Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym jeszcze ramki z przodu i lampy pociagna na czarno i bylo by mega <kox> ale teraz tez jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka i ten karbon git, ale ta kiera po prawej stronie nie umiał bym jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka i ten karbon git, ale ta kiera po prawej stronie nie umiał bym jeździć

Karbonu niestety już nie ma ale przyznam że robił robotę , teraz są wykończenia w alu rybia łuska , nie mam czasu kiedy zdjęć zrobić .

A z tym jeżdżeniem z kierownicą po prawej stronie to po prostu trzeba się przyzwyczaić :wink:, ja na początku jak się przesiadłem z europejczyka do anglika to co i rusz łapałem za drzwi żeby biegi zmieniać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i za ile wychaczyles dystanse ?

Tylne czyli 15mm mam od kumpla za całe 35 funtów razem ze śrubami, sprzedawał samochód i to mu z niego zostało , a przednie czyli 12mm kupiłem na ebayu razem ze śrubami za 41 funtów z przesyłką tez używki .

Jedne i drugie aluminiowe i razem z pierścieniami .

Firma tylnych to JJC MotorSport a przednie to H&R .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka i ten karbon git, ale ta kiera po prawej stronie nie umiał bym jeździć

Karbonu niestety już nie ma ale przyznam że robił robotę , teraz są wykończenia w alu rybia łuska , nie mam czasu kiedy zdjęć zrobić .

A z tym jeżdżeniem z kierownicą po prawej stronie to po prostu trzeba się przyzwyczaić :wink:, ja na początku jak się przesiadłem z europejczyka do anglika to co i rusz łapałem za drzwi żeby biegi zmieniać :grin:

to dobrze ze nie za klamkę ha ha ha !!!!!!!!!!!! tez miałem rybią w b7 i wyglądało to przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie ta rybia luska nie podchodzi wogole

Juz wolalbym dac czarne piano

Najladniesze to ori carbon a potem alu szczotkowane(jak u mnie)

No ale to koledze ma sie podobac-gust kazdy ma inny wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że się nić nie dzieje w mojej furce to wrzucam parę zdjęć ze środka :kox:

Dekory aluminiowe rybia łuska zrobiły wypad

scaled.php?server=443&filename=photo0190.jpg&res=landing

i zastąpiły je aluminium szczotkowane a foteliki z materiału zastąpiły pół skóry

no i doszło parę innych dodatków :naughty:

scaled.php?server=9&filename=img4689c.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=716&filename=img4690ai.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=29&filename=img4691ob.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=805&filename=img4701y.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=690&filename=img4703vm.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=706&filename=img4704h.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=443&filename=img4705n.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=845&filename=img4711l.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=845&filename=img4714k.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=854&filename=img4715u.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=198&filename=img4693y.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=96&filename=img4713z.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=688&filename=img4694q.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=580&filename=img4708a.jpg&res=landing

Miałem przez jakiś czas czarną podsufitkę :naughty: ale znalazł sie gość który męczył mnie żebym mu ją sprzedał bo prawie nie możliwe jest znaleźć taki czarny sufit do sedana , wyczekałem go trochę aż da jakąś konkretną cenę i mu sprzedałem. I tak na suficie z tyłu od strony pasażera i na tylnych słupkach były zniekształcenia bo wyciągałem ją z samochodu po dachowaniu więc nie żałuje .

Teraz są plany na podsufitkę w alcantarze :jerk:

No i parę zdjęć żeby nie było ze nie dbam o furke :wink:

scaled.php?server=585&filename=img4600n.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=594&filename=img4601c.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=705&filename=img4603c.jpg&res=landing

-

scaled.php?server=18&filename=img4612q.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty żeś tego tylnego podłokietnika rozebrał? zapodaj jakąś instrukcję... :wink:

Powiem ci że było trochę walki ale idzie to zrobić i nawet wygląda jakby tak z fabryki wyszło .

Najwięcej roboty jest z tym żeby tą skórę z powrotem do całej obudowy przymocować , potrzebne są dobre zszywki i dobry zszywacz . Na początku kupiłem taki tańszy zszywacz w B&Q i można nim było co najwyżej w drewnie przyszywać . Potem kupiłem leprze zszywki ale też była lipa bo zszywacz nie dawał rady . Potem myślałem żeby to po prostu przykleić na klei i tak też zrobiłem i jest cacy.

Który podłokietnik chcesz rozebrać ten z uchwytami na napoje czy ten bez , bo każdy rozbiera się inaczej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla całej nie wiem ale chyba jest tak samo .

Kurcze zrobił bym zdjęcia co jak ale już jest ciemno i nie chce mi się biegać z aparatem po nocy .

A co mi tam poczekaj zaraz coś wykombinuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jestem sorry że tak długo .

Najlepiej zebyś najpierw zwalił to oparcie na którym siedzi podłokietnik bo jest leprze dojście(zmieniałeś siedzenia to powinieneś wiedzieć jak to sie robi) ale bez tego tez sie da :wink:.

To Tak najpierw musisz ściągnąć taki plastik najpierw ciągniesz 1 potem odchylasz 2

scaled.php?server=145&filename=img4759.jpg&res=landing

Potem odkręcasz trzy śrubki

scaled.php?server=256&filename=img4762oc.jpg&res=landing

i ciągniesz cały podłokietnik do góry a z drugiej strony podłokietnika musisz go po prostu rozczepić . Tam nie jest nic przykręcone popatrzysz to zobaczysz to

scaled.php?server=209&filename=img4766ro.jpg&res=landing

scaled.php?server=337&filename=img4765o.jpg&res=landing

Mam nadzieje że trochę pomogłem

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Jutro jak dam rade to wrzucę do działu warsztat jak ogarnąć te podłokietniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez uważam ze piękna, aczkolwiek jak dla mnie b6 to tylko avant i taki właśnie mi się marzy na chwile obecna przy wymianie wysłużonej b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...