Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobienie centrala z kluczyka na pilot


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

witam ile może kosztować przerobienie zamka centralnego z kluczyka na pilota? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jakigo zestawu szukasz

jezeli pilot odzielnie to za 50zł np bx50s ja osobiscie uzytkowalem w audi bardzo dobry zasieg

jezeli szukasz ze scyzorykiem nie polecam tych tanszych od 140 zaczynaja sie w miare (montowałem u znajomego w audi) tylko wiaze sie z dorobieniem grotu (40-50zł szt) + kodowanie immo lub przelozenie plastyki

jezeli bedziesz szukał na allegro moge ci polecic sklep od ktorego ja biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzwyklejsza centralka 50zł tyle że z oddzielnym pilotem, jak droższe polecam STIG, montowałem kilka i nigdy problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot oddzielnie oby jak najtaniej. kolego 15lolo mógłbyś mi polecić ten sklep z którego bierzesz? a jak to wygląda z podłączeniem? jest gdzieś jakiś opis albo instrukcja? czy pozostaje tylko wizyta u elektryka? dzięki za dotychczasowe wypowiedzi :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies opis w warsztacie jak zamontowac sterownik zamka centralnego.. musisz poszukac.. a ktos kiedys sprzedawal na forum sterowniki.. ja zaplacilem ok60-70 zl.. i wszystko sam podlaczylem.. i dziala do dzis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, przerabiałem to u siebie i powiem tak. Jeśli nie masz dwóch lewych rąk to temat ogarniesz. (to tak na wstępie) Co do samego sterownika ja mam dokładnie taki: http://www.xsonic.pl/sterownik-radiowy-zamka-centralnego-bx40-p-2273.html

Jest na forum gdzieś fajny wątek na którym się opierałem tylko trzeba go poszukać.... powiem w skrócie że wszystko co jest ci potrzebne (kostki w które masz się wpiąć) znajdują się pod skrzynką z bezpiecznikami, tylko trzeba tam te plastiki pozdejmować wszystkie. Ja robiłem to pierwszy raz i zajęło mi to jakieś 3 godzinki. Potrzebne do tego są: lutownica, coś do ściągania izolacji, diody prostownicze dwie po 1A do zabezpieczenia kierunków i jakiś multimetr do pomiaru napięcia z allegro za ~5zł

Jakby coś było niejasne to z chęcią pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...