Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie , nabyłem komplecik listw drzwiowych S4 , mają przyjść na dniach i zastanawiam się czy malować je w kolor samochodu , czy zostawić takie fabrycznie nie malowane czarne :eusathink:

t2ec16dhjhge9n0yhczzbru.jpg

Opublikowano

najbardziej lubie te listwy jak są niemalowane, ale do twojego koloru chyba bym jednak pomalował, tak czy siak będzie dobrze, jak dojdą na próbę przymierz i będziesz wiedział:wink:

Opublikowano

ja bym założył na razie czarne i zobaczył jak to będzie wyglądało, pomalować możesz zawsze :wink:

Opublikowano

mazdowe 6-tkowe te felgi

Opublikowano
  • Autor

ok jak przyjdą to przymierzę i wrzucę zdjęcie jak leży

założył bym te co mam i zobaczył jak to wygląda ale dwie tylne są w fabrycznym podkładzie a przednia nie i trochę to z kupy to będzie wyglądało :kwasny:

img6880.JPG

img6875l.jpg

img6876q.jpg

img6877l.jpg

img6878z.jpg

listwy te kupiłem fabrycznie nowe , nigdy nie zakładane na tej stronie HoffmanCarparts Original VAG Carparts - HoffmanCarparts

prawie 2 miechy szukałem czwartej aż tu nagle wpadł cały komplet

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

mazdowe 6-tkowe te felgi

oj nie bardzo one podobne do mazdowych :wink:

$T2eC16hHJIQE9qUHuz+nBRUFst2oZg~~60_58.JPG

$T2eC16h,!)EE9s2ui)OQBRS3U6Zh3Q~~60_12.JPG

Opublikowano

Nie chcesz sprzedac przedniej?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

mikaszi fela jest za***ista..i co najwazniejsze to cos innego czego na forum niema:decayed:

Opublikowano
  • Autor
mikaszi fela jest za***ista..i co najwazniejsze to cos innego czego na forum niema:decayed:

bo tak miało być :wink:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Nie chcesz sprzedac przedniej?

Wysłane z mojego MT11i

nie chcę ich dekompletować , zobaczę ile dostanę na eBayu :wink:

Opublikowano

oj, troche sa podobne do mazdowych :wink:

Opublikowano
Opublikowano

:hi: bardzo mi się podoba :wink: widzę że masz bardzo podobny pogląd co do felg.Też mnie czeka zmiana na inne ale jest bardzo ciężko coś dobrać w rozsądnej cenie:kwasny:

Twoje felgi faktycznie mało spotykane w B6 :wink:

Opublikowano
  • Autor

super się prezentuje na tych felgach :kox:

jak myślisz czy na felgach o identycznych parametrach jak twoje 8,5 ET 29 da radę założyć w B7 na oponach 235/40 bo akurat takie mam?

Felgi te kupiłem z zajechanymi już oponami 40/245 i jak przymierzałem jedną z przodu było spoko, nic nie obcierało. Buda B7 ma takie samo zawieszenie co B6 więc śmiało możesz zakładać :wink:

Opublikowano

fela bajka coraz bardziej popularna w uk 3SDM Wheels Co

Opublikowano

felgi:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Chyba listwy S4 diabli wzięli , bo minął już tydzień i ani listew, ani odpowiedzi od sprzedawcy :kwasny:. Jednak to 160F za komplet to było za piękne. I znowu trzeba będzie szukać jednej :facepalm:

Opublikowano
Chyba listwy S4 diabli wzięli , bo minął już tydzień i ani listew, ani odpowiedzi od sprzedawcy :kwasny:. Jednak to 160F za komplet to było za piękne. I znowu trzeba będzie szukać jednej :facepalm:

daj namiary na gościa, może coś innego sprzedaje, zagada się :wink:

Opublikowano
  • Autor

no i jednak listeweczki przyszły :naughty:

Bartek dobrego źródła się nie zdradza :wink:

Opublikowano

Bartek dobrego źródła się nie zdradza :wink:

Chopie, ale ja nie mam zamiaru niczego kupować... to co chce to już mam :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Bartek dobrego źródła się nie zdradza :wink:

Chopie, ale ja nie mam zamiaru niczego kupować... to co chce to już mam :-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

też tak kiedyś myślałem :wink:

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 19:45 ----------

panowie listwy s4 malować czy nie :eusathink:

od razu pisze że samochód nie umyty i nie bardzo to wygląda

img6898ai.jpg

img6897l.jpg

img6895k.jpg

img6889wx.jpg

a tu jeszcze s-line :decayed:

img6901u.jpg

img6902.JPG

Opublikowano

Zawsze mi sie podobaly niemalowane ale chyba do Twojego koloru to jednadk chyba szprejem trzeba przejechac:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.