się skończy i też spadam spać ;)

Opublikowano

no to 1:1 i dobranoc

Opublikowano

He he no dokładnie remis i dobranoc :decayed:

Opublikowano

No,no no Malutka znalazła się w zaszczytnym gronie komentowanych babeczek :decayed:

Opublikowano

tylko te babeczki - dupeczki to wiesz .. . ja nie chciałabym się tam znaleźć ,co -niektóre mają w tych swoich głowach żeby wstawiać na fejsa albo nk zdjęcia swoimi tyłkami :doh:według mnie to są jakieś strasznie potrzebujące :facepalm:

Opublikowano

Zasłuzenie, nie ma sie co czaic :decayed:

I do reszty pieknych Pan Klubowiczek i wasze fotki winny znalesc sie w gronie pieknych kobiet :thumbup1:

Opublikowano

no ale to tylko moje zdanie ...

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

a z kąt wiesz że my ,, piękne " hehe

Opublikowano

adnotacja dla p.Karoliny

chyba za szybko zamiescilem wiadomosc,a tu trach ...ja nie chciala bym sie tam znalesc :hi: sorry nie chodzi tu o dupeczki babeczki...

w sumie nalerzy zalozyc dzial,choc niewiem czy takowego niema "zdjecia klubowiczow i klubowiczek " :eusathink:

Opublikowano

niema i lepiej żeby nie było :wink:

Opublikowano

a skad Ty wiesz ze ja piekny,raczej mialem na mysli samo zdjecie a nikogo nie mialem na celu oceniac :embarrassed: bylo by to niegrzeczne z mojej strony .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.