Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)


patrosss

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie przedstawiam Wam Moją ślicznotke którą nie dawno kupiłem od znajomego.

Autko ma autentyczny przebieg oraz jest zadbane .

w autku jest oryginalny przebieg nie cofany ani nic

ostatnio bylo robione turbo rozrzad caly zawieszenie i rozne sprawy eksplatacyjne.

rok 1996 koncowka,abs,elektryka szyb,klima,alusy 16,i rozne pierdoly

mam plany co do niego takie zeby wsadzis wiekszy IC turbo oraz zrobic przelocik oraz glebe .moze jakies propozycje ?

autko jezdzi po lodzi ale blachy ma OOL wiec mozna ja czesto spotkac na łódzkich drogach .wiec łapka w gore jak mnie zobaczycie :):):)

ed625214e36eb0adm.jpg4b35a480490e4aebm.jpg22fba7533bdd735cm.jpg0b8daf21b4e9d919m.jpg2935266f60310e41m.jpg4885b03ff8ffb0dbm.jpg262965c7e59f9998m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko :wink4:

Co do planów to dodałbym jeszcze: klamki i lusterka w kolor nadwozia, przednie lampy od S4 (nie będziesz musiał ciąć błotników), tylne lampy po 2-gim lifcie, ładne koło min. 17" tak jak już wspominałeś jakaś gleba i autko będzie miód malina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz cos wiecej o wyposazeniu i tak dalej. z przebiegiem to sie juz powtarzasz fajnie ze ori i juz troche ma nastukane ale jak bylo dbane i wszystko na czas robione to bedzie spoko. fajnego alusa masz 15? nie jestem z tych co mowia alu 18 19 gleba i bedzie za***isty. i co? tyle. mozna lampki jak widze polift zrobic nie wiem jak w srodku masz ale tak to kiera polift albo jakas esa. ja bym zamienil z checia moja ese na polifta multi. fisa mozesz wstawic wskazdzik boost zeby turbawke kontrolowac. fajne autko fajny mruczek siedzi aeb 150 kucy pewnie? oby sluzyl i sie nie psuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie aeb to jest przedlift ale zderzaki poliftowe kiere tez musze zmienic bo jednak po tym przebiegu jest troszke styrana alusy to 16 215 przod tyl 225 .. a moze lusterka w chrom takie nakladki co o tym sadzicie a jak myslicie jak zaloze stozek i zamiast kata wstawie przelot to bedzie sie troszke lepiej zbieral ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie autko :wink:

Po 1 primo na Twoim miejscu zajalbym sie lampami bo uwierz mi że robią różnice (wiem po sobie)

2 to uzupełnij sobie te kratki w zderzaku bo z tego co widze to czegoś tam brakuje :kox:

3 koło bo balon straszny na tym co masz...

Nie trudniłbym sie narazie żadnymi lusterkami ani innymi bzdetami tylko zrobił rzeczy które na prawde zrobią różnice...

Btw za***isty silnik (tez taki mam u siebie :decayed:) zostaw co tam masz z tym katem i normalną puche z filtrem (ewentualnie wkładke kup)

U mnie kata brak i tak z lekka brzęczy albo mi sie wydaje... odradzam jak chcesz zeby lepiej sie zbierał to wirus :naughty: wtedy na prawde odczujesz roznice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra fura na mody:naughty: co do wycięcia kata to ja polecam-ładnie turbinka świszcze i napewno odetkasz wydech tym modem. co do stożka to tylko z tipem z kwasówki i ITG albo Pipercross. jeśli chcesz wirusa to polecam najpierw zrbic te mody co pisałem i do tego FMIC i dopiero wirus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak to z autkiem wyjdzie ..

dokladnie tak jak piszesz kolego musze kupic i szukam calyu czas kratek lewj i prawej oraz dokladki do zderzaka slizg :) jak ktos tanio by mial to zakupie :)

Chodzi Ci o dokładke bo ślizg to jest na błotniku do ślizgów mocujesz zderzak :decayed: a Tobie brakuje dokładki... powinienem mieć taką dokładke... u mechanika powinna jeszcze być zobaczymy... i kratki ale z przedlifta także z kratkami kupa... jak bede coś wiedział o tej dokładce to dam znać... nie obiecuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mozecie mi podac ile jest według was warta ta audiczka ??

mysle ze ok 10tys zl mozesz za nia dostac

masz udokumentowane naprawy? rachunki jakies etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od stanu auta, jak i zasobnosci portfela potencjalnego kupca :grin::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dales zacznijmy a nie ile warta. a slabo ci sie zbiera te 150 kucy? ja mam tyle i to w kombi i powiem ze jest dobrze. wiadomo nie jest to niewiadomo co ale zeby sprawnie przyspieszyc wyprzedzic w sam raz przeciez w wyscigach udzialu brac nie bedziesz? ;p

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

moze bym mial kratki w zderzak ale bez maskownic na halogeny ale sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dalem za nia 7 tys ale to od bardzo dobrego znajomego wiec auto znam na prawde dobrze i stan mechaniczny (silnik jest w dobrym stanie) wszystko robil na czas i taki pedancik tak samo jak i ja mysle tak o 9,5 tys gaz jest 2 letni po regulacji turbo robione kompletny rozrzad tez zawieszenie ale np fotel kierowcy jest do wymiany i poducka amora albo wachacz dolny prawy przod to bym opuscil te 500zl co myslicie dobra cena ?? oczywiscie z alusami i oponami zimowymi na alusach oryginalnych

a ty kolego z tymi kratkami to jak bys mial to daj znac bo potrzebuje lewa i prawa po lifcie nie musi byc na halogen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck kupe czasu minelo a ja zapomnialem o tych kratkach dla ciebie. jak bys ich niemial to ci skoluje. jak zainteresowany to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JUZ NA GWINCIE

gwint skrecony ponad polowe a ona siedzi od ziemi doslownie 5-7 cm z przodu ... od miski olejowej i oslonki... trzyma na zakretach zajebi...!

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2012 at 20:58 ----------

[/color]20120823507.jpg

20120823508.jpg

20120823509.jpg

20120823512.jpg

20120823513.jpg

<br /><br />

sorka za jakosc fot ale robione teraz i to telefonem .. bd lepsze foty

---------- Post dopisany 19-09-2012 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 22:47 ----------

nowe zdjecia :)

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Photo0011.jpg

<br /><br />

Photo0012.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...