Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Po rezaniu tylnych siedzeń samochód nie stracił nic na sztywności albo co?

a co tam miało stracić na sztywności , przecież ja tylko usunąłem ścianę grodziową , którą nie wiem po co w ogóle wstawili :wink:

widzę że grubo myślisz o tej przeróbce :naughty:

No jak już mam te fotele to trzeba iść za ciosem, bo teraz przód w świni, tył 1/2 w świnim, bo tylko kanapa a oparcie welur :grin:

Wiesz, ściana ścianą ale nie wiem jak się za to zabrać...

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0028.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/00310.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0069.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0095.JPG

Nie wiem gdzie ciąć żeby nie było widać, że coś tutaj było grzebane :wink:

Opublikowano
  • Autor
Po rezaniu tylnych siedzeń samochód nie stracił nic na sztywności albo co?

a co tam miało stracić na sztywności , przecież ja tylko usunąłem ścianę grodziową , którą nie wiem po co w ogóle wstawili :wink:

widzę że grubo myślisz o tej przeróbce :naughty:

No jak już mam te fotele to trzeba iść za ciosem, bo teraz przód w świni, tył 1/2 w świnim, bo tylko kanapa a oparcie welur :grin:

no to powodzenia , mam nadzieję że ci się uda , pamiętaj o wszystkich zawiasach i uchwytach , no i jeszcze te dwa wsporniki musisz zrobić :doh:.

W sumie najwięcej pracy to jest przy wycinaniu grodzi i przy zrobieniu dwóch wsporników , reszta to pikuś

Mała podpowiedź ,

pierwszy zamontuj uchwyt środkowy dolny i dwa boczne górne , a potem dopiero zabierz się za te dwa dolne boczne gdzie trzeba dorobic wsporniki

Najlepiej jak byś sobie obejrzał w samochodzie który ma składane fotele, jak to wszystko siedzi :wink:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

Wiesz, ściana ścianą ale nie wiem jak się za to zabrać...

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0028.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/00310.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0069.JPG

http://www.audizine.com/gallery/data/500/0095.JPG

Nie wiem gdzie ciąć żeby nie było widać, że coś tutaj było grzebane :wink:

zaraz ci pozaznaczam jak to idzie :wink:

Opublikowano

Ładne B6 podoba mi się :hi:

Opublikowano
  • Autor

panowie szerokość opony 225/40 będzie ok na felgę 8.5J , nie będzie za mocno naciągnięta :eusathink:

Opublikowano

Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fr0styyy

Na czerwono zaznaczyłem gdzie trzeba ciąć , z tym że tniesz tylko górę i boki aż do nadkoli , niżej już przy nadkolach i na dole tylko zeszlifuj miejsca gdzie są zgrzewy , powinno puścić :wink:

Górę tniesz poniżej linii zgrzewów

Na niebiesko zaznaczyłem miejsca gdzie trzeba zamontować uchwyty , górne otwory masz już gotowe , tylko musisz dokręcić uchwyty

sciana1t.jpg

sciana2c.jpg

sciana3y.jpg

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh::decayed:

zero wiedzy w tym temacie więc się pytam , a 215 to nie za mało

Opublikowano

Mikaszi ja bym brał 215 tym bardziej że ET nie jest takie idealne więc na gwincie niżej możesz zejść a co do jazdy to bym sie nie bał. Anglia to nie Polska:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mikaszi ja bym brał 215 tym bardziej że ET nie jest takie idealne więc na gwincie niżej możesz zejść a co do jazdy to bym sie nie bał. Anglia to nie Polska:decayed:

tylko że już dwie nówki sztuki 225 kupiłem :doh: , ale zobaczę może coś da się z tym zrobić :wink:

Opublikowano

Sprzedaż spokojnie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie założyłem jedną felunie i nie wiem czy zakładać resztę czy nie :eusathink:

ET29 18x8.5J 18/40/225

Koło założone bez dystansu

Co myślicie:

(sorry że furka nie umyta , ale pogoda) :facepalm:

img6841.JPG

img6842k.jpg

img6844kh.jpg

img6845g.jpg

Opublikowano
Fr0styyy

Na czerwono zaznaczyłem gdzie trzeba ciąć , z tym że tniesz tylko górę i boki aż do nadkoli , niżej już przy nadkolach i na dole tylko zeszlifuj miejsca gdzie są zgrzewy , powinno puścić :wink:

Górę tniesz poniżej linii zgrzewów

Na niebiesko zaznaczyłem miejsca gdzie trzeba zamontować uchwyty , górne otwory masz już gotowe , tylko musisz dokręcić uchwyty

http://img43.imageshack.us/img43/728/sciana1t.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/6787/sciana2c.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/152/sciana3y.jpg

