Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna furka:thumbup1: Z ciekawości jaki kod lakieru? LZ5W??

Tak LZ5W Denim Blue :wink:

na niektorych fotach wyglada jak Mauritius Blue LZ5C

Zdjęcia były robione aparatem CANON PowerShot A480 AiAF przy zachodzie słońca a wtedy odcienie i kolory różne wychodzą np. na ostatniej fotce nawet za bardzo nie widać że to niebieski kolor.

A u ciebie jaki jest odcień niebieskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo ładne, kolor super, też byłem pewien, że to jest Mauritius Blau :wink:

Wzór RS6 daje radę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie LZ5C Mauritius Blue

malo co sie roznia ale jak napisales wlasnie zalezy od kata patrzenia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie LZ5C Mauritius Blue

malo co sie roznia ale jak napisales wlasnie zalezy od kata patrzenia itp

Właśnie oglądałem twoją furkę , no i twoja rzeczywiście jest trochę ciemniejsza niż moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam almera i nie narzekam

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

hej michu jak tam czupakambra ?????

siema

no jak widzisz zderzak już zmieniony na s-line więc po tamtej przygodzie już nie ma śladu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postaram się zrobić zdjęcia jak wygląda w środku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ta folia carbon wygląda... a tej płyty z pierwszego planu na 10tym zdjęciu wnętrz też słuchasz?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ta folia carbon wygląda... a tej płyty z pierwszego planu na 10tym zdjęciu wnętrz też słuchasz?! :D

Czasami jak do domu po libacji wracam do zdarza się :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta folia ala carbon jakos do mnie nie przemawia choc na samych listwach zle nie wyglada ale kolo rania i klimatronika wogole nie pasuje moim zdaniem, nie myslalem zeby moze zapodac navi? odrazu bedzie inaczej

nie czaje tych angol iczemu nie brali elektryki tylnych szyb tak samo u ciebie jak i umnie tego brakuje, niby z tylu nie jezdza ale zawsze by sie przydalo

siedziska bez skorki jakos dziwnie wygladjaa nawet jesli to tylko polowa skorzana jest jak u mnie, tak biednie troche...z czasem pewnie cos sie tam u ciebie pojawi w glowie zeby rezac to co wypisalem takze zycze powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie nowe pikczery :naughty:

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

Na samochodzie siedzi już gwint koni i dystanse 15mm tył i 12mm przód . Oprócz tego podczas wymiany zawiechy na gwint wymieniłem z przodu końcówki drażków , końcówki stabilizatorów i wahacze dolne na których siedzą amory po obu stronach , wszystko firmy LMO + gumy na stabilizatorze .

Gwint posiada ustawienie twardości ,co jest dużym plusem bo ustawiłem go tak pół na pół i można powiedzieć że komfortem jazdy prawie nie odbiega od wcześniejszego zawieszenia jakie miałem (1BE)

Jest nisko szeroko i jeździ sie nie do opisania . Tył mam trochę wyżej około 1-2 cm bo często jeżdżę załadowany .

Po za tym w samochodzie pojawiły się aluminiowe dekory typu rybia łuska , 4x ele. szyby :naughty: i czarna podsufitka :jerk: .

Brakuje tylko skóry :thumbdown: , ale już się rozglądam

W sierpniu lecę do Polandu i chyba będzie jakiś wirusik ale to się jeszcze zobaczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam pakiet śmietniki :decayed:

Byłem dzisiaj na szrocie i nie mogłem tego nie zabrać , a po za tym nawet cena była kusząca bo zapłaciłem aż całe 15 funtów :grin: za to wszystko + gratis

C52YEaJ.jpg

To dostałem gratis , tak to rozebrałem że gość na szrocie nie wiedział co to w ogóle jest i dał mi za free
- coś do złożenia i obicia na nowo tapicerką :naughty:
BFuldmS.jpg

ptfLb80.jpg

Najlepsze jest to że było to w normalnych szmacianych stołkach w b6 z 2004 roku , aż się zdziwiłem :shock3: bo myślałem że mają to tylko s-liny no ale może ktoś sobie dołożył

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...