Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No dla mnie USA klapy kozak a połączeniu z d*pą S4 to wymiata:naughty: No i u mnie tak dokładnie będzie za parę dni bo auto u lakiernika jest obecnie, aż nie mogę się doczekać:decayed: żeby wam zaprezentować:wink:

Mam tylko takie foto przed wyjazdem do lakiernika, a klapa US siedziała na tylnym siedzeniu. dodam że aluminiowa listwa i dokładka pod wydechy będą też w kolorze lakieru no i de batch

Dodam że lampy wrócą ORI

http://img542.imageshack.us/img542/3783/photochooserc1b8d6b6137.jpg

No no będzie kozak , czekamy na foty po lakierce :wink:

Opublikowano

No rejestracja już czeka :decayed:

reghq.jpg

Opublikowano

niemiecki wzór liter???

jest to zgodne z przepisami?? nie zatrzymia cię TAM???

photochooserc1b8d6b6137.jpg

RÓŻNICA KOLOSALNA??

Opublikowano

Tutaj wszyscy jeżdżą na german style problem robią jak są jeszcze te 2 znaczki niemieckie między cyframi

Opublikowano
  • Autor

moze opiszesz co to dokladnie jest ten german style bo wiele osob chcialo by sie doweidziec

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

spojrzcie na to!! czegos takiego jeszcze nie widzialem!!http://www.audiocar.pl/democar/audi_a4/galeria.html

Opublikowano

ten niby rs4 w b6 to jest pakiet hofele tylko to kosztuje masakryczne pieniadze:facepalm:

Opublikowano
moze opiszesz co to dokladnie jest ten german style bo wiele osob chcialo by sie doweidziec

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:10 ----------

spojrzcie na to!! czegos takiego jeszcze nie widzialem!!http://www.audiocar.pl/democar/audi_a4/galeria.html

Tablice niemieckie mają specyficzną czcionkę

dc3d0547.jpg

W porównaniu na przykład do polskich czy angielskich liter

tablica.jpg

Opublikowano
  • Autor
ten niby rs4 w b6 to jest pakiet hofele tylko to kosztuje masakryczne pieniadze:facepalm:

zalezy jak kto lubi he mnie sie hofele nie podoba ale o gustach sie nie rozmawia mnie sie podoba co innego :D

Opublikowano

Prawda jest taka że B6 jest samo w sobie piękne i robinie go na B7 jest bez sensu :thumbdown:

Opublikowano
Prawda jest taka że B6 jest samo w sobie piękne i robinie go na B7 jest bez sensu :thumbdown:
:thumbup1:
Opublikowano
Prawda jest taka że B6 jest samo w sobie piękne i robinie go na B7 jest bez sensu :thumbdown:
:thumbup1:

:oklasky::oklasky::oklasky:i tego powinien trzymać się każdy właściciel A4/B6

Opublikowano

W końcu mogę zaprezentować tyłeczek mojej niuni:banan:

img4161eg.jpg

img4160t.jpg

Opublikowano

super :slina::thumbup1: teraz tylko dobre koło i jakieś większe końcówki :wink:

Opublikowano
super :slina::thumbup1: teraz tylko dobre koło i jakieś większe końcówki :wink:

Ty byś mi w końcu te halogeny i spryski odsprzedał:naughty:

Opublikowano

ahahah :grin: no tak

Opublikowano

Zdecydowanie S4

Opublikowano
  • Autor

swietnie wyszedl ci ten projekt!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

nastepny zrobił b7 z b6

2247711914_2

http://moto.allegro.pl/piekne-audi-b6-stylizowane-na-b7-1-9tdi-ksenony-i2247711914.html

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

ogladnijcie a moze sie przejedziecie w tym roku:P

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2012 at 15:20 ----------

nie moge sie powstrzymac znalazlem taki concept naszych b6 typ AVANT CO O NIM MYSLICIE HEHE ze swiatelkami chyba od paska cc

AUDI-A4-AVANT-TUNING-audi-17619633-1024-683.jpg

AUDI-A4-AVANT-TUNING-audi-17619638-1024-683.jpg

AUDI-A4-AVANT-TUNING-audi-17619610-1024-683.jpg

Opublikowano

totalna kicha a4 to a4 a nie jakiś vw bmw no i coś z pługa śnieżnego :grin:

Opublikowano
  • Autor

wiesz bms tez takiego zdania jestem!!

a tu nawiazanie do twojej wypowiedzi

http://moto.allegro.pl/sprzedam-lub-dam-pod-zastaw-pozyczki-i2364471178.html

PS jak robisz te minki bo ja odkad nowe forum nie moge sobie poradzic

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

AUDI-A4-VeilSide-TUNING-audi-15152566-1024-768.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.