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh::decayed:

zero wiedzy w tym temacie więc się pytam , a 215 to nie za mało

Tą blachę masz na stałe?:shock3:

Opublikowano
panowie założyłem jedną felunie i nie wiem czy zakładać resztę czy nie :eusathink:

ET29 18x8.5J 18/40/225

Koło założone bez dystansu

Co myślicie:

(sorry że furka nie umyta , ale pogoda) :facepalm:

http://img198.imageshack.us/img198/7789/img6841.JPG

http://img20.imageshack.us/img20/9493/img6842k.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/3681/img6844kh.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/7205/img6845g.jpg

srednio mi sie widzi choc tragedii nie ma

moze zamiast takich wolalbys cos takiego jak u mnie 8Jx18 ET43

img7600g.th.jpg

Opublikowano
  • Autor
panowie założyłem jedną felunie i nie wiem czy zakładać resztę czy nie :eusathink:

ET29 18x8.5J 18/40/225

Koło założone bez dystansu

Co myślicie:

(sorry że furka nie umyta , ale pogoda) :facepalm:

http://img198.imageshack.us/img198/7789/img6841.JPG

http://img20.imageshack.us/img20/9493/img6842k.jpg

http://img838.imageshack.us/img838/3681/img6844kh.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/7205/img6845g.jpg

srednio mi sie widzi choc tragedii nie ma

moze zamiast takich wolalbys cos takiego jak u mnie 8Jx18 ET43

http://imageshack.us/a/img853/4108/img7600g.th.jpg

Nieeeee, nie podobają mi się szprychowate koła to już bym wolał moje rs-y :wink:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Fr0styyy

Na czerwono zaznaczyłem gdzie trzeba ciąć , z tym że tniesz tylko górę i boki aż do nadkoli , niżej już przy nadkolach i na dole tylko zeszlifuj miejsca gdzie są zgrzewy , powinno puścić :wink:

Górę tniesz poniżej linii zgrzewów

Na niebiesko zaznaczyłem miejsca gdzie trzeba zamontować uchwyty , górne otwory masz już gotowe , tylko musisz dokręcić uchwyty

http://img43.imageshack.us/img43/728/sciana1t.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/6787/sciana2c.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/152/sciana3y.jpg

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Ja ci tu chciałem 215 zaproponować a ty sie o naciąg pytasz:doh::decayed:

zero wiedzy w tym temacie więc się pytam , a 215 to nie za mało

Tą blachę masz na stałe?:shock3:

Ja już jej nie mam :naughty:

Opublikowano

nawet dobrze te kolo wyglada. kolega ma ew a6 c6 i jest calkiem spoko mimo tylko 18 cali:wink:

Opublikowano

Podoba mi się oczywiscie że resztę zakładać. Tylko wrzuć 215 opony i niżej i będzie syto:wink:

Opublikowano

ja mam 215/40 w 18x8,5 i jest dobrze, wiadomo naciąg mógł by byc lepszy ;D wiec zakładaj 215 bo w 225 nie ma sie co pchac :wink: ,a co do teorii że opona zleci to w tym przypadku nie ma opcji chyba ze ujowy wulkanizator zakłada..

Opublikowano

jakoś mi ta felga nie leży :kwasny: auto piękne bez dwóch zdań ale koło raczej inne widze

Opublikowano
  • Autor
jakoś mi ta felga nie leży :kwasny: auto piękne bez dwóch zdań ale koło raczej inne widze

Obejrzałem chyba z tryliard A-czwórek z różnymi kołami i żeby znaleźć coś co będzie fajnie wyglądało to :doh:.

Nie chciałem Rotorów bo mi się nie podobają , ani DTM-ów i RS4 bo nie lubię szprychowatych felg , nie chciałem żadnych rantowych bo Audi to nie BMW :decayed:. Szukałem czegoś co będzie rzucało się w oczy na A-czwórce i czego na tym forum jeszcze nie było (chyba).

Jedyne felgi które mi się podobają i które pasują do pakietu s-line to te które mam obecnie czyli RS6 , ale chciałem coś zmienić.

Wszystkie inne które by jakoś fajnie wyglądają kosztują ponad 600-700F, a nie chciałem na felgi wydawać nie wiadomo jakiej fortuny.

Te i tu niespodzianka kupiłem za całe 150F :kox::grin: gdzie jedna kosztuje w używce ponad 200F a nówka ponad 500F. Opony były zajechane i jak gość mówił od nowości nie ściągane, felgi w stanie od 1-5 to taka mocna 4 .

Mi się osobiście podobają , chociaż za pierwszym razem też miałem mieszane myśli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.